امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

یه سوال ! ( لطفا اگه بلدید کمکم کنید )

من یه وبلاگ درست کردم برای مدرسمون اما نمدونم چرا اینجوری شده ._.
لطفا به سمت چپ ( برچسب‌ها وب ) نگاه کنید!!!
تمام موضوعاش بهم ریخته لطفا اگه بلدید که چجوری باید درستش کنم زودتر بگید :( ممنون میشم
وَقـتــی نــَبــآشــی دُنـــیـــآ وآسـِــه مَـــن هَمیـــشِـــه یِــک شِـــکلِـــه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه سوال ! ( لطفا اگه بلدید کمکم کنید ) 1
 سپاس شده توسط آرالیا ، عشق خداوچادر ، ⓕⓐⓚⓔ ⓛⓘⓕⓔ♰ ، М Δ ђ ΐ ą ، mr.destiny ، ѕтяong
آگهی
بخشید عزیزم من خودم همین مشکلو دارم نمتونم درستش کنم !
خیلی خوب بود من هم یه وبلاگ دارم اگه وقت کردید سر بزنید
pari.mihanblog.comSadSad:29dz::29dz::183::183::er3::er3:6gd
عزیزم من اینو نذاشتم تا شما بهش سربزنید !!!
من اینو گذاشتم تا کمکم کنید درستش کنم : /
وَقـتــی نــَبــآشــی دُنـــیـــآ وآسـِــه مَـــن هَمیـــشِـــه یِــک شِـــکلِـــه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فک کنم قالب وبت بهم ریخته ..قالبتو عوض کن بعد اگه نشدم ک مشکل از بلاگفاست
■پُستـ هایِ اَخیرَمو بِبینید◄
5ساحل باور نکردنیـ
سفر به مکان هایی که مثل خوابهـ 
بزرگترین دیزنی لند دنیا
10تا از ناشناخته ترین جاذبه هایِ جهان
http://sepahna.ir/web/other-articles-in-web/455-%D8%AF%D9%84%DB%8C%D9%84-%D8%A8%D9%87%D9%85-%D8%B1%DB%8C%D8%AE%D8%AA%D9%86-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%DB%8C%D8%A7-%D9%88%D8%A8%D9%84%D8%A7%DA%AF.html
 سپاس شده توسط ѕтяong
آگهی
Blush
(16-02-2016، 21:15)28hossein نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:blush:

لُطفاً اِسپَم نَدید :/
اِخطار میگیرید !

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان