امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انریکه از پنالتی هدر شده بارسا نگران نیست

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انریکه از پنالتی هدر شده بارسا نگران نیست 1

در حالی که لوئیس سوارز در دیدار بارسلونا و گیخون یک ضربه پنالتی را از دست داده ، انریکه نگرانی‌ای در این مورد ندارد.

پنالتی از دست رفته سوارز در برابر گیخون ، ششمین پنالتی ای بود که بارسلونا در این فصل از دست می داد و این رکورد بدی برای این تیم می‌باشد.

انریکه که در 7 بازی آخرش در لالیگا پیروز بوده و تیمش با 6 امتیاز بیشتر در رتبه نخست قرار دارد از این بابت به هیچ وجه نگران نیست.

او می گوید:

-
ما سه متخصص در زدن ضربات پنالتی داریم و مسئولیت ضربه با کسی است که پشت توپ می ایستد و به نظر همه چیز در وضعیت مناسبی قرار دارد. پس از پنالتی وضعیت بازی خراب شد اما سوارز با گلی که زد همه چیز را آرام کرد و باعث شد خیالمان راحت شود. گیخون خوب دفاع می کند و خوب ضدحمله می زند که این باعث می شود یک تیم بینهایت خطرناک شود ولی ما بی نقص بازی کردیم. من خوشبین هستم ولی این بدان معنی نیست که قرار است به اسانی در همه بازی ها پیروز شویم همیشه باید با تلاش و سخت کوشی کار را برای خودمان راحت کنیم.
-

انریکه در سال 1989 برای اولین بار به عنوان بازیکن برای تیم گیخون به میدان رفته بود و در مورد بازگشتش به آستریاس گفت:

-
من قبلا هم بارها به اینجا آمده ام و دوستان زیادی را که اینجا نبوده اند نیز ملاقات کرده ام ، نمی خواهم احساساتی برخورد کنم.
-
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بارسا 3-3 سیتی: 6 گل به افتخار اونسوئه
  مهدی طارمی؛ این‌بار شلیک و گل از روی نقطه پنالتی
  ژاوی هنوز آماده هدایت بارسلونا نیست!
  وکلای بارسا در تلاش برای سد راه انتقال مسی به PSG
  خط و نشان لوئیس انریکه برای تیم ملی ایتالیا(عکس
  فوری: شکایت فدراسیون فوتبال هند از پرسپولیس تایید شد! شایعه نیست
  اعتراض ستاره‌های دورتموند؛ پنالتی سیتی درست نبود
  سرمربی الوحده: داور 2 پنالتی ما را نگرفت
  گل‌محمدی: اینجا شرایط خوب نیست اما ما بردیم!
  این رونالدو در یوونتوس ماندنی نیست (عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان