امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پکرمن: جیمز باید آستانه تحملش را در مادرید بالا ببرد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پکرمن: جیمز باید آستانه تحملش را در مادرید بالا ببرد 1

هافبک کلمبیایی کهکشانی ها فصل پر نوسانی را در مادرید پشت سر گذاشته است و در حال حاضر از شرایطش راضی نیست، اما پکرمن اعتقاد دارد او باید شکیبایی بیشتری از خود نشان دهد.

خوزه پکرمن، سرمربی تیم ملی کلمبیا، بر این باور است که جیمز رودریگز باید به اصلاح خود در رئال مادرید بپردازد.

جیمز بعد از اینکه مصدومیت یک ماهه خود را در ماه نوامبر با موفقیت پشت سر گذاشت، تنها در دو بازی به طور کامل به میدان رفته و نه تنها در دوران بنیتز بلکه از زمانی که زیدان هدایت رئال مادرید را بر عهده گرفته نیز جایی در ترکیب ثابت این تیم نداشته است.

خوزه پکر من در مورد وضعیت شاگردش به مارکا گفت:

-

جیمز باید صبر کند، همه ما می خواهیم او دوباره به همان بازیکن مؤثر باشگاهش و تیم ملی تبدیل شود. ما به توانایی های این بازیکن نیاز داریم، اما خود او هم باید تلاشش را بیشتر کند.

زمانی که رافا بنیتز سرمربی رئال مادرید بود، وضعیت جیمز تعریفی نداشت، اما رویکرد زیدان با بازیکنان متفاوت است و این بازیکن جوان باید قدر چنین فرصتی را بداند.

من تا کنون رودریگز را به آرامش دعوت کردم، چون همچنان اعتقاد دارم تغییرات بوجود آمده در رئال می تواند خیلی مثبت باشد.

هنوز بر این باورم که جیمز بازیکنی بزرگ و حرفه ایست؛ او در سن پایین به خوبی تیم ملی کشورش را هدایت می کند، بنابراین ثابت کرده از پس کارهای بزرگ بر می آید.
-
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  باید بیشتر راه برویم
  مذاکرات راموس و مادرید به بن‌بست رسید
  تیم‌های ایرانی پرچم را بالا نگه داشتند
  این را باید پذیرفت؛ زیدان نابغه تاکتیک است
  مربی فولاد: السد باید خوشحال باشد، نه ما
  توتولو: باید سختی‌ها را به جان بخریم
  فوری؛ پرواز پرسپولیس در آستانه تاخیر یا کنسلی به هند
  پیشنهاد ۸۰ میلیونی منچستر یونایتد به ستاره اتلتیکو مادرید
Clocket ماموریت سخت پورتو و مهدی طارمی در آستانه قرعه بزرگ
Clocket رونالدو و رئال مادرید با هم در ارتباط هستند (عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان