امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فحاشی و آزار دادن الهام چرخنده به دلیل تبریک گفتن به رهبر

کتک خوردن دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الهام چرخنده به جرم گفتن تبریک عید به رهبر انقلاب
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فحاشی و آزار دادن الهام چرخنده به دلیل تبریک گفتن به رهبر 1

جشن هنر و فرهنگ انقلاب اسلامی عصر روز دوشنبه با حضور جمع کثری از هنرمندان عرصه‌های مختلف فرهنگ و هنر انقلاب اسلامی در دانشکده فنی دانشگاه تهران برگزار شد.
در این جشن، الهام چرخنده برای اولین بار سخنانی در خصوص مشکلاتی که برای او پس از گفتن تبریک عید به رهبر انقلاب در شبکه چهارم سیما پیش آمده بود، ارائه کرد.
چرخنده گفت: بعد از پخش صحبت‌های من در شبکه‌های مختلف منافقین، مخالفین و ضدانقلاب انتقادات زیادی به من شد همچنین دوستان سینما لطف زیادی به من اظهار داشتند و پیامک‌های برایم ارسال کردند و من در مجموع متوجه شدم که آنها چقدر از کلام من ناراحت هستند.
این بازیگر سینما و تلویزیون گفت: من هم آدم هستم و از این واکنش‌ها دلم شکست اما یاد فرمایش امام خمینی افتادم که فرمود زمانی ناراحت باشید که دشمن از شما تعریف کند.
وی با بیان اینکه از قوم لر بختیاری است، اظهار داشت: شبکه‌های تلویزیونی ماهواره‌ای که دور از کشور هستند و مرده باد و زنده باد سر می‌دهند شروع به فحاشی و تهمت و تهدید علیه من کردند و سپس این ماجرا به صفحات اجتماعی رسید البته اینجا لازم است که بگویم من فیس بوک ندارم اما در اینستاگرام فعالیت می‌کنم. آنها در روز ششم اردیبهشت ماه که شب تولد پسر شانزده‌ ساله‌ام بود شیشه ماشین من را خرد کردند و من آنجا گفتم یا علی آیا حواست هست؟ من دارم می‌فهمم غربت شیعه چقدر سخت بوده است.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرخنده اظهار داشت: هنوز هم ولایت مدارها و بچه‌ مسلمان‌ها هستند و مرا تنها نگذاشتند من با پرچم ایران که روی آن به انگلیسی نوشتم «همه جانم امیرالمومنین رهبرم خاکم تموم مسلمین» عکس گرفتم و حال آنها بد و بدتر شد. به طوری که هنوز اینجا ایستاده‌ام کمرم درد می‌کند چون دیشب مرا به جرم عاشقی با چوب زدند .
این بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره به اینکه این کشور برای هیچ حزب و دسته خاصی نیست بیان داشت: من یک بچه مسلمان هستم تحصیلاتم مهندسی معماری است و در مهدیه قاری قرآن بوده‌ام. اما فکر می‌کنم پس از این تصویرم را زیاد نبینید چون به من پیام داده‌اند که خانم چرخنده سینمای ما جای این‌جور زن‌ها نیست پس سینمای ما جای چه جور زن‌های است.
وی افزود: پدرم همیشه به من می‌گفت سرت را بالا بگیر و یا علی بگو اما حالا ما باید ببینیم چه شده که در این کشور ارزش‌ها به ضدارزش تبدیل شده است؛ بخش فرهنگ ما به « ۹ دی» فرهنگی احتیاج دارد.
چرخنده در پایان گفت: من یک بسته فرهنگی برای دشمنانمان دارم که مرا در راهم ثابت قدم کردند و در همین جا تولد آقا امیرالمومنین را به  رهبر عظیم الشأن کشورمان تبریک می‌گویم آقا ان‌شاءاله  که سایه‌تان مستدام باشد. روز پدر بر شما مبارک.
هزار بار پ.خ داده برو موهاتو کوتاه کن گفتم نمیکنم!
میلیون بار گفته برو موهاتو کوتاه کن گفتم کوتاه نمیکنم!
حالا رفتم آرایشگاه ؛ شخمی ترین مدل مو رو ورداشته داره میزنه! Angry 
من... (به دلیل وجود کلمات نامناسب امکان پخش نیست)...!
ملت به مو نیاز نععععععرن!!! 6
پاسخ
 سپاس شده توسط sara006 ، {HoSsein_83} ، sama00
آگهی
عجب...........

پاسخ
من از الهام چرخنده معذرت میخوام، میشه باز دوباره برگردی توی سریال های ما ، جات خیلی خالیه

من از آوای باران خیلی خوشم می اومد انقدر باحال بازی می کردی که هر کسی عاشق بازیگری شما می شد

چرا معذرت می خوام؟

بجای همه اهانت ها

بجای همه ضرب و شتم ها

بجای همه تبریک نگفتن ها بخاطر حجاب زیبایت

بجای همه بی اعتنایی هایی که از سوی صدا وسیمای مثلا مذهبی و اسلامی ما

ببخشید

من یه آدم عادی در یک شهر عادی در یک روستای عادی هستم ولی انقدر می فهمم که در لجن ترین کشور های دنیا هم همه آرزو دارن رئیس جمهور خودشونو ببینن تا چه برسه به رهبر

در ایران چرا اینطوریه که انقدر آدم های کثیف زیاد شدن خصوصاً در تهران چرا؟
پاسخ
 سپاس شده توسط mT_pOoM_taaK

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ☯سابلیمینال من نمیتونم پیام دادن بهت رو متوقف کنم
  آموزش نشان دادن FPS در بازی Call of Duty Modern Warfare 3 برای PC و کنسول
  چرا دخترا اینقدر دوست دارن به حیوونا آزار برسونن!!!
  بر اساس ماه تولدت، دلیل مرگتو بدون...!
  مدرسه رو دوس داری؟ چرا؟ (هرکی ی دلیل خوب بیاره جایزه داره!)
  دَه دلیل علمی که نشان می‌دهد وجود زامبی‌ ها غیر ممکن است!
  عکسهای جشن ویژه برای آزار و اذیت دخترها!!
  14 چهره مشهور جهان هنگام مرگ چه جمله ای گفتن خیلی جذاب
Heart داستان کوتاه و عاشقانه ” دلیل عشق
  4 دلیل چاپ بنر برای رشد سریع کسب و کار

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان