امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پدیده پرسپولیس: می توانم ماشین بخرم ولی با مترو راحت ترم

کم نیستند کسانی که معتقدند محمد انصاری پدیده این فصل پرسپولیسی ها در لیگ برتر بوده است. گرچه مهدی طارمی صدرنشین جدول گلزنان است و احمد نوراللهی هم حسابی در خط میانی پرسپولیس درخشیده اما این دو از فصل گذشته خود را مطرح کردند.

این در حالی است که انصاری همین فصل و از طریق دادن تست فنی و در اردوی ترکیه به پرسپولیس ملحق شد و برخلاف میلی باطنی برانکو ایوانکوویچ پیراهن این تیم را پوشید!

با این وجود انصاری جوان و بی حاشیه آن قدر خوب ظاهر شد و درخشید تا قبل از سال نو توسط کارلوس کی روش به اردوی تیم ملی هم دعوت شد.

به همین بهانه حرف های متفاوت انصاری را در ادامه منتشر می کنیم:

* بهترین اتفاق سال 94 برای محمد انصاری چه بوده است؟
- اتفاقات زیادی طی این مدت رخ داد. از پوشیدن پیراهن تیم بزرگ پرسپولیس بگیرید تا دعوت به تیم ملی و همه این اتفاقات برای من خوشایند بود.

* کمتر کسی فکر می کرد که به ترکیه بروی و تست فنی بدهی، انتخاب شوی و برخلاف تصورات در تیم بزرگ پرسپولیس بدرخشی؟
- همه این ها لطف خدا، اهل بیت (ع) و دعای خانواده ام است. من فراموش نمی کنم چگونه و از کجا به این نقطه رسیدم که البته چیز خاصی هم نیست!

* این حرف را از سر تواضع زدی؟
- نه، واقعیت را گفتم. من هنوز دانش آموز این فوتبال هستم و حالا حالاها باید یاد بگیرم.

* ولی آن قدر خوب بودی که به تیم ملی دعوت شوی و تو را با بزرگان پرسپولیس مقایسه کنند؟
- خودم می دانم کجای این فوتبال قرار دارم و هرگز قابل قیاس با بزرگان پرسپولیس نیستم.

* منظورمان مجتبی محرمی، رضا شاهرودی و مهرداد میناوند است که سال ها در پرسپولیس و تیم ملی فکیس بازی کردند؟
- عرض کردم من یکی کوچک آقا مجتبی، آقا رضا و به ویژه آقا مهرداد هستم که طی این مدت خیلی به من کمک کرده است.

* میناوند به تو کمک کرده است؟!
- بله من همواره سعی کردم از راهنمایی بزرگ ترها و بازیکنان باتجربه و قدیمی پرسپولیس استفاده  کنم. یکی از این عزیزان مهرداد میناوند است که همیشه به من  مشاوره می دهد.

* این داستان تردد تو با مترو هم برای خودش خیلی پر سر و صدا شده است؟
- بله یک روزی یکی از همکاران شما از من پرسید چگونه از شرق تهران خودم را به غرب تهران و تمرینات پرسپولیس می رسانم و من هم جواب دادم با مترو! همین جمله من کلی حرف و حدیث درست کرد.

* توی مترو مردم تو را نمی شناسند؟
- کمابیش! کمتر پیش آمده کسی مرا بشناسد و فعلا راحت تردد می کنم.

* پرسپولیس آن قدر به تو پول نمی دهد که بتوانی ماشین بخری؟
- مشکلی از این بابت ندارم و می توانم ماشین بخرم اما باور کنید این طوری راحت ترم! من اگر بخواهم با ماشین از شرق تهران منزلم به غرب تهران بروم باید 2 یا 3 ساعت توی راه باشم در حالی که با مترو زمان کمتری طول می کشد تا به درفشی فر برسم.

* برای تعطیلات نوروز 95 چه برنامه ای داشتی؟
- ما فوتبالیست ها که تعطیلات نداریم. درگیر اردوهای پرسپولیس و تیم ملی هستیم و باید خودمان را برای ادامه لیگ پانزدهم آماده کنیم. خودم هم امسال برنامه خاصی برای سفر یا استفاده از تعطیلات نریختم.

* استفاده از آجیل و شیرینی هم برای شما فوتبالیست ها ممنوع است؟
- به هر حال فوتبال حرفه ای قوانین خاص خود را دارد و باید مراعات کنیم. به شخصی خیلی سعی می  کنم از خوردن آجیل، شیرینی یا غذاهای چرب پرهیز کنم هر چند اعتراف می کنم در عیدنوروز کار سختی پیش روی داشتم!

* همه ایرانی ها در سال جدید و پای سفره هفت سین دعا می کنند آرزوهایشان برآورده شود. آرزوی محمد انصاری در سال 95 چیست؟
- اول فرج آقا امام زمان (عج) و بعد شفای عاجل همه مریض ها و بیماران و آرزوی ورزشی ام هم قهرمانی پرسپولیس در سال 95 است
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  برتری پرسپولیس در اولین بازی دوستانه فصل
Exclamation ادامه بدعهدی مدیران پرسپولیس
  ذوالفقارنسب: دکترهای زیادی در پرسپولیس هستند!
  استقلال و پرسپولیس با این دو جای خالی چه می‌کنند؟
  باقری صفحه پرسپولیس را فالو نکرده بود
Subarrow بیانیه باشگاه پرسپولیس علیه مدیرعامل استقلال
  ترکیب پدیده برای مصاف با استقلال
  بازگشت سجاد به گلزنی پیش از نبرد با پرسپولیس
  رسانه قطری: منتظر شکست پرسپولیس نباشید!
  خط‌کشی نیم متری روی پای ستاره پرسپولیس!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان