امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

«آنتی کره»

همونطور که همه مطلع هستید از اوایل شروع کار حرفه ایی kpop که اکثرأ از سال 2009 میلادی بوده، نشانه ها و علائم شیطان پرستی مشاهده میشد درکار هنرمندن کی پاپ اما مدرک کافی دال بر این که آیا واقعأ این قضیه صدق میکنه یا نه وجود نداشت و اکثرأ معتقد بودن که کی پاپ به حد کافی رشد نکرده که گروه های فراماسونی بخوان ازش استفاده کنند و باورش برای خود طرفداران کی پاپ محال بود اما باید به اطلاع شما عزیزان برسونیم متأسفانه کاملأ اشتباه برداشت کردید و باید مطلع باشید تمام ریزکاری های موزیک ویدئو های زیبا و رقص هماهنگی که شما رو مجذوب خودش کرده از سوی کارگردان های فراماسون هستش که با هدف قبلی و برنامه ریزی انجام شده تا نه تنها کشور ما بلکه جوانان تمام کشورهارو از دین و عقاید خودش دور بسازه و اخیرأ موزیک ویدئویی از گروه 4min بنام volome up منتشر شد که شک تمام صاحب نظران و منتقدان رو رفع و اطمینان شون رو صدرصد کرد که شیطان پرستی اینبار در قالب عروسک های بی اختیار کی پاپ پا به عرصه گذاشته،اما خب جوانان و نوجوانان ما تقصیری ندارند چرا که کی پاپ با ظاهر فریبنده و استفاده از لباس ها و ابزار تجملاتی باعث میشن تا هر انسان بی اطلاعی جذب بشه ، و اگر دقت کنید موزیک ویدئوهای کی پاپ بیشتر شبیه به نوعی نمایش عروسکی زیباس و هرگز بیننده به فکرش خطور نمیکنه که پشت پرده اینهمه زیبایی و لطافت چنین ماجرایی باشه و اگر غیر از این بود کسی جذب نمیشد ، اگر خود شما هم دقت داشته باشید تمام آیدال های کره ایی از نماد هایی ک بادست خودشون درست کردند استفاده میکنند و این نمادها نمادهای همجنسبازی یا ایلومیناتی هستش. مثلأ عدد دو یا خرگوش و غیره
پیج اینستگرام من @lamya_zo ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://instagram.com/lamya_zo?utm_medium=copy_link
ههرمند هستم و طراحی و نقاشی انجام میدم کارامو تو پیجم
چک‌کنید?❤️?
 سپاس شده توسط khadem.alshohada
آگهی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
«آنتی کره» 3
استاد رائفی پور :
چوسان که ارض موعود شد ،  منجی این قوم – جومونگ- نیز راهبی یهودی می شود. (راهب یهودی=jew Monk) و پایه های ابتدایی  امپراطوری  خود را در "جولبن" (جو + لبن )می گذارد . در اکثر واژه های کلیدی این افسانه کره ای "جو" و یا چیزی شبیه آن ، که  دقیقا با همین تلفظ در زبان لاتین یهودی معنی می دهد، استفاده شده است.
شایان ذکر است لازم نیست دقیقا إملاء این لغات صحیح باشد چراکه در عمل هم ممکن نیست، بلکه نویسندگان این افسانه کوشیده اند از اسامی و یا کلماتی بهره ببرند که حداکثر ممکن با اسامی و مفاهیم یهود شباهت داشته و تلفظ مشابه آنها ـ نه الزاما املاءـ اهداف صهیونیستی عناصر پشت پرده این مجموعه را در ذهن بینندگان نهادینه کند.
جالب اینکه  بیشتر این عبارات اسامی خاص هستند تا در صورت ترجمه و دوبله به زبانهای دیگر تغییری نیابند.
البته آنچه ذکر شد سوای موارد متعدد نمادگرایی تصویری- صهیونیستی این سریال است .
انجا که اولین بار با نقشه چوسان قدیم که بر روی پوست ترسیم شده  مواجه می شوید فقط کافی است نقشه فرضی أرض
موعود صهیونیست ها(نیل تا فرات) را قبلا دیده باشید تا از این شباهت بی اندازه به شگفت آیید . در پس زمینه سکانس های مختلف این سریال ستاره شش گوش و یا تصاویر متعدد پرچم هایی با نقش خورشید که نماد ارض موعود صهیونیست ها است  مواجه می شوید .

نماد بز بافومت که این نماد در فیلم جمونگ و امپراطور بادها هم به شدت استفاده شده است که فیلم جومونگ هم ساخته دست فراماسون ها است
از این ها که بگذریم نقش "کابالا "یا عرفان و سنت شفاهی  یهود و پیشگویی هایشان در این سریال غوغا می کند، گویا قرار نیست هیچ تصمیمی بدون اذن پیشگوهای زن این سریال گرفته شود . لابد آن ها هم حداقل یک "نوستراداموس" یا "ربی یهودا "،"أری مقدس"،" ربی شمعون "و دیگر کابالیستی یهودی  لازم دارند تا برای شان واقعه یازده سپتامبر، آرماگدون و... را پیشگویی کند و از آینده روشن قوم شان بگوید.
 آری تاکید بسیار بر مسئله پیشگویی ،پرده از نیتی شوم وشیطانی بر می دارد که آن چیزی جز نام گذاری دهه دوم قرن بیست و یکم به نام دهه کابالا  نیست . آنچه در این سریال و دیگر فعالیت های فرهنگی – رسانه ای  یهود به آن پرداخته می شود آماده سازی ذهن مردم جهان برای پیاده شدن مفاهیم دلخواه شان است. همان گونه که فیلم ها ، سریال ها و آوازه خوانی های سبک متال و... دهه نود، جهان را برای ورود به عصر ترانس مدرنیسم که همان Satanism و یا شیطان پرستی بود آماده کرد.
جومونگ که گویا ماشیح (منجی قوم یهود) و قومش همان فرزندان برتر خداوند هستند ارتباطی تنگاتنگ با تورات و تلمود دارد  آنگونه که همواره مورد عنایت الهی است و حتی همچون پیامبران بنی اسرائیل(طالوت و داوود) خداوند به او روش بافت و ساخت زره را آموخته وسربازانش را با تعدادی کم بر دشمنان بسیار خود از امپراطوری چینی ها یا "هان"  پیروز می گرداند.
نقش زنان در این سریال اعم از کارکتر های مثبت و منفی  انسان را به یاد پیامبران زن سبعه- هفت گانه- یهود و یا حد اقل دیگرانی چون ریوقا ، ساره ، یائل و... می اندازد.
شخصیت  بانو "سوسانو" بسیار شبیه به" دبورا" نبیه یهودی است که بنا بر  فصل های 4 و 5 کتاب شوفطیم از مجموعه عهد عتیق  بر سربازان سیسرا پیروز می گردد .و یا اقدامات تجاری وی "گراسیا ناسی"ز ن تاجر معروف یهودی و عامل اصلی نفوذ یهودیان در دربار عثمانی را در خاطر زنده می کند.
بانو سویا (همسر جومونگ) نیز که ابتدا  به اسارت می رود ولی  پس از باز گشت به خاطر اهداف عالیه قوم همسرش از معرفی مجدد خود سرباز می زند شما را با داستان هدسه که بنا بر فیلم صهیونیستی "یک شب با پادشاه " به زور از خانه عمویش مردخای ربوده شد و به همسری خشایار شاه در آمد همراه می کند.
 در بررسی شخصیت های زن این سریال از هدسه که با نفوذ در دربار ایران مقدمات قتل 77000 ایرانی را فراهم کرد  بگذریم  (شرح آن  در دفتر استر از مجموعه عهد عتیق  آمده است)  به یاد "رکسلانه" یا "خرم سلطان"  یهودی می افتیم که با نفوذ در دربار سلیمان، پادشاه عثمانی  به همسری وی در آمد و با قتل ولیعهد "مصطفی " بالاخره منجر به پادشاهی سلطان  سلیم دوم و شعله ور شدن آتش فتنه جنگ های ایران و عثمانی شد.
در دیالوگ های این سریال فراوان عبارات آوارگی ،اسارت ،سرزمین مادری  و تاریخی ،  کوچ و غیره و غیره به چشم می خورد که همگی یاد آور فراز هایی از تورات است.
جومونگ برای دفاع از خود حق دارد از سلاح های نا متعارف زمان خودش مانند شمشیر فولادی و بمب های آتش زا و... بر علیه دشمنانش استفاده کند تا جایی که بیننده این برتری تسلیحاتی را نوعی حق مسلم وی می داند که حاصل هوشمندی و تخصص کارگزاران  اوست  همان گونه که باید صدها کلاهک اتمی اسرائیل را به رسمیت بشناسد.

دشمن اصلی جومونگ امپراطوری چینی ها  یا همان "هان" است که سربازانش با پری که بر روی کلاه خُودهای شان دارند بی شباهت به جنگ آوران مسلمان نیستند. خوب منطقی هم به نظر می رسد باید در مقابل نفوذ روز افزون اقتصادی چینی های کمونیست در مقابل ایالات متحده که 80 در صد ثروتش در اختیار جمعیت حد اکثر 6 در صدی یهودیان است ایستاد . یکی از این راه ها قدرت گرفتن کره به عنوان متحدامریکا و اسرائیل درحیاط خلوت چین است.
 توجه بیش از حد این سریال به مقوله تجارت، بی شک زیبنده یهودیان زر پرست  است تا شینتویست ها و مائویست های روح گرای شرق آسیا. شاید هم  صهیونیسم نمی تواند  قبول کند پیروان مکتب کمونیسم(چین) امروز اینگونه در اقتصاد آزاد جهان جولان دهند. لابد کره هم به عنوان هم پیمان ایالات متحده  و اسرائیل با توجه بیش از حد به مقوله تجارت در این افسانه تازه ساخت(!) به دنبال ایجاد مقدمات فرهنگی جهت سرازیر کردن هر چه بیشتر تولیدات خود در کشور های هدف همچون ایران است .
چرا که مناسبات  اقتصادی دوازده میلیارد دلاری بین ایران و کره و نیز داشتن مقام سوم صادرات به ایران، چشم طمع چشم بادامی های کره ای را هرچه بیشتر به سوی این مرز پر گهر جلب کرده است.
این در حالی است که نوادگان جومونگ بارها در مجامع بین المللی هم داستان با آمریکا و اسرائیل  فعالیت های صلح آمیز هسته ای ما را محکوم کرده اند ، راستش من خودم هم نمی فهمم چرا باید بازارمان را در اختیار کشوری بگذاریم که حقوق مسلم ما را قبول ندارد. البته این تنها گزاره اقتصادی - تجاری این مجموعه نیست بلکه موارد دیگری همچون نقش شرکت گوگل در القاء تبلیغات غیر مستقیم نیز در این سریال مشهود است ، آنجا که قرار است امپراطوری نو بنیاد جومونگ "گوگوری یو " نام گیرد بیننده را به یاد تبلیغات و شایعات گسترده مبنی بر تاسیس کشوری به نام گوگوریو یا گوگ لند در جزیره ای  G   شکل (لوگوی اصلی شرکت گوگل) در اقیانوس آرام از سوی مدیران گوگل می اندازد.
البته شاید بگویید دچار توهم توطئه شده ام اگر بگویم حرف G از نمادهای اصلی فراماسونری است و یا اینکه نرم افزار Google Earth  هیچگاه آنگونه که پایگاه اتمی  نطنز را به وضوح مشخص کرده پایگاه اتمی دیمونای اسرائیل را به دلایل امنیتی تصویر نکرده است. نمی دانم شاید این هم از ترفندهای  اقتصادی بانو سوسانو و جومونگ باشد!
البته با تمام  تلاش و زبردستی که نویسندگان و دست اندر کاران کره ای-اسرائیلی این مجموعه به خرج داده اند ، هیچ گاه نخواهند توانست  اسامی برخی شخصیت ها و کارکترهای این سریال  مانند"مگول"، " یا گاک " و" ماگاک " را که از دیدگاه ترمینولوژی یا اصطلاح شناسی همان " مغول "، " یأجوج" و " مأجوج " خودمان هستند، با پوشش فرهنگی  بپوشانند چراکه همواره در پشت این اسامی قتل و غارت ، خونریزی و توحش نهفته است .
البته بد نیست بدانند که مردمان این سرزمین همان صاحبان فرهنگی  هستند که از مغول ها مسلمان ساختند و بنا بر برخی تفاسیر این ذوالقرنین یا کوروش ایرانی بود که اسلاف و اجداد آن ها یعنی یأجوج و مأجوج را از این سرزمین بیرون راند. به هر حال اگر یکی از قسمت های این سریال را از دست دادید چندان  نگران نباشید چون صدا و سیما  آنرا سه بار برایتان پخش خواهد نمود.

(15-04-2016، 7:50)love selena gomez نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-04-2016، 16:31)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-04-2016، 15:24)love selena gomez نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-04-2016، 1:26)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این تایپیک واقعا حرف دل منو زده :| ..
نمیفهمم واقعا چرا بعضیا این کره ایا ک همه کپی پیس و عملن و دوس داره !..
اصن خیلی مسخرن .. نه خوشگلن نه صدا دارن |: 
بعضیا واقعا خودشونو خفه کردن با کره .. ی سری آدمایی و میشناسم ک با فرهنگ کره بیشتر ع فرهنگ خودشون آشنایی دارن ..
واقعا باید برا ی همچین آدمای جوگیری متاسف بود .. (:

هرچی هم که باشه شما حق توهین به طرفدارا رو ندارین Dodgy
اگه نمی تونید احترام بزارید به سلیقه کسی براتون واقعا متاسفم.

(14-04-2016، 14:45)khadem.alshohada نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-04-2016، 13:31)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جدا ع اینا فیلما .. ی سری انیمه هایی تولید میکنن و مردم جوگیرم ک تا میاد دانلودشون میکنن .. ینی باید ببین این انیمه آ چجورین تا عمق فاجعه و درک کنید |:
نمونه یکیشون ک خ معروفه و ع هر عاشق کره و انیمه ای بپرسی تقریبا دیدن -> nine o'clock woman ..

والا اون روز من عنوان يكي از فيلماشونو ديدم ديگه فهميدم اوضاع از چه قراره

اسم فيلم زده بود يك مادر وسه پدر :|

((((((زيبايي پوشالي)))))))

سابقا جراحی زیبایی یکی از موفقترین مشاغل در امریکا محسوب میشد اما اخیرا این شغل جای خود را در جوامع آسیایی به خوبی باز کرده است. آمار های منتشر شده نشان میدهد کشور کره جنوبی بزرگترین بازار عمل جراحی زیبایی در سراسر دنیاست. طبق آمار ۲۰ درصد زنان سنین ۱۹ تا ۴۹ سال در سئول زیر تیغ جراحان رفته اند.
«آنتی کره» 3

«آنتی کره» 3

بیشترین آمار جراحی در این کشور مربوط به عمل پلک است که باعث میشود چشمان درشت تر به نظر برسند بعد از آن عمل لب و بینی در رتبه های بعدی هستند.
در کنار اینها فرآیند بوتاکس و لیزر کردن موهای زائد جزء پر طرفدارترین ها هستند.
«آنتی کره» 3
در سال ۲۰۱۰ حدود ۵٫۸ میلیون عمل جراحی زیبایی به ثبت رسیده در حالیکه این رقم در امریکا ۴٫۵ میلیون بوده است. هزینه هربار ویزیت پزشکان متخصص در کلینیک های این کشور ۱۸ دلار است. اخیرا یک بیمارستان در سئول در اقدامی جالب یک هتل دایر کرده است تا سرویس بهتری به مشتریان ارائه دهد.
ببخشید که کشور خودمون تو انجام عمل زیبایی حرف اول رو میزنه ها.اول باید نقص های خودمونو درست کنیم بعد بریم سراغ قضاوت راجع به بقیه.

عزیز من این توهین نی ! جوگیری ی نوع صفته نه فوش .. نمیدونستی بدون !

11 تا ع کشورایی ک بیشترین عمل جراحی زیبایی رو دارن :

11. کانادا با بیشتر ع 210000 جراحی ..
10. مکزیک 3.8 درصد ع کل جراحی های دنیا 
9. فرانسه 14% ع زناش تو 2009 عمل کردن  !
8. برزیل 
7. ژاپن تو سال 2010 فقط 25000 عمل داشته !
6. تایوان
5. کلمبیا 90000 عمل تو 2010
4. آمریکا 12 بیلیون دلار تو سال آی 14-2013 خرج عمل شده ..
3. ایتالیا 69000
2. یونان 
1. کره جنوبی (: 

منبع : 
http://www.insidermonkey.com/blog/11-countries-with-the-highest-plastic-surgery-rates-in-the-world-349218/?singlepage=1

همونطور ک میبینی اصن اسمی ع ایران مشاهده نمیشه !
شما واقعا دگ چجوری آدمی هستی ک برای دفاع ع کره ایرانو خراب میکنی ! 
برا شما باید ی تاسف ویژه قائل شد ! (:

اولا بنده عزیز شما نیستم Dodgy
دوما خود جنابعالی تو جوگیری که حرف اول رو می زنیم.
سوما بنده هم ایرانو خراب نکردم بلکه حقیقت رو گفتم.اگه یه وقت تونستید انتقاد پذیری رو یاد بگیرید. Dodgyخودتون خیلی انتقاد بلدین عایا؟؟؟؟ :|
چهارما اگه گفته هاتونم درست باشه مطمئمن باشید ما طرفداراش هیچ وقت از کره دلسرد نمیشیم.حالا هرکی بخواد هر چرت و پرتی چه راست چه دروغی راجع بهش بگه مهم نیست چون اهمیتی نداره.خیلی مونده روی کم شه. Big Grin Tongue 

(15-04-2016، 9:56)love selena gomez نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-04-2016، 9:48)khadem.alshohada نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-04-2016، 9:47)love selena gomez نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-04-2016، 9:45)khadem.alshohada نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-04-2016، 9:41)love selena gomez نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه بنده بچه هستم.شما که دوماهه هم کمتری کوچول موچولو.
دوما من که نه گفتم قبول نکردم نه گفتم نکردم.
بعدشم عین بعضیاااااا کور نیستم.البته بلا نسبت بعضیا.میبینم لیستو.

چه حرف خنده داری Big Grin
بله واسه مسخره ها خنده داره.اگه حرفی نداری برو بگو بزرگترت بیاد.

(15-04-2016، 9:45)khadem.alshohada نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-04-2016، 9:41)love selena gomez نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه بنده بچه هستم.شما که دوماهه هم کمتری کوچول موچولو.
دوما من که نه گفتم قبول نکردم نه گفتم نکردم.
بعدشم عین بعضیاااااا کور نیستم.البته بلا نسبت بعضیا.میبینم لیستو.

چه حرف خنده داری Big Grin
بله واسه مسخره ها خنده داره.اگه حرفی نداری برو بگو بزرگترت بیاد.

خدا همرو به راه راست هدایت کنه
مخصوصا شمارو Big Grin
بحث بیخود :|

+گزارش
 سپاس شده توسط khadem.alshohada ، ○°łåmýå°○ ، # αпGεʟ
(14-04-2016، 0:24)khadem.alshohada نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-04-2016، 4:32)Qนεεɳ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منع کردن کسی از چیزی که خودش دوست  داره یا بد جلوه دادنش ن تنها چیزیو عوض نمیکنه بلکه اوضاعو بدتر میکنہ :\ 

خیلی حرفا  داشتم در این مورد بزنم ولی فک کنم این حرفم برا این بحث درخور و شایسته تر بود :|

منع نکردم فقد اگاهی بخشی کردم

میتونم بگم  ۹۵% کسایی که طرفدار کره این اینو منع کردن و یا بد جلوه دادن اون چیزی که دوس دارن میدونن :|  

مثلا فرض میکنیم اگاهی بخشی کردید چ چیزی عوض شد در مورد اون طرفدارا؟ هیچے :\ فقط کاری کردید که باهاتون لج کنن:\\

(14-04-2016، 1:26)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعضیا واقعا خودشونو خفه کردن با کره .. ی سری آدمایی و میشناسم ک با فرهنگ کره بیشتر ع فرهنگ خودشون آشنایی دارن ..

فک کنم یه چیزی هس ب اسم حقوق شخصی 
ب ما ربط نداره که یارو چ چیزی دوس داره

اگر از حرفاشون یا مدل حرف زدنشون خوشمون نمیاد و سر درنمیاریم دلیلی نداره از سبک و صداشون و نحوه خوندشون اشکال بگیریم 
درست نمیگم؟:\
..

[ ᴇvɪʟ ]
사람들의 수용을 위해 사는 경우, 거절로 죽을거야 

..
 سپاس شده توسط -Edgar
(15-04-2016، 11:41)Qนεεɳ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-04-2016، 0:24)khadem.alshohada نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-04-2016، 4:32)Qนεεɳ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منع کردن کسی از چیزی که خودش دوست  داره یا بد جلوه دادنش ن تنها چیزیو عوض نمیکنه بلکه اوضاعو بدتر میکنہ :\ 

خیلی حرفا  داشتم در این مورد بزنم ولی فک کنم این حرفم برا این بحث درخور و شایسته تر بود :|

میتونم بگم  ۹۵% کسایی که طرفدار کره این اینو منع کردن و یا بد جلوه دادن اون چیزی که دوس دارن میدونن :|  

مثلا فرض میکنیم اگاهی بخشی کردید چ چیزی عوض شد در مورد اون طرفدارا؟ هیچے :\ فقط کاری کردید که باهاتون لج کنن:\\

خب اره میدونم
کسی که خودشو بخواب زدرو نمیشه بیدار کرد
ولی خب نمیشه دست رو دست گذاشت تا کسایی که هنوز ندیدن این چیزا رو نااگاه وارد این وادی بشن

(15-04-2016، 11:41)Qนεεɳ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگر از حرفاشون یا مدل حرف زدنشون خوشمون نمیاد و سر درنمیاریم دلیلی نداره از سبک و صداشون و نحوه خوندشون اشکال بگیریم 

حقوق شخصی؟بحث تهاجم فرهنگی به کشوره نه لج کردن با دیگران

من کار ندارم دیگران چه نظری دارن راجب صدا یا قیافه من فقد میخوام ضد فرهنگ که داره غالب میشه به فرهنگ خودمون عمل کنم
«آنتی کره» 3
(15-04-2016، 11:50)khadem.alshohada نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب اره میدونم
کسی که خودشو بخواب زدرو نمیشه بیدار کرد
ولی خب نمیشه دست رو دست گذاشت تا کسایی که هنوز ندیدن این چیزا رو نااگاه وارد این وادی بشن

ببینید یه چیزی هس ب اسم علاقه
اگه بش علاقه پیدا کنن حتی اگه از بدی هاشم بدونن 
چشماشونو ب روش میبندن!!!

واینکه اگه بخوایم همه نشانه ها رو در نظر بگیریم در عین اینکه این نشانه ها دوراطراف ادم ها پره ،نمیشه زندگی کرد
یارو مثن خوشش اومده از یه اهنگ کره ای که خوانندشم ب قول شما از نشانه های شیطان پرستی استفاده میکنن این دلیل بر این نیس که طرفداره شیطان پرست شده و یا خیلی چیزای دیگع.. 
..

[ ᴇvɪʟ ]

..
 سپاس شده توسط -Edgar
(14-04-2016، 16:31)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-04-2016، 15:24)love selena gomez نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-04-2016، 14:45)khadem.alshohada نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-04-2016، 13:31)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جدا ع اینا فیلما .. ی سری انیمه هایی تولید میکنن و مردم جوگیرم ک تا میاد دانلودشون میکنن .. ینی باید ببین این انیمه آ چجورین تا عمق فاجعه و درک کنید |:
نمونه یکیشون ک خ معروفه و ع هر عاشق کره و انیمه ای بپرسی تقریبا دیدن -> nine o'clock woman ..

سابقا جراحی زیبایی یکی از موفقترین مشاغل در امریکا محسوب میشد اما اخیرا این شغل جای خود را در جوامع آسیایی به خوبی باز کرده است. آمار های منتشر شده نشان میدهد کشور کره جنوبی بزرگترین بازار عمل جراحی زیبایی در سراسر دنیاست. طبق آمار ۲۰ درصد زنان سنین ۱۹ تا ۴۹ سال در سئول زیر تیغ جراحان رفته اند.
«آنتی کره» 3

«آنتی کره» 3

بیشترین آمار جراحی در این کشور مربوط به عمل پلک است که باعث میشود چشمان درشت تر به نظر برسند بعد از آن عمل لب و بینی در رتبه های بعدی هستند.
«آنتی کره» 3
در سال ۲۰۱۰ حدود ۵٫۸ میلیون عمل جراحی زیبایی به ثبت رسیده در حالیکه این رقم در امریکا ۴٫۵ میلیون بوده است. هزینه هربار ویزیت پزشکان متخصص در کلینیک های این کشور ۱۸ دلار است. اخیرا یک بیمارستان در سئول در اقدامی جالب یک هتل دایر کرده است تا سرویس بهتری به مشتریان ارائه دهد.
ببخشید که کشور خودمون تو انجام عمل زیبایی حرف اول رو میزنه ها.اول باید نقص های خودمونو درست کنیم بعد بریم سراغ قضاوت راجع به بقیه.

8. برزیل 
6. تایوان
3. ایتالیا 69000
2. یونان 
1. کره جنوبی (: 

منبع : 
http://www.insidermonkey.com/blog/11-countries-with-the-highest-plastic-surgery-rates-in-the-world-349218/?singlepage=1

یه سوال کجا ایشون حرفی زده که از ایران دفاع نکرده؟
مث این میمونه بگیم تو کشورای دیگه افرادی هستن که از فرهنگ ایران خوششون میاد پس کشور خودشونو فروختن :|
جالبه نه
..

[ ᴇvɪʟ ]

..
 سپاس شده توسط -Edgar
آگهی

آره دیگه من دوس دارم بزنم دیوار اتاقمو خراب کنم ب همسایه بقلی چ ربطی داره ؟!
من دوس دارم برم تو خیابون بشینم فیلم سوپر نگا کنم ب بقیه چ ربطی داره خب دوس دارم !!!

من هیچ حسی بشون ندارم |: 
چرا باید ب ی سری عملی کپی پیس احساس داشته باشم |:
ک بخوام از مدل حرف زدنشون خوشم نیاد |:

میدونی ندا .. آدمی مث ت ک فقط میشی نه فیلماشونو میبینه و طرفدارشونه مشکلی باش ندارم 
چون خودمم طرفدار ی سری ع آدمای هالیوود هستن ک ب ظاهر و با توجه ب حرف بقیه شیطان پرستن و دارن تهاجم فرهنگی میکنن |:
مشکل من با اوناییه ک خودشونو خفه کردن با این چیزا .. ی سرچ "کره" بزن تو همین لیست انجمن 
حالا اسمایی ک میاره ..
پسر کره ای 
دختر کره ای 
عاشق کره 
کره لاور 
بعد حالا برو تو بیوشون 
سلام من اسمم فلانه و عاشق بازیگر یعخیخفجیخ کره ای هستم و ع خواننده های گروه بحههحب زلجهل حهبطفخسفه جتجتححا کره خوشم میاد 
میخوام وقتی بزرگ شدم برم کره و با حلززحعلحز ازدواج کنم |: 

امضا و آواتارم ک همش کره .. 
 سپاس شده توسط L²evi ، # αпGεʟ
(15-04-2016، 10:55)khadem.alshohada نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

«آنتی کره» 3
مفهوم مادر در کره جنوبی = فاحشه

ترویج خیانت ، زنا ، بی غیرتی

که ماشاالله خوب پیشرفتن
براساس یه فیلم مفهوم مادرو در فرهنگ اونا میفهمید ؟
خیلی خنده دار بود :\ 
براساس فیلم نمیشه مفهوم چیزی رو استنباط کنید اگر میتونید باتوجه ب فرهنگشون حرف بزنید 
اگر همینطور ب دادن مطالب نادزست و یک طرفه ادامه بدید برخورد میکنمـ با این موضوع

از اونجایی کع این مطلبو در انجمن فرهنگی زدید باید کاملا منطقی عمل کنید
سپاس
..

[ ᴇvɪʟ ]

..
(15-04-2016، 12:15)Qนεεɳ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-04-2016، 10:55)khadem.alshohada نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

«آنتی کره» 3
مفهوم مادر در کره جنوبی = فاحشه

ترویج خیانت ، زنا ، بی غیرتی

که ماشاالله خوب پیشرفتن
براساس یه فیلم مفهوم مادرو در فرهنگ اونا میفهمید ؟
خیلی خنده دار بود :\ 
براساس فیلم نمیشه مفهوم چیزی رو استنباط کنید اگر میتونید باتوجه ب فرهنگشون حرف بزنید 
اگر همینطور ب دادن مطالب نادزست و یک طرفه ادامه بدید برخورد میکنمـ با این موضوع

از اونجایی کع این مطلبو در انجمن فرهنگی زدید باید کاملا منطقی عمل کنید
سپاس

شما که دایه فرهنگ دارید میفهمید اینا رو برای ما گذاشتن اینا تهاجم فرهنگیه
«آنتی کره» 3
(15-04-2016، 12:09)Qนεεɳ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

«آنتی کره» 3

«آنتی کره» 3

«آنتی کره» 3

8. برزیل 
6. تایوان
3. ایتالیا 69000
2. یونان 
1. کره جنوبی (: 

منبع : 

یه سوال کجا ایشون حرفی زده که از ایران دفاع نکرده؟
مث این میمونه بگیم تو کشورای دیگه افرادی هستن که از فرهنگ ایران خوششون میاد پس کشور خودشونو فروختن :|
جالبه نه

وقتی بدون اطلاعات درست و فقط برای دفاع ع چیز مورد علاقش برميگرده میگه نخیر ایران حرف اولو میزنه ! 
چیز بدی نیس ؟
من دیگه حرفی ندارم واقعا |:
 سپاس شده توسط # αпGεʟ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان