امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پاسخ مدیران به حضور مجری «من و تو» در جشنواره جهانی فیلم فجر + عکس

شنواره جهانی فیلم فجر در حالی روز سوم برگزاری خود را پشت سر گذاشت که حضور سوال برانگیز خبرنگار شبکه معاند «من و تو» در این رویداد را به همراه داشت.

رضا میرکریمی دبیر جشنواره جهانی فیلم فجر خیلی تلاش کرد که با نظم، برنامه ریزی و بدون هیچ حاشیه‌ای جشنواره را برگزار کند اما در سومین روز از برگزاری با حضور سوال برانگیز «منصوره حسینی» خبرنگار اتاق خبر شبکه من و تو با حاشیه همراه شد. شبکه من و تو شبکه بهایی و انگلیسی شناخته شده ایست که هجمه های بسیاری نسبت به نظام و مسئولان را در دستور کار خود داشته و دارد. 

پاسخ مدیران به حضور مجری «من و تو» در جشنواره جهانی فیلم فجر + عکس 1

متولیان برگزاری خیلی تلاش کردند که این دوره را از حواشی دور کنند اما حضور این مجری باعث شد تا جشنواره دستخوش حاشیه قرار گیرد و ادامه کار را برای میرکریمی سخت کند.

اما حال سوال اینجاست که این فرد با دعوت چه کسی در جشنواره حاضر گردیده است و علت این حضور چیست؟ در شرایطی که حضور یکی از خوانندگان کشور و عکس یادگاری با مجریان این شبکه از سوی وزارت ارشاد نیز نکوهش شد، حضور این خبرنگار در جشنواره ای با مدیریت سازمان سینمایی وزارت ارشاد چه پاسخی در پی خواهد داشت؟

و در آخر کیوان کثیریان مدیر روابط عمومی این جشنواره در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان در پاسخ به حضور این مجری عنوان کرد: جشنواره جهانی فیلم فجر تنها مسئول میهمانان رسمی‌اش است و در قبال حضور تماشاگران عادی تعهدی ندارد. 

وی ادامه داد: روزانه چند هزار نفر از جشنواره بازدید می کنند و کنترل عدم سوء پیشینه این تعداد امکان پذیر نیست. ضمنا هیچ پیش آگاهی از حضور ایشان وجود نداشت و با اینکه وی را می‌شناختم اما هیچ کارتی به هیچ شکل در اختیارشان قرار نگرفت چراکه ما دنبال دردسر نیستیم و این فرد به عنوان همراه بلیط خریداری کردند و وارد شدند. 

کثیریان تصریح کرد: طبعا ورود وی به کشور و تردد آزادانه در اماکن عمومی تحت مسئولیت مراجع ذی ربط دیگری است نه جای دیگر.
پاسخ
 سپاس شده توسط mr.destiny ، ترنج 15
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  علی پوراحمد با فیلم علمی تخیلی دروازه فراموشی در هالیوود + تصاویر فیلم Oblivion Gatew
  بررسی مادران موازی – آلمودوار مجموعه‌ای از شادی را به جشنواره فیلم ونیز ارائه می‌کند
  فیلم تقدیر شده جشنواره ونیز راهی جشنواره جهانی فیلم فجر شد
  حضور پررنگ زنان و کودکان در تبلیغات تلویزیون !
  بازیگر فیلم‌های Wolverine و 47 Ronin در فیلم Bullet Train با برد پیت هم‌ بازی می‌شود
  فیلم Another Round با بازی مدس میکلسن جایزه بهترین فیلم جشنواره ‌BFI را برنده شد
  مهران مدیری در فیلم جدید مسعود کیمیایی حضور خواهد داشت
  سونی به شایعه حضور توبی مگوایر و اندرو گارفیلد در فیلم Spider-Man 3 واکنش نشان داد
  حقوق گل گدوت در فیلم WW84 معادل ۳۳ برابر حقوق او در فیلم Wonder Woman است
  دکتر اکبر عالمی، مستندساز، مجری و استاد سینما درگذشت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان