امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بررسی کی پاپ و گروه های کی پاپ

من بیچاره هنوز ام وی هارو ندیدم -.-
یوتیوب ندارم .. باس مناظر بمونم که چنلا بزارن توی تلگراماشون ..
ولی اهنگهارو ک گوش دادم .. عالی بودن ! ریتم لاکی وان محشره ! پسرا عالی خوندن .. مانستر که اصلا حرفی برای گفتن نمیزاره . دقیقا اکسو با این البوم گفت گروه های دیگه محو شید که اکسو کبیر برگشته -_- =))
ترک های دیگه البوم هم خوب بودن ولی من بیشتر با لاکی وان و مانستر حال میکنم ..
وایییی موهای چانی ♡.♡ درست حدس زدی ریحانه ! دیشب خواب چانی رو دیدم که موهای قرمزشو هی تو هوا تکون میداد ((:
البوم ss301 رو هنو گوش ندادم ولی حتما گوش میدم .

خب من Ah Ha از دابل اس 301 رو گوش دادم ، واو عجب چیزیه !
خدایی اگه دابل اس هنوز پنج نفره بود و همگی باهم فعالیت میکردن هنوزم میتونستن بی رقیب بمونن ..
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط Apathetic
آگهی
(09-06-2016، 1:06)✓SHINE AGAIN✓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لامصب  تفسیر مانستر خودش ی کتاب جداگونه میخواد
من فقط از لاکی وان و مانستر این نتیجه رو گرفتم که شیطانا جذاب تره فرشته هان

بعدش مگع تو لاکی وان دی او رو تخت نبود پس چرا گفتی بکهیون
بکی ک داش فرار میکرد

تو مانستر که اولش ی درختی  و نشون میده که تو ماما بود همون درخت زندگی 
بعد اون دختر چشم قرمزه رو نشون میده که چشم شیطانه و دختره شیطانه
که فک کنم این نرروی شیاطینیه باعث خشک شدن درخت زندگی میشه

دقت کنی همشون رو تخت بودن ولی من تیکه ی تکون خوردن و زندانی شدن دی او رو نمیگم! بعد از اون نشون میده که یه مایع ابی بتزریق میکنن ک به بکی وصله!
بعدشم گفتم ک بکی دوتا شده اونیکه درحال فراره مانسترنماس((:
البته از نظر ما!!!!

+دیدی گفتم شادی ((: حال کن پیشبینیو^^
افرین باهوش از تیزرا فهمیدی مانستر محشره!!
ولی میتونی اجراهاشو دان کنی لازم ب یوتویوب قوی نیس!البته من با یوتویوب دیدم._.* ولی اجراهاشو دان کردم3>
یکم صب کنی 24 ساعت میشه میزارن((:

+ DAZZLING BOY ((:
اون شماره های روی یقه ی لباسا ک بود ...من ب یه چیزی پی بردم!
عدد دی او 12 بوده!!!رو یقه هاشونم عدداشونه!عددای مخصوص ب خودشون! مثلا بکی 04 یا شومین 99 !

+ نمیدونم چرا اون X یی ک تو دنس مانستر درست میکنن منو یاد 12 تاییشون میندازهcry girlp336
پاسخ
 سپاس شده توسط …Reyhaneh…
یس مث چانیول که امضامه و 61
این اعداد تو لاو می  رایتم بوده

ی چیز عجیب دیگ
اون ماشینی که سینگ فور یو و ام وی هاشون بود توی مانستر به آتیش کشیده شد
من منظور اینو نفهمیدم
پاسخ
 سپاس شده توسط …Reyhaneh… ، DAZZLING BOY
(09-06-2016، 12:54)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من بیچاره هنوز ام وی هارو ندیدم -.-
یوتیوب ندارم .. باس مناظر بمونم که چنلا بزارن توی تلگراماشون ..
ولی اهنگهارو ک گوش دادم .. عالی بودن ! ریتم لاکی وان محشره ! پسرا عالی خوندن .. مانستر که اصلا حرفی برای گفتن نمیزاره . دقیقا اکسو با این البوم گفت گروه های دیگه محو شید که اکسو کبیر برگشته -_- =))
ترک های دیگه البوم هم خوب بودن ولی من بیشتر با لاکی وان و مانستر حال میکنم ..
وایییی موهای چانی ♡.♡ درست حدس زدی ریحانه ! دیشب خواب چانی رو دیدم که موهای قرمزشو هی تو هوا تکون میداد ((:
البوم ss301 رو هنو گوش ندادم ولی حتما گوش میدم .

خب من Ah Ha از دابل اس 301 رو گوش دادم ، واو عجب چیزیه !
خدایی اگه دابل اس هنوز پنج نفره بود و همگی باهم فعالیت میکردن هنوزم میتونستن بی رقیب بمونن ..
بعد از کامبک شاینی اصن حرفی برای اکسو باقی نموند =)
اما بااین حال پروژه ی شاوولا و اکسوالا توی اینستاگرام برای حمایت کامبک اکسو در یوتیوب و پیج های اونا شاوولا نقش بزرگی داشتن . این بخاطر اینه که کای و تمین باهم خیلی صمیمین و تمین راجب اکسو گفته شاینی و اکسو همیشه باهم میدرخشه و اعضای هردوگروه تایید کردن . پس باکامبک اکسو به شاینی کوچیک ترین لتمه ای وارد نمیشه.
هرچند میدونم حرفت شوخی بود اما به من برخورد.....
بررسی کی پاپ و گروه های کی پاپ 7
پاسخ
 سپاس شده توسط ✓SHINE AGAIN✓ ، Apathetic
حرف من شوخی نبود . ولی منظورمم با شاینی نبود !
من خودم طرفدار سرسخت شاینی ام هستم .. این حرفم منظورم بیشتر به گروه های کوچیک و تازه وارد بود خیلی گروه ها منظورم بود ولی شاینی نه !
طرفدارای سوجو هم حالا به خودشون نگیرن :|
کلا منظورم اصلا با سوپر جونیور و شاینی نبود .
اره ریحانه قدرت پیشگوییت تو حلقت =)) D:
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط DAZZLING BOY ، ✓SHINE AGAIN✓
خب من موزیک ویدیو های مانستر و لاکی وان رو دیدم ! ♡_♡
من الان یه دنیای دیگم ((:
خدایاااا مانسترررررر عررررر عالییییی بودددد *_*
خب ببینید .. من یه سال بیشتر نی که اکسوال شدم .. و هنوز مثل بقیه اکسوالا این مهارتو ندارم که تک تک ام وی هارو به یاد بیارم و داستان هر ام وی رو بفهمم ! برای همین کمکم کنید ..
الان نقده من باتوجه به چیزایی که دیدم رو میگم هرجا رو نگفتم یا اشتباه گفتم بگید .

توی لاکی وان اکسو رو خوابونده بودن اون دخترا که به گبونم مانسترشون کنن بعد تزریقارو انجام دادن ولی یهو اونا فرار کردن بکهیون نتونست فرار کنه و فک کنم بیشتر از بقیه بهش تزریق شد .. و اینکه الان دقیقا من نمیدونم اکسو دوست دارن مانستر بشن یا نه ؟ اخه فرار کردن یعنی نمیخوان .. ولی خو چرا نمیخوان ؟ مگه قدرتمند نمیشن اینجوری ؟؟ و اینکه چرا یهو چانی دارای قدرت اتیش شد ؟؟
طبق چیزیم که از مانستر دیدم بکهیون مانستر بود ولی بقیه نه و میخواست اونارو ببره ولی یهو یه بکهیون دیگه میاد نجاتشون میده ( چرا دوتا شدن ؟! )
و از قرار معلوم بکهیونی که زنجیر به لبش اویزونه بکهیون بدس اون یکی بکهیون خوبس .
و من یه بار یه نقدی خوندم که میگفت همه مانستر شدن ولی چانی نیمه مانستر بود برا همین کتکتش میزدن و چشماشو میپوشوند که کسی نفهمه .. اره ؟
اخرشم نفهمیدم :/
و اینم نمیفهمم که چرا میگن به ام وی ماما ربط داره مانستر !؟ کلا من مبتدی ام . از اول همه چیو بگید ^^ مرسی -.-
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط ✓SHINE AGAIN✓
آگهی
(09-06-2016، 21:14)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب من موزیک ویدیو های مانستر و لاکی وان رو دیدم ! ♡_♡
من الان یه دنیای دیگم ((:
خدایاااا مانسترررررر عررررر عالییییی بودددد *_*
خب ببینید .. من یه سال بیشتر نی که اکسوال شدم .. و هنوز مثل بقیه اکسوالا این مهارتو ندارم که تک تک ام وی هارو به یاد بیارم و داستان هر ام وی رو بفهمم ! برای همین کمکم کنید ..
الان نقده من باتوجه به چیزایی که دیدم رو میگم هرجا رو نگفتم یا اشتباه گفتم بگید .

توی لاکی وان اکسو رو خوابونده بودن اون دخترا که به گبونم مانسترشون کنن بعد تزریقارو انجام دادن ولی یهو اونا فرار کردن بکهیون نتونست فرار کنه و فک کنم بیشتر از بقیه بهش تزریق شد .. و اینکه الان دقیقا من نمیدونم اکسو دوست دارن مانستر بشن یا نه ؟ اخه فرار کردن یعنی نمیخوان .. ولی خو چرا نمیخوان ؟ مگه قدرتمند نمیشن اینجوری ؟؟ و اینکه چرا یهو چانی دارای قدرت اتیش شد ؟؟
طبق چیزیم که از مانستر دیدم بکهیون مانستر بود ولی بقیه نه و میخواست اونارو ببره ولی یهو یه بکهیون دیگه میاد نجاتشون میده ( چرا دوتا شدن ؟! )
و از قرار معلوم بکهیونی که زنجیر به لبش اویزونه بکهیون بدس اون یکی بکهیون خوبس .
و من یه بار یه نقدی خوندم که میگفت همه مانستر شدن ولی چانی نیمه مانستر بود برا همین کتکتش میزدن و چشماشو میپوشوند که کسی نفهمه .. اره ؟
اخرشم نفهمیدم :/
و اینم نمیفهمم که چرا میگن به ام وی ماما ربط داره مانستر !؟ کلا من مبتدی ام . از اول همه چیو بگید ^^ مرسی -.-

از کجا دان کردی
من نمی تونم برم تو یوتوب
نمیتونم دان کنم
ب خاطر همین فقط تیزراشو دیدم
بعدشم چانیول دارای قدرت اتیش بود
یهو قدرت پیدا نکرد
همه اعضا قدرت دران دگ
مال چانیولم آتیشه

و اینکه چرا به ماما ربط داره چون تو مانستر اکسو با قدرتاشون نجات پیدا  میکنن و تو ماما هم قدرتای اکسو رو به نمایش میذاره
پاسخ
 سپاس شده توسط Apathetic
من از تلگرام دان کردم ..
کانالا گفتن بعد از 24 ساعت ام وی هارو که یوتیوب بازدید خورد میزارن تو پیجاشون .
همه ی فندوم ها گزاشتن سریع میتونی پیدا کنی .
خب قدرت چان اتیش بود .. بقیه چی ؟ میشه بقیه هم بگی ؟ و اینکه اولین بار از کجا و کی و چه جور قدرت پیدا میکنن ؟
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
(09-06-2016، 23:29)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من از تلگرام دان کردم ..
کانالا گفتن بعد از 24 ساعت ام وی هارو که یوتیوب بازدید خورد میزارن تو پیجاشون .
همه ی فندوم ها گزاشتن سریع میتونی پیدا کنی .
خب قدرت چان اتیش بود .. بقیه چی ؟ میشه بقیه هم بگی ؟ و اینکه اولین بار از کجا و کی و چه جور قدرت پیدا میکنن ؟

پس منم از تلگرام دان کنم ممنون

این قضیه قدرتا مربوط میشه به افسانه ایکسو یا اکسو
که قدرتای دوازده گانه میتونه تشکیلش بده
و هر دوازده نفر اکسو یه عنصرن مثل اون افسانه

و هر کدوم از اعضا یه عنصر رو دارن
مثلا سنبل چانیول آتش
مال سوهو آبه
مال لولو جاذبه اس
بکهیون نوره و...
قدرت همه تو اون سایته اس=)))
پاسخ
 سپاس شده توسط Apathetic
واااااای خدای من !
چرا sm دست برنمیداره از این کاراش؟! ول نمیکنه مارو!!!
داشتم تستای کتاب زبانمونو میزدم کلمه ی moon رو دیدم..
moon
moonlover's(سریال بکی)
baekhyun
monster
حالا بعدش دیوونه شدم
...You can call me monster

ای خدا!! :p325:
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان