امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

قرارمان برای نسل جوان و نوجوان این نبود

خون دلها خورده ایم ، قرارمان برای نسل نوجوان و جوان این نبود !

من آنروز یک عشق داشتم ؛ پیروزی یا شهادت ، بعضی ها امروز هر ساعت ، عاشق و معشوق آدم های غریبه می شوند و به سادگی دل می دهند و دل ربایی می کنند!

من آنروز از گل و لای و خاک سنگرها بر لباسهای ساده ام لذت می بردم و بعضی ها امروز از شلوارهای لی خاک نما و پاره پوره خارجی !

من آنروز در جبهه زیر آفتاب داغ ، چفیه بر سر می انداختم تا نسوزم ، بعضی ها امروز رو سری از سر انداخته اند که موی سر به نامحرم نشان داده و بسوزند ودیگران راهم بسوزانند !

من آنروز در خط مقدم برادران غریبه زیادی را می دیدم و به همه می گفتم : خدا قوت، نه خسته برادر! ، بعضی ها امروز برای طرح دوستی ، فقط با عجله از همه می پرسند : ASL?

من در شب قبل از عملیات بر دستانم حنا می زدم تا در جشن پیروزی یا شهادت شرکت کنم ، بعضی ها امروز بر چهره شان هفت قلم مواد آرایشی خارجی می زنند تا به نامحرم بگویند : من های کلاسم ، نگاهم کنید !

من آنروز در وصیت نامه ام می نوشتم : خواهرم حجاب تو بر علیه دشمن از خون من موثر تر است ، بعضی ها امروز حتی در پروفایل شان می نویسند : همیشه به روز هستم ، دوره و زمانه عوض شده و عشق من مد گرایی و تقلید از غربی هاست !چادر را تجربه نکرده ام ، قدیمی است !

من آنروز در بیسیم از بچه های پشتیبان می خواستم از طرفم برای دشمن نخود و آجر و سنگ ( آتش) بفرستند ، بعضی ها امروز به هر ناشناسی می گویند : برایم شارژ بفرست !

من آنروز مشامم از بوی دود و باروت پر بود و برای رسیدن به هدفم ، از آن لذت می بردم ، بعضی ها امروز از بوی الکل در انواع ادکلن های خارجی !

من آنروز خشاب و اسلحه ام را برای نابودی دشمن در بغل گرفته بودم و بعضی ها امروز سگ های نجس تزئینی گران قیمت را !

من آنروز در جبهه ، اوقات فراغتم را در چاله هایی ، قرآن و دعا می خواندم ، اسغفار می کردم و لذت می بردم ، بعضی ها امروز در چت رو م ها به دنبال عشق ناشناس و گمشده ساعتها به بطالت ، پرسه می زنند و روم عوض می کنند !

من آنروز در هنگام عملیات ، در گوشی بیسیم ، یا زهرا(س) و یا حسین(ع) می گفتم و بعضی ها امروز در گوشی خود ،از نفس ، عشق ، ناز و فدایت شوم به نامحرم و ناشناس!

من آنروز در خط ، یک دست لباس خاکی داشتم وبا آن احساس غرور ، زیبایی و عزت کرده و شکر خدا می گفتم ، بعضی ها امروز لباس های رنگارنگ خارجی و صورتی تزئین شده اما خود انگاره ای زشت که هیچگاه با تغییر مد ،از خودشان راضی نمی شوند !

من آنروز با ذکر استغفرالله وقت می گذراندم و بعضی ها امروز با دگمه های بیجان موبایل برای اس ام اس های عاشقانه جدید و یا کلیدهای کیبورد برای ارسال پی ام های عمومی دعوت به دوستی با نامحرمان در چت روم ها !

من آنروز باد گیرم را تا روی دست و پا می کشیدم تا شیمیایی نشوم و برای دفاع توان داشته باشم، بعضی ها امروز شلوار و مانتوی کوتاه را انتخاب کرده اند که رهگذران را هم آلوده کنند !

من آنروز در خط مقدم حتی مراقب عطسه هایم بودم که حضور گروهانم را به دشمن راپرت ندهم ، بعضی ها امروز بی واهمه در خیابان قه قه می زنند و با بزک وآرایش و البسه رنگارنگ ، جلب تو جه نامحرم کرده و می گویند : مرا نیز به حساب آورید ، آدمم !

من آنروز قبل از عملیات از حلالیت خواهی از همرزمانم و بعد از عملیات ، از شکر خدا و یاد دوستان شهیدم صحبت می کردم و بعضی ها امروز از پایان سریال های عاشقانه فارسی وان و من و تو و مارک نوشیدنی های سر میز آنها !

من آنروز بعد از عملیات از بلندگوهای گوشه و کنار خط ، بهر نبردی بی امان ... را می شنیدم ، و بعضی ها امروز با سیستم گوش خراش ماشین بابا ، آهنگ های رپ با الفاظ رکیک به محارم !

من آنروز از اطلاعات شخصی خود و دسته و گروهانم مراقبت می کردم تا دشمن از آن سوء استفاده نکند ، بعضی ها امروز حتی مشخصات و عکس های شخصی و خانوادگی شان را بی پروا در فیس بوک و توئیتر منتشر کرده تا نامحرمان و بیگانگان هم آن را ببینند !

من آنروز در خط مقدم ساعت ها بیدار می ماندم تا دشمن غافلگیرمان نکند بعضی ها امروز ساعتها برای ملاء عام و مد نمایی ، خود را تزئین می کنند تا با کار کم بهای خود ، نامحرمان را غافلگیر کنند!

من آنروز به شوق شرکت در عملیات یا به یاد همسنگران شهیدم اشک می ریختم و قصد انتقام از دشمن را داشتم ، بعضی ها امروز برای شکستهای عشقی شان افسرده اند و قصد انتقام از تمام آدمها و زمین و زمان را دارند !

من آنروز سرنگ ضد شیمیایی بر بدن خود شلیک می کردم ، بعضی ها امروز ، گونه بر رخ خود تزریق میکنند تا مبادا حقیر باشند ، و شاید بیشتر به چشم نامحرم بیایند !

من آنروز خواب را بر چشمانم حرام می کردم تا ذلیل حمله غافلگیرانه دشمن نشوم ، بعضی ها امروز خواب را با نگاه به مانیتور کوچک موبایل برای اعلام تعهد باطل به نامحرم ، بر خود حرام کرده اند!

نه ! این قرارمان نبود ! ما رفتیم تا شما نیز راهمان را ادامه دهید ، رفتیم تا امنیت امروز را به ارمغان بیاوریم و تو بتوانی عفت و حجاب فاطمی را بر گزینی ! رفتیم تا دشمن ، نتواند حیای شما را به بی حیایی تبدیل کند ،رفتیم تا اطاعت کنیم از قرآن و رسول و اولی الا مر ، تو هم مراعات کن ! بر گرد و اندکی بیاندیش ؛ ... ما خون دلها خورده ایم!
زن یک سرباز نیست ...
اما به قدر سرباز میدان جنگ شجاعت دارد و با این که جهاد در میدان های رزم بر او واجب نیست 
اما به قدر یک جهادگر در راه خدا تلاش می کند و در تمام صحنه ها حضور دارد 
امام خامنه ای
قرارمان برای نسل جوان و نوجوان این نبود 1
 سپاس شده توسط Azarbayjanliam ، jolia ، هاناجون ، nafas1 ، هرمیون گرینجر ، MissLone ، Snow-Girl ، ♫♪M.J.X♪♫ ، leba3ekhaki ، Shawty Girl ، sholeh ، ... R.m ... ، سایه2 ، ღdorsaღ ، m016 ، SABER ، سجادحجی ابادی ، Mahdie over flowers ، ایرانی اسلامی
آگهی
تو رسانه ی ملی اسلام تو رادیو اسلام تو نت اسلام بعد میگن چرا از اسلام زده میشینUndecided
 سپاس شده توسط sepehr ، M.H2 ، MissLone ، سايه
(03-01-2013، 19:40){{♥♥♥ aydin ♥♥♥}} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو رسانه ی ملی اسلام تو رادیو اسلام تو نت اسلام بعد میگن چرا از اسلام زده میشینUndecided

اگه قراره با این حرفا اسلام زده شی همون بهتر که اسلام زده باشین
زن یک سرباز نیست ...
اما به قدر سرباز میدان جنگ شجاعت دارد و با این که جهاد در میدان های رزم بر او واجب نیست 
امام خامنه ای
 سپاس شده توسط bita kl ، هاناجون ، سايه ، sholeh ، own_95
اینم از حرف زدنه یک بسیجی
 سپاس شده توسط M.H2 ، سايه ، Black_Man ، saba 3
نمیخوام فوش بدم ولی میخوام بگم من برای اعضایی که در جبهه احترام فراوان قایم ولی لطفا دهنت رو ببند همین شماهایین که باعث میشین ایرانی ها بد بخت شن شما یین که با آدما بازی میکنین هر دقیقه یکی رو صیغه میکنین و..... لطفا گند نزن به این دین عشق دین اسلام
شاید یکی بخواد بره جهنم به تو چه برو بابا اعصابم از همتون خورده شما آدمین واقعا:huh
:
 سپاس شده توسط sepehr ، M.H2 ، سايه ، melis bebedag ، Black_Man ، saba 3
(03-01-2013، 22:16)armitalove نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیخوام فوش بدم ولی میخوام بگم من برای اعضایی که در جبهه احترام فراوان قایم ولی لطفا دهنت رو ببند همین شماهایین که باعث میشین ایرانی ها بد بخت شن شما یین که با آدما بازی میکنین هر دقیقه یکی رو صیغه میکنین و..... لطفا گند نزن به این دین عشق دین اسلام
شاید یکی بخواد بره جهنم به تو چه برو بابا اعصابم از همتون خورده شما آدمین واقعا:huh
:

اونایی که به قول شما زن صیغه میکنن واسه تفریحشون و هزار کثافت کاری دیگه بویی از دین و اسلام نبردن.شما بااین کارا چی رو میخواین ثابت کنین. تاپیکی که گذاشته عالیه شمابرو یه ذره تحقیق کن ببین خدا و پیامبر چی گفتن بعد بیا اینجا توهین کن البته اگه خدایی میشناسین.
خدایا این روزا خیلی ها دلم رو شکستن دیگه طاقت ندارم بیا باهم بریم سراغشون من نشونت بدم تو ببخششونcrying
 سپاس شده توسط MissLone ، سايه ، sholeh ، شاسخین ، own_95
آگهی
اینم از طرز فکره شماها یعنی واقعا روتون میشه این حرف ها رو بزنید
گیریم ما هر ثانیه عاشق و معشوق میشیم. تو کجا گفته که حق حرف زدن با زنه نامحرم نداریم یا اصلا مگه ازدواج باید نوشته شده باشه مگه اونایی که ازدواج میکنند بعدش میرن طلاق میگیرن به خاطر یکی دیگه اون حرام نیست؟
یا شما ها مگه وکیل وصی مایید که می خواید ما رو گیریم ما میریم جهنم شما حق ندارید یه چیزی رو زور کنید زور کردن گناه نیست؟
مگه تو دین گفته نشده بقیه رو راهنمایی کنید اونی که نمیخواد راهنمایی بشه باید بزور راهنمایی بشه؟
یا اصلا اونی که مسلمان نیست چرا باید رعایت کنه حرف شماهارو
مگه اونا تو کشورشون میگن شما نباید چادر و روسری بپوشید؟
وقتی یکی از شماها یه دختر رو میزنه اون گناه نداره؟

سپاس شده توسط M.H2 ، سايه ، armitalove ، unruly ، Black_Man ، saba 3
بله اونا می گن نباید چادر داشته باشید در ضمن تو اسلام هم بعضی جاها زوری است در ضمن صحبت کردن با زن نامحرم حرام نیست ولی اگه به قصد لذت باشه یا ترس از به کناه افتادن باشه گناه داره
زن یک سرباز نیست ...
امام خامنه ای
 سپاس شده توسط sholeh ، own_95
نه دین ما هیچکجا زوری نیست برادر مردونه حاضری یکی با محرمت این کارو بکنهHuh
تمام لذت عمرم همین است
که مولایم امیر الموئمنین است
حسین ارام جانم حسین روح و روانم حسین دوای دردم حسین دورت بگردم

یا بقیه الله مهدی عج الله منتقم کجایی مولا حجته الله
(04-01-2013، 21:18)امین بیگی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه دین ما هیچکجا زوری نیست برادر مردونه حاضری یکی با محرمت این کارو بکنهHuh

از من می پرسیدHuh
زن یک سرباز نیست ...
امام خامنه ای

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  چرا چادر را به دختران جوان تحمیل می‌کنند؟
  اگر خدا نبود چه میشد.
  آیا حوری بهشتی فقط برای مردان است؟ پس نعمت های بهشتی برای زنان چیست؟
  مداح جوان بعد از گفتن «بسم‌الله»درگذشت+عکس
  چرا چادر را به دختران جوان تحمیل می‌کنند؟
  نامه یک جوان شیعه به آیت الله خامنه ای
  دلنوشته ی رمضانی یک دختر نوجوان
  دو قهرمان جوان در قرآن!
  یه شب خانومم نبود
  مجاهدی جوان سرچشمه برکاتی بیکران

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان