امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بالشت خیس (بیا ضرر کردی اسممو عوض میکنم)

شب بود مثل همیشه بالشتش رو جابه جاکرد خیس خیس بود آروم دوباره باصدایی خفه شروع به گریه کرد اما فایده ای نداشت اون رفته بود بر نمی گشت هیچ وقت.وقتی اون کاغذ دیواری ها را کنده بود به شدت دعوایش کرده بود اما حالا آن کاغذ دیواری ها را می بوسید و روی سینه اش می گذاشت
دو روز یش روز پدر بود فرزندش با کاغذ دیواری های اتاقشان کادویی نامرتب درست کرده بود و به او داده بود و گفت پدر روزت مبارک اما او به شدت دعوایش کرده بود اما امروز حسرت می خورد چون فرزندش در راه بازگشت از مهد کودک مرده بود و برای او چیزی جز یک کاغذ دیواری پاره نگذاشته بود پس از ان ماجرا همسرش اورا ترک کرده بود و رفته بود و او تنها در اتاق با یک بالشت خیس می خوابید ودیگر هیچ چیز نداشت
داستانو خودم گفتم سپاس را بدهیدHeartHeartHeart
توزندگی حتی به چشات اعتماد نکن چون اونی رو که میبینی فقط رنگین کمانه هفت رنگه هر روز یک رنگه نامرئیه از بین میره خودتو باخودش میبره گریت میندازه و باعث میشه درد بکشی این دوره دوره رنگین کمان هاست
سپاس بدی ها
سپاس نفس
پاسخ
 سپاس شده توسط Shawty Girl ، r.kh ، *Nafas* ، SHERMION ، HeDyE~×~ ، اتنا 00 ، vida1994 ، |мιѕѕ мєняαѕα| ، baran.tarane ، فری جون ، ♕ρяιηcєѕѕღsαяαh♕ ، Magical Girl ، مهوش ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، آرامش ، ÐeaÐ GiЯl ، ♥TARANNOM♥ ، باربد 1 ، هاکان ، **kitty** ، سوچلا ، sim sim ، هاناجون ، maede joon ، reshte_be_reshte ، hodaa ، hamed_Jon ، lovely vampayer boy ، perety girl ، mona49 ، the crazy vampire ، parisa y ، شاهین70 ، n.nazanin ، *mohadese* ، MissLone ، сÜтε Đévìł ツ ، daraaslani ، mahtab_i75 ، .:: S.M ::. ، hasti .... ، سايه ، 222بقیشا بدو ، xcvbnm ، saraaslani ، dirty girl ، black devil ، melikajon. ، دختر مو بور چشم آبی 11 ساله ، eri 5 ، shahriar64 ، Mason ، ^BaR○○n^ ، هرمیون گرینجر ، fat.k ، Senator✘Strong ، ற!sS~saЋİ ، armit ، jolia ، azary ، aivdhv5 ، poyan lover you ، *setare* ، sweet love ، نهال---- ، ارشیدا ، 1378alireza ، šhεïdα ، شکوفه2 ، funy ، عشق استقلال و سنگر بانش ، *devil black* ، lady snow white ، فرنود ، LOVE KING ، palang ، DARK.H ، banoye qam ، سارا 1 ، آرابلا ، emo-lover ، istanbul ، ×ارسلان × ، armitalove ، pink lady ، mohamad amin1377 ، sohrabe khaste ، specter ، parmida.a ، آریل ، 4545 ، aazaz ، Ezabel ، M.H2 ، an idiot ، hapoo ، bela vampire ، aLiReZaZ-iM ، (negin joojoo(vorojak ، ZUSE ، zahra770 ، ♥h@di$♥ ، عاشق دیونه ، Mr.Robot ، یگانه 777 ، علی جوکر1 ، bi kas ، رهــ ـ ــا ، روانی مزمن ، ساراجوووووووووووووووون ، ونوس بی همتا ، mohammad31 ، asallllllllll ، Iran Girl ، آیلی جوون ، Amir-al ، ḲℑℳℐÅ ، sardar20 ، єη∂ℓєѕѕღ
آگهی
پاهایم به پای جاده رفت

دستانم به دست باد

نگاهم در انتظار ...

دلم هم به هوای تو

و من ، برای خود

هیچ ندارم ...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بالشت خیس (بیا ضرر کردی اسممو عوض میکنم) 1
پاسخ
 سپاس شده توسط سايه ، سسسس ، eri 5
خوشم اومد
فقط آخرش زیادی شاد بود بهتر بود مرده خودکشی میکرد اونجوری بهتر میشد
the joker: If you're good at something, never do it for free
پاسخ
این روز هــــا عجیـبــــ سمر شده امــ

مهــند من حتی اگر با نهـــالتــ جلوی چشمان خودمـ همــ عشق بازیــ کنیـ

ـباز با یک لبخندتــ خر میشومـــ

دیگــر چیزی برایــ از دست دادنــ ندارمـ ـ

منــ تو را از دستــ داده امـــ .....
پاسخ
 سپاس شده توسط mahtab_i75
اشکهــــــا یم می لغزند و بغضـــ ــ ــهایم مدام برای این رقص خیــــــــس دست میکوبند...

این بزم تلخ را چشمهایم جشن بگیرند یا زار بزنند؟؟!!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
وسط راه قهر می کنی و میروی

و من در این بیابان بی آب علف لقمه گرگ ها میشوم....

عیبی ندارد فدای سرت ........من حتی قهر کردن هایت را دوست دارم...
پاسخ
آگهی
هی فلانی...

دیگر هوای برگرداندنت راندارم هرجاکه دلت میخواهدبرو...!

فقط آرزومیکنم هروقت دلت هوای مراکرد

آسمان دلت آنقدربگیرد که با هزارشب گریه چشمانت آرام نگیرد
پاسخ
یه پیشنهاد:
بازم از این داستان ها بنویس.کتابشون کن خودم اولین نفری ام که میخرم...........
مر30.قشنگ بود.
بخند
بذار همه بفهمند قوی تر از دیروزی. Smile
پاسخ
تو رفته ای ...

و من عاشقانه های بی مخاطبم را به حراج گذاشته ام...
پاسخ
یکی بود!

لعنتی با صد نفر بود...

به پشتکارش تبریک میگویم...!
پاسخ
 سپاس شده توسط سايه

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان