امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شخصیت‌شناسی فضول‌ها + تِست(آیا شما فضولید؟)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dosaboo.com/ravanshenasi/tests/%D8%B4%D8%AE%D8%B5%DB%8C%D8%AA%E2%80%8C%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D9%81%D8%B6%D9%88%D9%84%E2%80%8C%D9%87%D8%A7-%D8%AA%D9%90%D8%B3%D8%AA

برای من :

خوب شما طبیعتاً فرد کنجکاوى هستید، اما تلاش مى کنید زیاد در کارهاى دیگران دخالت نکنید. اما گاهى اوقات این کنجکاوى آنقدر شدید است که نمى توانید جلوى خودتان را بگیرید و گهگاهى از راه خود خارج مى شوید و سرکى به کار دیگران مى کشید. اما خوشبختانه این کار همیشگى نیست. اگرچه کنجکاوى خوب و در مواردى لازم است، اما زیاده روى در آن مى تواند شما را دچار دردسر کند. اکثر مردم دوست ندارند کسى در کارشان دخالت کند. بنابراین بهتر است کارى انجام ندهید که دوست ندارید دیگران نسبت به شما انجام دهند.
هزار بار پ.خ داده برو موهاتو کوتاه کن گفتم نمیکنم!
میلیون بار گفته برو موهاتو کوتاه کن گفتم کوتاه نمیکنم!
حالا رفتم آرایشگاه ؛ شخمی ترین مدل مو رو ورداشته داره میزنه! Angry 
من... (به دلیل وجود کلمات نامناسب امکان پخش نیست)...!
ملت به مو نیاز نععععععرن!!! 6
پاسخ
 سپاس شده توسط serpent ، دریای بی موج ، atrina81 ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ . ، IM JUST TIRED ، Hanie...... ، ωøŁƒ ، elsa queen
آگهی
شما به هیچ وجه اهل دخالت و فضولى در کارهاى دیگران نیستید و این یک امتیاز بزرگ براى شما محسوب مى شود. شما احتمالاً فکر مى کنید مسائل خصوصى دیگران برایتان جالب نیست و یا آنقدر به حیطه خصوصى آنها اهمیت مى دهید که خودتان را مجاز نمى دانید آن را مخدوش کنید. شاید هم آنقدر سرتان گرم است که وقت فکر کردن به مسائل دیگران را ندارید. به هرحال شما کاملاً به دیگران احترام مى گذارید و در مورد مسائلى که به شما ارتباطى پیدا نمى کند کنجکاوى به خرج نمى دهید. اطرافیان شما معمولاً فکر مى کنند مى توانند به شما اطمینان کنند و شما نیز توقع متقابلى از آنها دارید.
تلخ ترین حرف دوستت دارم اما …
شیرین ترین حرف  … اما دوستت دارم
پاسخ
 سپاس شده توسط mT_pOoM_taaK
شما به هیچ وجه اهل دخالت و فضولى در کارهاى دیگران نیستید و این یک امتیاز بزرگ براى شما محسوب مى شود. شما احتمالاً فکر مى کنید مسائل خصوصى دیگران برایتان جالب نیست و یا آنقدر به حیطه خصوصى آنها اهمیت مى دهید که خودتان را مجاز نمى دانید آن را مخدوش کنید. شاید هم آنقدر سرتان گرم است که وقت فکر کردن به مسائل دیگران را ندارید. به هرحال شما کاملاً به دیگران احترام مى گذارید و در مورد مسائلى که به شما ارتباطى پیدا نمى کند کنجکاوى به خرج نمى دهید. اطرافیان شما معمولاً فکر مى کنند مى توانند به شما اطمینان کنند و شما نیز توقع متقابلى از آنها دارید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شخصیت‌شناسی فضول‌ها + تِست(آیا شما فضولید؟) 1
پاسخ
شما عاشق این هستید که همه چیز را درباره همه کَس بدانید و براى این کار هرچه از دستتان بربیاید انجام مى دهید. شما از آن دسته افراد هستید که مراقب دیگران هستند. فال گوش مى ایستند و حتى بعضى مواقع مستقیماً از دیگران درباره مسائل خصوصى شان سؤال مى کنند. اگر شما به عنوان فرد فضولى در جمع دوستان و آشنایانتان معروف نشده اید، احتمال اینکه چنین لقبى به شما اختصاص پیدا کند بسیار زیاد است. کنجکاوى در وجود شما بسیار فراتر از حد متعارف آن وجود دارد و متأسفانه شما آن را معطوف به مسائل دیگران کرده اید که به هیچوجه برایشان خوشایند نیست. بین خودمان بماند ولی اگر این روال ادامه پیدا کند، مى توانید مطمئن باشید که سعى خواهند کرد فضولى هاى (کنجکاوی های بیش از حد) شما را هر طور شده جبران کنند! Big Grin  Big Grin  Big Grin
دیدی بعضیا خیلی میخندن هر چی شدن میزنن زیرخنده
همیشه بقیه رو میخندونن بعد یهو میرن تو فکر
اینارو اذیت نکنین

اینا نابود شدن

Bf1Bf1
پاسخ
شما به هیچ وجه اهل دخالت و فضولى در کارهاى دیگران نیستید و این یک امتیاز بزرگ براى شما محسوب مى شود. شما احتمالاً فکر مى کنید مسائل خصوصى دیگران برایتان جالب نیست و یا آنقدر به حیطه خصوصى آنها اهمیت مى دهید که خودتان را مجاز نمى دانید آن را مخدوش کنید. شاید هم آنقدر سرتان گرم است که وقت فکر کردن به مسائل دیگران را ندارید. به هرحال شما کاملاً به دیگران احترام مى گذارید و در مورد مسائلى که به شما ارتباطى پیدا نمى کند کنجکاوى به خرج نمى دهید. اطرافیان شما معمولاً فکر مى کنند مى توانند به شما اطمینان کنند و شما نیز توقع متقابلى از آنها دارید.
پاسخ
میګماااااااااااااااااااااااااااا
شما ها از کجا فهمید که فضول هستید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
آگهی
(08-05-2016، 20:19)خاص فقط خداس نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میګماااااااااااااااااااااااااااا
شما ها از کجا فهمید که فضول هستید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

رو لینک بالا کلیک کن میری به سایتش اونجا یه تست داره
هزار بار پ.خ داده برو موهاتو کوتاه کن گفتم نمیکنم!
میلیون بار گفته برو موهاتو کوتاه کن گفتم کوتاه نمیکنم!
حالا رفتم آرایشگاه ؛ شخمی ترین مدل مو رو ورداشته داره میزنه! Angry 
من... (به دلیل وجود کلمات نامناسب امکان پخش نیست)...!
ملت به مو نیاز نععععععرن!!! 6
پاسخ
خوب شما طبیعتاً فرد کنجکاوى هستید، اما تلاش مى کنید زیاد در کارهاى دیگران دخالت نکنید. اما گاهى اوقات این کنجکاوى آنقدر شدید است که نمى توانید جلوى خودتان را بگیرید و گهگاهى از راه خود خارج مى شوید و سرکى به کار دیگران مى کشید. اما خوشبختانه این کار همیشگى نیست. اگرچه کنجکاوى خوب و در مواردى لازم است، اما زیاده روى در آن مى تواند شما را دچار دردسر کند. اکثر مردم دوست ندارند کسى در کارشان دخالت کند. بنابراین بهتر است کارى انجام ندهید که دوست ندارید دیگران نسبت به شما انجام دهند.
in my dream, life is enjoyable (: but...
پاسخ
 سپاس شده توسط mT_pOoM_taaK ، IM JUST TIRED
شما عاشق این هستید که همه چیز را درباره همه کَس بدانید و براى این کار هرچه از دستتان بربیاید انجام مى دهید. شما از آن دسته افراد هستید که مراقب دیگران هستند. فال گوش مى ایستند و حتى بعضى مواقع مستقیماً از دیگران درباره مسائل خصوصى شان سؤال مى کنند. اگر شما به عنوان فرد فضولى در جمع دوستان و آشنایانتان معروف نشده اید، احتمال اینکه چنین لقبى به شما اختصاص پیدا کند بسیار زیاد است. کنجکاوى در وجود شما بسیار فراتر از حد متعارف آن وجود دارد و متأسفانه شما آن را معطوف به مسائل دیگران کرده اید که به هیچوجه برایشان خوشایند نیست. بین خودمان بماند ولی اگر این روال ادامه پیدا کند، مى توانید مطمئن باشید که سعى خواهند کرد فضولى هاى (کنجکاوی های بیش از حد) شما را هر طور شده جبران کنند! 
پروردگارا
ببخش مرا که آنقدر حسرت نداشته هایم را خوردم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
،  شاکر داشته هایم نبودم . . .

پاسخ

خووب فضول نیستما کنجکاوم
انگار رفتم تو کما
می بینم
راه میرم
می شنوم
ولی هیچ حسی ندارم
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  شخصیت شناسی توسط کیک مورد علاقه...
  اولین حیوانی که در این تصویر می بینید بیانگر شخصیت شماست؟
  با این تست ب شخصیت درونیتون پی ببرید!
  این دختر خودشو شبیه شخصیت ها کارتونی کرده است!+عکس
  کدوم ازاینارو دوس دارید؟ شخصیت شناسی!
  بگویید از چه رنگی تنفر دارید تا شخصیت‌تان را متوجه بشید!
  ویژگی های شخصیت خود را مطابق جوابتان بیابید
  تست شخصیت شناسی
Smile شخصیت شناسی افراد از روی فرم لب ها
  شخصیت شناسی از روی ادامس مورد علاقه.....

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان