امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

قتل «درسا» برای رسیدن به زن صیغه‌ای+عکس

Star 
قتل «درسا» برای رسیدن به زن صیغه‌ای+عکس 1

رهگذری که شامگاه دوشنبه ۱۶ آبان ماه سال گذشته در حال عبور از خیابان کیانمهر شهر آرا بود، با شنیدن فریاد دلخراش دخترک ۱۰ ساله‌ای که ناگهان از طبقه سوم یک ساختمان مسکونی به خیابان سقوط کرد، خودش را بر بالین او رساند. دخترک ۱۰ساله که درسا نام داشت برای لحظه‌ای چشم باز کرد و با ناله گفت – آه راحت شدم – و سپس چشمانش را برای همیشه بست.
مرد رهگذر بلافاصله مأموران پلیس را از ماجرا با‌خبر کرد. دقایقی بعد مأموران کلانتری ۱۳۷ نصر در محل حاضر شده و به تحقیق پرداختند. یکی از همسایه‌ها گفت: درسا کوچولو به همراه پدر معتادش زندگی می‌کند. مادر او مدتی قبل به دلیل اعتیاد شدید شوهرش طلاق گرفت و به دنبال زندگی خودش رفت.
مرد همسایه ادامه داد: ساعتی پیش صدای گریه‌های بی‌امان درسا به گوش ما رسید که مدام درخواست کمک می‌کرد. به همراه همسایه‌ها خودمان را به در خانه‌شان در طبقه سوم رساندیم اما هر چقدر در زدیم کسی در را باز نکرد تا اینکه صدای جیغ درسا از داخل خانه به گوش رسید و بعد فهمیدیم پدرش او را از طبقه سوم به بیرون انداخته است. مأموران بلافاصله پدر جنایتکار را بازداشت کردند و قاضی شهریاری بازپرس کشیک ویژه قتل از دادسرای جنایی را با خبر کردند.
در نخستین شاخه از تحقیقات، مرد رهگذر به تیم جنایی گفت: من در حال عبور از کنار ساختمان بودم که صدای فریادهای دختربچه را از پنجره طبقه سوم ساختمان شنیدم. وقتی به بالا نگاه کردم دیدم مرد جوانی دخترک را بغل کرد و او را به پایین پرت کرد. در ادامه متهم در بازجویی‌ها مقابل قاضی پرونده جنایت را انکار کرد اما وقتی با دلایل و شواهد روبه‌رو شد با اعتراف به قتل دخترش گفت: من کارمند اخراجی یکی از شرکت‌ها هستم.
چندی قبل به خاطر اعتیادم به مواد مخدر همسرم از من طلاق گرفت و سرپرستی دخترم نیز به من سپرده شد، تا اینکه با زنی به نام بیتا آشنا شدم و او را صیغه کردم. «درسا» از ازدواج من ناراحت بود و می‌گفت که از بیتا متنفر است. وی حاضر به دیدن او نبود و قبول نمی‌کرد که او به خانه ما بیاید. شب حادثه نیز درباره این موضوع با دخترم درگیری لفظی پیدا کردم و چون «شیشه» مصرف کرده بودم، حالت طبیعی نداشتم در یک لحظه او را بغل کرده و از پنجره به پایین انداختم. در ادامه تحقیقات مادر درسا که تنها ولی دم مقتول است، گفت: شوهرم اعتیاد شدید به مواد مخدر و الکل داشت.
او زندگی و آینده دخترم را خراب کرد. من با او شرط گذاشته بودم در صورتی که اعتیادش را ترک نکند از وی جدا می‌شوم. وقتی متوجه شدم او قصد کنار گذاشتن مواد را ندارد، از وی جدا شدم. من نگران درسا بودم به همین خاطر قرار بود از طریق دادگاه پیگیری و ثابت کنم که پدرش به دلیل اعتیاد صلاحیت نگهداری او را ندارد که این جنایت رخ داد. قاضی آرش سیفی دادیار اظهار نظر دادسرای جنایی پایتخت با اعلام این خبر گفت: با تکمیل پروند قرار مجرمیت متهم از سوی بازپرس پرونده صادر شده است.
در حال حاضر پرونده با صدور کیفر خواست به دادگاه کیفری ارسال شده است و به زودی متهم که دختر کوچولویش را به قتل رسانده در دادگاه کیفری محاکمه می‌شود.
پاسخ
 سپاس شده توسط Senator✘Strong ، ღdorsaღ ، پيشي ي ملوس ، mohammad.sh ، azary
آگهی
خاک بر سرش کاش گیر من میا فتاد چنان شکنجش میدادم این مرتیکه روAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry
خدایا این روزا خیلی ها دلم رو شکستن دیگه طاقت ندارم بیا باهم بریم سراغشون من نشونت بدم تو ببخششونcrying
پاسخ
 سپاس شده توسط ღdorsaღ
مرسیـ شما هم شکنجه نده جون میشیTongueTongueTongue
پاسخ
 سپاس شده توسط ღdorsaღ
cryingواي اسم من درسا هست مهراسا اين چيهcrying
پاسخ
 سپاس شده توسط azary
چقدر غم انگیز .لعنت به هرچی ادم معتاده
پاسخ
الان دیگه محاکمه اش چه سودی داره
اصل اون دختره که بیگناه کشته شده
گاهی دلم برای خودم تنگ میشه....
گاهی دلم برای باور های گذشته ام تنگ میشه......
گاهی دلم برای پاکی های کودکانه ی قلبم تنگ میشه......
گاهی ارزو میکنم ای کاش دلی نبود:
تا تنگ بشه...
تا خسته بشه.....
تا بشکنه....
پاسخ
آگهی
شکنجش بده بد جور
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
ممممممممممممرررررررررررررررسییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
به نام خدایی که پرسپولیس را افرید تا استقلال بی سرور نماند
پاسخ
 سپاس شده توسط shaki
هیچ کس جای اون پدر نیست و نخواهد بود.اما بدنش دست من خودم میدونم با اون چیکار کنم.این جور ادما رو فقط باید زجر کش کرد.
گر چه دوری ز برم همسفر جان منی

قطره ی اشکی و در دیده ی گریان منی

در دل شب منم و یاد تو و گوهر اشک

همره اشک تو هم بر سر مژگان منی

دست هجران تو سامان مرا بر هم ریخت

باز گرد ای که امید من وسامان منی

این مپندار که نقش تو رود از نظرم

خاطرت جمع که در خواب پریشان منی

در شب بی کسی ام یاد تو مهتاب منست

خود چراغی تو و در شام غریبان منی
پاسخ
خوب دلیلش شیشه بود اون مرده اعتیاد داشته خوب پس اشکال از اعتیادش بوده باید در این جور چیزا منتطقی فکر کرد نه احساسی
همیشه سعی کن به دیگران احترام بگزاری تا انها هم به تو احترام گزارندgun
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ایران و ایرانی از تلاش برای رسیدن به تعالی باز نمی‌ایستد
  شوکه شدم از دیدن صیغه نامه دوستم…
  روش عجیب یک مرد عرب برای یافتن همسر برای خودش!! عکس
  فریب دختربچه‌ها با آب‌نبات برای رسیدن به اهداف پلید
  از «مذاکره برای تبادل اورانیوم غنی شده ایران» تا «توافق برای اوراق کردن فردو در آلمات
  دستگیری پسر جوانی که برای رسیدن به دختر ثروتمند دزدی کرد
  راهکاری برای به تفاهم رسیدن زوجین
  «صدقه» از رفع بلا تا رسیدن به دست نیازمندان / صندوق‌های صدقات چگونه خالی می‌شوند؟
  دختری که با تیپ پسرانه در خیابان‌ پرسه می‌زد/برای رسیدن به مردانگی مشروب می‌خوردم و س
  اقدام خنده دار این هنرمندبرای رسیدن به آرامش(عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان