امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نقدوبررسی سریال های خارجی

Thumbs Down 
فصل اول سریال کنستانتین انتظارات شما را برآورده کرد؟

نظر شما راجع به فصل اول سریال کنستانتین چیست؟ فیلم اش را با همین نام در سال 2005 بیشتر دوست داشتید یا این سریال بهتر بود؟ با توجه بر اینکه هنوز خبری از فصل دوم برای این سریال نیست به نظر شما آیا تمدید خواهد شد؟ آیا ارزش تمدید شدن دارد؟

به نظر شما حق Fargo بود برنده بهترین مینی سریال درام شود؟

از نظر من که بود. True Detective هم عالی بود. برای من زیاد فرق نمیکرد کدامیک از این دوتا ببرند، فقط دوست داشتم برنده یا Fargo باشد یا True Detective. Fargo از خیلی لحاظ عالی بود که در پست های قبلی توضیح داده بودم و اگر هم شما فیلمی را که این...

به نظر شما بهترین قسمت سال 2014 کدام بود؟

بدون اینکه اسپویل کنید به نظرتون بهترین قسمت از بین همه سریال های 2014 کدام بود؟ به نظر من قسمت So Did the Fat Lady از سریال Louie بهترین قسمت سال 2014 بود. کلاً سریال Louie به این صورت هست که به طور پیوسته و آرام با صحنه های کمدی اش شما را...

آیا شما هم با ما موافق هستید که FlashForward میتوانست جایگزین مناسبی برای LOST باشد یا خیر؟

همانطور که میدانید تعداد کسانی که نسبت به کنسل شدن سریال Flashforward اعتراض داشتند کم نبودند. خیلی ها معتقد بودند که این سریال پتانیسل تبدیل شدن به یک سریال عالی را دارد. زمانی که این سریال پخش میشد حس من این بود که این سریال میتواند جای خالی...

سریال های ناامید کننده در ۲۰۱۴!

سریال هایی که در پایین لیست شده اند گوشه ای از سریال هایی هستند که در ۲۰۱۴ از نظر منتقدین (نه لزوماً از نظر ما) برنامه های جالب و جذابی نداشته اند. سریال های ۱.Extant ۲.Mulaney ۳.Doctor Who ۴.Justified ۵.True Blood ۶.The Strain ۷.Sleepy Hollow...

نظر شما چیست؟ آیا با شکنجه کردن موافق هستید؟

مواخذه کردن کردن جمهوری خواهان هالیوود تبدیل به یک کار مفرح بین محافظه کاران شده است. اما کسانی که به دنبال این هستند تا از دولت Bush به خاطر گزارش شکنجه های اخیری که برملا شده دفاع کند (که بیشتر محافظه کاران هستند) به سختی میتوانستند متحدی...

اگر قرار بود یک سریال کنسل شده را به تلویزیون برگردانید به چه سریالی شانس دوباره می دادید؟

نظر شما درباره سریال Z nation چیست ؟

نظر شما درباره سریال زامبی Z nation چیست ؟ آیا این سریال آینده روشنی دارد و یا می تواند مثل Walking Dead خودنمایی کند ؟!

فصل پنجم Walking Dead غوغا کرد

فصل پنجم سریال walking dead شروعی جنجالی و هیجان انگیز داشت و بعد از پخش قسمت اول فصل پنجم ، به تیتر تمامی سایت های خبری تبدیل شد . قسمت اول این فصل توانست با 17.3 میلیون بیننده ، به پر بیننده ترین سریال در شبکه ی کابلی در طول تاریخ تبدیل شود...

نظرتون راجع به قسمت اول سریال Gotham چیه ؟

شما تحت نظر هستید!

یکی از سریالهایی که خیلی بی سر و صدا کار خودش را میکند سریال Person of interest هست. مهمترین نقطه قوت این سریال باهوش بودن نویسندگان آن می باشد به طوریکه بار ها شده شما در قسمت های مختلف این سریال توسط نویسندگان نه یکبار نه دوبار حتی 3 بار فقط...

Heart سپاس یادتون نره Heart

آگهی
بی کیفیت !

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  فیلم و سریال بازا کجان ؟؟؟؟
  خفن ترین سریال عمرت !!!!
  کپی سریال باری ماهی مرکب از برنامه ایرانی !
  اینستاگرام ستاره های خارجی از سراسر جهان در قرنطینه
  اسمای تیمهای خارجی با معنی +تنظ=خیلی باحاله
Star خواننده ها و بازیگران معروف خارجی ک ایرانین(امینم،مستربین و ...)
  شباهت عجیب بازیگران ایرانی با بازیگران خارجی + عکس
  ستاره های خارجی طرفدار چه عطرهایی هستند؟
  سوتی بسیار عجیب در سریال آوای باران (عکس)
  اس ام اس و جوک های سریال مادرانه(خیلی باحالههه)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان