امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گران قیمت ترین ماشینهای دنیا !

معرفی ۵ اتومبیل گران قیمت دنیا(از همین اول بگم:از دیجی کالا لینک کردم ..خودم میتونستم توضیحات بسیار جالبی در مورد هریک از اینا بدم (مخصوصا کونیخ زگ)اما حوصله نداشتم))

گران قیمت ترین ماشینهای دنیا ! 1

شاید رانندگی با گران‌ترین اتومبیل‌های دنیا یک رویای دست نیافتنی باشد. اتومبیل‌های بسیار سریعی که رانندگی با آن‌ها لذت خاصی خواهد داشت. در این مطلب ۵ خودروی بسیار گران قیمت دنیا را به شما معرفی می‌کنیم که خیلی‌ها دوست دارند یکی از آن‌ها را داشته باشند.

۵. Bugatti Veyron Super Sports
اتومبیل Bugatti Veyron Super Sports یکی از سریع‌ترین خودروی‌های موجود در دنیا به شمار می‌رود که در مکان پنجم گران قیمت‌ترین خودروهای دنیا قرار می‌گیرد. این خودرو در کتاب ثبت رکوردهای گینس به عنوان سریع‌ترین اتومبیل شناخته می‌شود. حداکثر سرعت این اتومبیل به ۴۳۴ کیلومتر برساعت می‌رسد. موتوری با قدرت ۱۲۰۰ اسب بخار روی آن قرار گرفته که سرعت را در کمتر از ۲٫۵ ثانیه به ۱۰۰ کیلومتر برساعت می‌رساند. این خودرو ۲٫۴ میلیون دلار قیمت دارد.

۴. Lykan Hypersport
این اتومبیل ظاهری مانند خودروی‌های فیلم‌های علمی-تخیلی دارد. یک خودروی قدرتمند و بسیار سریع که در کشور امارات ساخته شده است. موتور این خودرو ۷۴۰ اسب‌بخار قدرت دارد و سرعت آن در کمتر از ۲٫۸ ثانیه به ۱۰۰ کیلومتر برساعت می‌رسد. حداکثر سرعت Lykan Hypersport به ۳۸۶ کیلومتر برساعت خواهد رسید.
از این خودرو تنها ۷ مدل ساخته شده که پلیس کشور امارات از آن‌ها استفاده می‌کند. این خودرو از تیتانیوم و الماس ساخته شده است. با پرداخت ۳٫۴ میلیون دلار می‌توان این اتومبیل را خریداری کرد.

۳. Lamborghini Veneno
قطعا نام یکی از خودروی‌های لامبورگینی در لیست گران قیمت‌ترین خودروهای دنیا دیده می‌شود. این خودرو که Lamborghini Veneno نام دارد را می‌توان با قیمت ۴٫۵ میلیون دلار خریداری کرد. طراحی این اتومبیل هم مانند خودروهای فیلم‌های علمی-تخیلی است. از این اتومبیل تنها ۹ مدل ساخته شده که تمام آن‌ها قبل از عرضه‌ی رسمی به فروش رفتند.
حداکثر سرعت Veneno به ۳۵۰ کیلومتر برساعت می‌رسد. یک موتور با قدرت ۷۴۰ اسب بخار روی آن قرار گرفته که در کمتر از ۲٫۹ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر برساعت می‌رسد.

۲. Koenigsegg CCXR Trevita

شاید این اتومبیل از نظر ظاهری چندان هیجان‌انگیز نباشد، اما به عنوان دومین خودروی گران قیمت دنیا شناخته می‌شود. این خودرو از الماس ساخته شده است. شرکت Koenigsegg این خودرو را با فیبرکربن و گرد الماس تولید کرده است.

یک موتور با قدرت ۱۰۰۷ اسب بخار روی آن قرار گرفته که حداکثر سرعت را به ۴۰۸ کیلومتر برساعت می‌رساند. این اتومبیل ۴٫۸ میلیون دلار قیمت دارد.

۱. Maybach Exelero
اتومبیل Maybach Exelero به سفارش شرکت Fulda Tires ساخته شده است. اتومبیلی که تنها برای تبلیغ تایرهایی که این شرکت تولید می‌کند، ساخته شده است. این خودرو در سال ۲۰۰۴ ساخته و در سال ۲۰۱۱ با قیمت ۸ میلیون دلار توسط یک خواننده خریداری شد.
موتوری با قدرت ۷۰۰ اسب‌بخار روی آن قرار گرفته که حداکثر سرعت Exelero را به ۳۵۰ کیلومتر برساعت می‌رساند.

‌............................................... .................................................. ...............................

چون من فقط طرفدار koenigsegg هستم:

regera:

one:
پاسخ
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ
آگهی
البته ماشین های کلاسیک قیمت فوق العاده بیشتر دارند.
و همچنین شما میتونید هرچی پول خواستید بدید به هر شرکتی که دوست دارید و هر چی تو رویا هاتون هست رو بهشون میگید و اون ها براتون میسازن
I am on the highway to hell
جدیدا قوه ی تخیلم از بین رفته
هدفم رو گم کردم
دوست دارم به دیگران کمک کنم
دوست دارم کشاورز بشم
نمیدونم چم شده دعا کنید
پاسخ
اگه من یکی از اینا رو داشتم توش زندگی میکردم 
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  نگاهی به ۵ خودروی خاص پلیس در دنیا
Photo عکس10 تا از گران ترین ماشینهای جهان!! 2020
  13 خودرو با چهره عجیب در دنیا +عکس
  ماشین های گران قیمت علی دایی
  عکس هایی از بهترین ماشین های دنیا
  بهترین و مدرن ترین ماشین پلیس های دنیا[عکس]
  چندتا از بهترین ماشینهای سال+عکس
  »زیباترین ماشین های روز دنیا + عکس+
  نیسان آبی که ما می شناسیم و نیسانی که دنیا تولید می کنند !
  زیباترین ماشین های حال حاضر در دنیا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان