امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خاطرات بـا شخصیتــ اصلیـ بــازیــ هــا

تالاپ تولوپ تَلَپ :| بازنم دعوام شد و اونم  با بی رحمی تمام منو پرت کرد بیرون گفت برو پیش اون یکی زنت مرغ سوخاری:|
حیرون و سیرون مونده بودم و نیاز شدیدی هم به DMC داشتم :| وسط شهر نیویرک ی ادم ک طی ازمایش های مختلف ب کباب برگ تبدیل شده بود:| رفتم کنار ی درخت کار خودمو انجام دادم وقتی ک کارم تموم شد مامور پارک اومد با باتوم کوبوند تو باسنم:|با عصابانیت گفت: اینجا دسشوییه مگه:| گلریزون برگزار کنیم واست پوشک بخریم؟:|
گمشو بیرون ته دیگ:| خلاصه رفتیم بیرونو میچرخیدیم و شروع کردیم ب بانوان تیکه انداختنV: از قضا یکی از دخترا از نوادگان کریتوس(GOD OF WAR) بود:| منم تا وقتی فهمیدم زرتی رفتم مسافرخونه:| یاروعه اسم ممو پرسید گفتم ددپول:| گفت چی؟ گفتم ددپول:|
یهو زبونشو از انگلیسی ب مازندرانی تغیر داد گفت :| ته حمید هستی؟ حمید شال(شغال:|)؟ گفتم نه برادر من:| 
خلاصه تا دم در اتاق داش سوال میپرسید:|
با لگد از اتاق پرتش کردم بیرون خابیدم:| ی ساعت بعد یکی در زد درو وا نکردم:| کلید انداخت اومد تو:| منم پتو رو سرم بود اهمیت ندادم:|
بد فک کردم تو خونمم اینم زنمه گفتم امشب نه امشب خستم:| نه نه راه نداره:| اونم پوکر فیس بود:|
ی چک زد زیر گوشم منم خابم میومد ی دفه پاشدم ی مشت گزاشتم تو صورتش:| بد با شمشیرش باهام ارتباط برقرار کرد:| فهمیدم بابای کریتوس زئوس بوده:| ازون سگ تر به کریتوس محل نزاشتم رفت باباشو اورد:| خ** مال:|
باز رفتم بکپم دیدم صدا  ترور از راهرو میاد  طبق معمول اهمیت ندادمv: ی دفه دیدم عین بزه حامله با بنزین اومد تو/:داد زد گفت رو سری مامان دوز من کوووو؟ /:
گفتم اتوبوس های اینجارو سوار میشی امام حسین پیاده میشی بد ی دربست بگیر برو دنبال روسريت من چميدونم وله قاز/:
اينو گفتم کل هتلو آتیش کشید/: ( مرتیکه وحشی -_-) منم وقت نداشتم لباس بپوشم لخت رفتم تو خيابون/:
هي ب. زنم میگفتم درو وا کن درو واکن/: تا دلش سوخت ب من جا داد/: باز حرفمون شد از خونه پرتم کرد بیرون منم دیگه منت نمیکشم شبا تو بار میخابم.-.

پ. ن :ب دخترا تیکه نندازین:|
پاسخ
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ ، Faust ، Aiden Pearce ، # αпGεʟ ، girl of chaos

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: خاطرات بـا شخصیتــ اصلیـ بــازیــ هــا - Son of anarchy - 29-06-2016، 15:41

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان