امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پسرا چه دخترايي رو دوست دارن؟؟

شما چن سالته؟ میگی ابجی حس میکنم دارم با یه ازین مردای سیبیلوی بازاری حرف میزنم...پس نگو
اینکه اگه کسی رو دوست داشته باشی و نگی دوست دارم (:با اینکه کسی رو دوست نداشته باشی و بگی  دوست دارم (:...خیلی فرقـ دارهـ ..... شاید دردِ اولی به ظاهر بیشتر باشهـ ولی زخم دومی کاری ترهـ (:
پاسخ
آگهی
(21-07-2016، 18:34)shuu نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما چن سالته؟ میگی ابجی حس میکنم دارم با یه ازین مردای سیبیلوی بازاری حرف میزنم...پس نگو

من 16 سالمه

شرمنده اگ بهت برخورد اتفاقا سيبيل هم گذاشتماا Big Grin Big Grin

(21-07-2016، 18:33)ی دخی شیطون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2016، 18:31)حصين ابلييس نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2016، 18:29)shuu نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان تموم شد... ولی توام ضد دختراننویس

عجب کاری کردما نوچ نوچ-_-

خدايي حق با منه ابجي

يه طرفه پيش قاضي نرو اول اون حرف زشت زد رو پستم

حق بده دگ Big Grin  Big Grin

(21-07-2016، 18:31)ی دخی شیطون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حوصله دهن دهن با ادم چرت ندارم

ادم احمق احمقه ابجي بيخيال  

فدا سر جفتمون

دیگه تو هم بستته
ضد دترا چیزی ننویس وگرنه بد میشه واست

من كاري نكردم كه فقط يه پست گذاشتم محض خنده

فقط بعضيا جنبه نداشتن
پاسخ
وا خوبه یه سال ازم بزرگتریا.... یه لحظه فکر کردم الان میکه بیستو خورده ای هستی.... دشمنت شرمنده...
اینکه اگه کسی رو دوست داشته باشی و نگی دوست دارم (:با اینکه کسی رو دوست نداشته باشی و بگی  دوست دارم (:...خیلی فرقـ دارهـ ..... شاید دردِ اولی به ظاهر بیشتر باشهـ ولی زخم دومی کاری ترهـ (:
پاسخ
(21-07-2016، 18:36)ی دخی شیطون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2016، 18:35)حصين ابلييس نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2016، 18:34)shuu نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من 16 سالمه

شرمنده اگ بهت برخورد اتفاقا سيبيل هم گذاشتماا Big Grin  Big Grin

او تو چقدر قلبمه سلبمه میحرفی
برو بزرگترتو بیار Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin

(21-07-2016، 18:35)حصين ابلييس نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من 16 سالمه

شرمنده اگ بهت برخورد اتفاقا سيبيل هم گذاشتماا Big Grin  Big Grin

(21-07-2016، 18:33)ی دخی شیطون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2016، 18:31)حصين ابلييس نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2016، 18:29)shuu نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان تموم شد... ولی توام ضد دختراننویس

عجب کاری کردما نوچ نوچ-_-

خدايي حق با منه ابجي

يه طرفه پيش قاضي نرو اول اون حرف زشت زد رو پستم

حق بده دگ Big Grin  Big Grin

(21-07-2016، 18:31)ی دخی شیطون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حوصله دهن دهن با ادم چرت ندارم

ادم احمق احمقه ابجي بيخيال  

فدا سر جفتمون

دیگه تو هم بستته
ضد دترا چیزی ننویس وگرنه بد میشه واست

من كاري نكردم كه فقط يه پست گذاشتم محض خنده

فقط بعضيا جنبه نداشتن

ادم ودش باید شخصیت داشته باشه کوتاه بیاد
حداقلش دیگه تو کوتاه بیا

چشم ابجي هرچي تو امر كني
پاسخ
چه حرف گوش کن شدی یه دفعه*_* تا باشه ازین دفعه ها.....
پاسخ
(21-07-2016، 18:39)shuu نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وا خوبه یه سال ازم بزرگتریا.... یه لحظه فکر کردم الان میکه بیستو خورده ای هستی.... دشمنت شرمنده...

نه فقط عكس عكس حاجيمونه

خودم كه هنو16مم

(21-07-2016، 18:42)shuu نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه حرف گوش کن شدی یه دفعه*_*  تا باشه ازین دفعه ها.....

من كلا اول لجباز بودم بعد دست و پا در اوردم

الانم ادم نشدمااااا

فقط ابجيم خيلي ارومم كرد Smile

وگرنه من همونم Big Grin Big Grin

پست هاي جديد هم تو راههههههه Big Grin
پاسخ
آگهی
پس معلومه باز باهم هم صحبت میشیم ...هوم؟ هه
پاسخ
خواهر اعتماد به سقفت از پهلو تو حلق دشمن★_★
پاسخ
(21-07-2016، 18:48)ی دخی شیطون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2016، 18:43)حصين ابلييس نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2016، 18:39)shuu نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه فقط عكس عكس حاجيمونه

خودم كه هنو16مم

(21-07-2016، 18:42)shuu نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه حرف گوش کن شدی یه دفعه*_*  تا باشه ازین دفعه ها.....

من كلا اول لجباز بودم بعد دست و پا در اوردم

الانم ادم نشدمااااا

فقط ابجيم خيلي ارومم كرد Smile  

وگرنه من همونم  Big Grin  Big Grin  

پست هاي جديد هم تو راههههههه Big Grin

نمیدونستم اینقدر من خاصم

خاص نيسي

بلكه اين منم كه خاص حس ميكنم

بععععععله
پاسخ
(21-07-2016، 18:49)shuu نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خواهر اعتماد به سقفت از پهلو تو حلق دشمن★_★

خيلي حسوديياااا

ولي خوشم اومد صبا  رفففففففف هههه
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  فرق پسرا و دخترا دقیقا تو همین مسئله هس !!! باز شمام نظرتون رو بدید
  چند روش برای خر کردن پسرا (ببخشید مخ زدن)طنز
  وقتی دختر پسرا دور هم خلوت کنن!! مجموعه : مطالب طنز وقتی دختر پسرا دور هم خلوت کنن!!
Heart روش حال گیری از دخترا .. پسرا بدویین بیایین تو تا دیر نشده ...
Star پروردگارا دوست دخترم را..........!!!
  انواع جک های ضد پسرا(ورود پسرا مطلقا ممنوعههه)
  نامه عجیب پسر به دوست دخترش
  طرز فکر دخترا ها و پسرا:|
  قابل توجه کسانی که میگن تنها راه تشخیص دخترا و پسرا کلیپسه!
Tongue ((:برنامه روزانه پسرا!!(ته خنده)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان