امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فرودگاهی به نام رونالدو!

فرودگاه شهر زادگاه رونالدو پس از درخشش او در یورو ۲۰۱۶ به افتخارش به اسم او نامگذاری شد.

به نقل از نشریه مارکا، به دستور فرماندار مادیرا، منطقه‌ای که زادگاه کریستیانو رونالدو محسوب می‌شود، نام فرودگاه این جزیره به افتخار برترین بازیکن جهان در سال ۲۰۱۴ تغییر کرد.

میگل آلبوکرکه، فرماندار منطقه مادریرا که تحت‌ِتأثیر عملکرد رونالدو در یورو ۲۰۱۶ و کمک او به ارغوانی‌پوشان برای فتح جام ملت‌های اروپا قرار گرفته است، اعلام کرد که فرودگاه این منطقه به کریستانو رونالدو تغییر نام داده است.

رونالدو که در بازی برابر فرانسه در فینال یورو ۲۰۱۶ آسیب دید، همچنان مشغول گذراندن دوره ریکاوری آن مصدومیت است و نمی‌تواند هم‌تیمی‌هایش را در اردوی پیش‌فصل همراهی کند. او که این روزها از تعطیلات تابستانی‌اش لذت می‌برد، روز گذشته شعبه‌ای جدید از هتل‌های زنجیره‌ای کریستیانو رونالدو را در مادیرا افتتاح کرد.

وی در مراسم افتتاحیه این هتل گفت: «از خانواده‌، دوستانم و تمام هوادارانم به‌خاطر تمام کارهایی که برایم انجام می‌دهند، تشکر می‌کنم. در سال‌های اول زندگی‌ام هیچ چیز برایم آسان نبود و این هویت من است. امروز برای من روز مهمی است.»

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فرودگاهی به نام رونالدو! 1
 سپاس شده توسط Son of anarchy
آگهی
تکراریه آرتا جون Angel
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=260911

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان