امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پوریا پورسرخ: در "رستاخیز" کارگری کردم

پوریا پورسرخ: در "رستاخیز" کارگری کردم

پوریا پورسرخ گفت: من در "رستاخیز" کارگری کردم و زحمت زیادی برای این نقش کشیدم.
پوریا پورسرخ: در "رستاخیز" کارگری کردم 1"پوریا پورسرخ" بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار حوزه سینما باشگاه خبرنگارانگفت: در این دوره از جشنواره اسامی کارگردان‌هایی که چندسال یکبار منتظر کارهایشان هستیم حضور دارند و به نظر من جشنواره سی‌ودوم بهترین فستیوال است. 

وی افزود: من در رستاخیز کارگری کردم و برای این نقش زحمت زیادی کشیده‌ام و اکنون خوشحالم که خروجی خوبی را از آن شاهد هستیم. 

پورسرخ عنوان کرد: با توجه به کارگردانی این اثر توسط احمدرضا درویش مطمئن بودم که کار خوبی خواهد شد و به عنوان عضوی از این کار هر آنچه که در توانم بود و از من خواسته بودند را انجام دادم. 

این بازیگر تصریح کرد: هیچ بازیگری پیشنهاد چنین نقشی را رد نمی‌کند و من نیز علاقه‌مند به حضور در این کار بودم. 

وی ادامه داد: روزی که "احمدرضا درویش" پیشنهاد ایفای نقش در رستاخیز را به من داد، حاضر بودم حتی در یک پلان از این کار باشم. 

وی خاطر نشان کرد: باتوجه به بازخورد مثبت مخاطبان از رستاخیز به نظرم این فیلم اثر موفقی‌ است و از حضور در این کار خوشحالم. 

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  فکر می کردم با افشاگری علیه تام کروز به دردسر می افتم!
  یک رستاخیز سینمایی و اعتراض ستاره‌های هالیوود!
  معرفی فیلم من شیطان را زندانی کردم | I Trapped the Devil
  تا پایان سریال «هزاردستان» چوگان و اسکی می‌کردم
  اکبر عبدی، نرگس محمدی، پوریا پورسرخ، کامران تفتی، لیلا بلوکات در یک مراسم + تصاویر
  از شدت بیکاری بینی ام را عمل کردم
  یک بازیگر هالیوودی: برای بازی در نقش «اسنودن» با او مخفیانه در روسیه ملاقات کردم
  افسانه رستاخیز
  فیلم رستاخیز توقیف شد!
  افسانه رستاخیز

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان