پارس ایمپریا   گیفت کارت

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اگه میتونستی برای چند دقیقه نامرئی بشی دوست داری کجا بری .....!!

Wink 
خوب  

شروع کنید ....!!

اولیش خودم

من اگه برا چند دیقه نامرئی میشدم دوست داشتم خونه همسایمون برم  Tongue  Tongue  Smile

سپاس فراموش نشه Tongue  Big Grin  Heart  Heart  Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط .Impassive. ، elnaz* ، roya15 ، نرسا ، َA.L.R.Z.A ، دریای بی موج ، EHSANحسینی X_X ، "IM DINA"
آگهی
Big Grin اتاق عمل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه میتونستی برای  چند دقیقه نامرئی بشی دوست داری کجا بری .....!! 1
پاسخ
 سپاس شده توسط "IM DINA"
دوست داشتم برم خونه يه بنده خدايي Big Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
fan page kqz

*Rap Fars*
پاسخ
 سپاس شده توسط صاد
من تو دادگاه خانواده میرفتم
بعدشم بانک مرکزی
پاسخ
:89:
(23-08-2016، 18:10)ی عاشق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من همه جا میرفتمممممممممممم
آخه فوضولیم گل کرده خخخخخخخخخخخخخخخخ

(23-08-2016، 18:05)حصين ابلييس نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این بنده خدا کی هست حالا؟

برا منم این سوال پیش اومده
پاسخ
دوست داشتم برم تک تک ادمای اینجا رو چک کنم ببینم چیکار میکنن Big Grin
پاسخ
برنامه ی شب کوک!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط "IM DINA"
(23-08-2016، 18:10)ی عاشق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-08-2016، 18:05)حصين ابلييس نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نميدونم خونه يكي ك خيلي دوسش دارم اونم تو شمال Big Grin Big Grin خيلي دوست دارم برم Smile Big Grin Big Grin
fan page kqz

*Rap Fars*
پاسخ
 سپاس شده توسط elnaz*
(24-08-2016، 9:27)ی عاشق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2016، 8:43)حصين ابلييس نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نميدونم خونه يكي ك خيلي دوسش دارم اونم تو  شمال Big Grin  Big Grin  خيلي دوست دارم  برم Smile  Big Grin  Big Grin

اهان
خب شاید اون میخواد بیاد پیشت

نه من ميخوام برم اونجا... چون هم ميخوام عزيزم رو ببينم همم خيلي وقته درياي شمال رو نديدم Big Grin Big Grin
fan page kqz

*Rap Fars*
پاسخ
.واي عاليه ميتونم چرخ علي رو بردارم برم بيرون دوچرخه بازي آخ كهخ چه كيفي ميده

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  دوس داری با نفر قبلی چکار کنی یا کجا بری
  کدومو بیشتر دوس داری
  ی جمله بگو و بگو جمله نفر قبلی رو چه قد قبول داری
  مدرسه رو دوس داری؟ چرا؟ (هرکی ی دلیل خوب بیاره جایزه داره!)
  اگه جرئت داری بیا اینجا و بگو......
  دختر شدن در 5 دقیقه(توپ خنده)
Question مادر یا پدر؟ کدوم رو بیش تر دوست دارید؟
  وقتی میخوای با یکی دوست بشی کدوم از این موارد برات اهمیت داره؟؟
Star یک داستان کوتاه از وفا داری سگ ها.!
Question دوست داشتی عید کجا باشی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان