امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خبر خوش ترانه علیدوستی برای طرفداران شهرزاد !

ترانه علیدوستی بازیگر مجموعه «شهرزاد» به کارگردانی حسن فتحی خبر از نزدیک بودن شروع فیلمبرداری فصل دوم این سریال داد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خبر خوش ترانه علیدوستی برای طرفداران شهرزاد ! 1

علیدوستی با انتشار متنی در اینستاگرام اعلام کرد زمان شروع فیلمبرداری فصل دوم خیلی نزدیک است.

او نوشت: «به فیلمبرداری فصل دوم سریال «شهرزاد» بسیار نزدیک هستیم. از پیگیری صمیمانه همه شما ممنونیم و مهربانیتان را فراموش نمی‌کنیم. تمام تلاشمان این است که فروردین ۹۶ قسمت اول فصل دوم دست شما باشد.»

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علیدوستی در حالی این متن را منتشر کرده که در روزهای اخیر شایعاتی در مورد توقف تولید سریال انتشار یافته بود. البته این خبر از سوی سرمایه‌گذار فیلم رد شد و او اعلام کرد مانعی برای ادامه راه «شهرزاد» وجود ندارد. فصل نخست این سریال با استقبال گسترده از سوی مخاطبان در شبکه نمایش خانگی روبرو شد.

پاسخ
 سپاس شده توسط ჩяσOσкєη ժяєαм ، ραяα∂ιѕe ، گل آی ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، sajedehh
آگهی

عکس ترانه علیدوستی در کنار همسرش علی منصور
ازدواج ترانه علیدوستی و شایعاتی در مورد شغل همسرش
ترانه علیدوستی چند سال پیش با شخصی بنام علی منصور ازدواج کرده است و یک دختر بنام حنا منصور دارد. او در مورد سوال مجری برنامه که نترسید با ازدواج محدود شوید گفت : من میدونستم که محدود نمیشم و مطمئن بودم که هیچ وقت ازدواج محدود کننده ای نمیکنم و به این چشم نه به زندگی مشترک نگاه میکنم و نه به مادر شدن و عقیدم همیشه این بوده که همه جای دنیا همه این کارا را دارند می کنند و هیچ چیزی بازدارنده نیست.
همه آدما به هر حال یه افسانه شخصی دارند جهانی دارند کاری دارند آرزویی دارند در کنارش پدر و مادر ، فرزند و همسر هستند و همش در کنار هم امکان پذیر است. من حتی بعد از به دنیا آمدن حنا خیلی پر کار هستم البته اتفاقی هم شده است.
ترانه علیدوستی در مورد شایعاتی درباره اینکه همسرش یک تاجر ونیزی است و در شهر لندن زندگی می کند این چنین واکنش نشان داد : برداشته اند تیتر زده اند که ترانه علیدوستی با یک تاجر انگلیسی ازدواج کرده است و در حال حاضر هم در لندن زندگی می کند. راستش دوستان خانوادگی مان هر از گاهی سر به سر همسرم می گذارند و به شوخی به او می گویند : تاجر ونیزی ! من و همسرم هم سن هستیم و او تازه درسش را تمام کرده است.
پاسخ
 سپاس شده توسط sajedehh

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  اختصاصی طرفداران Peaky blinders
  طرفداران سریال Daredevil خواستار احیای سریال توسط مارول استودیو هستند
  اسکار قوانین مرتبط با نحوه اکران فیلم ها برای رقابت آن‌ها برای کسب جوایز را آسان کرد
  ترانه علیدوستی در فیلم سینمایی تفریق با نوید محمدزاده همبازی شد
  دستور رئیس صداوسیما برای ساخت سریالی برای کرونا
  ساقی زینتی: به دلیل لو دادن پایان سریال « شهرزاد » 2 سال بیکار شدم
  معرفی سریال شهرزاد
  جنجال‌های درخواست مرخصی از زندان تهیه‌کننده "سریال شهرزاد" و حرکت صنفی!
  انتقاد تند شهیار قنبری از بنیامین بهادری به دلیل اجرای ترانه «بوی عیدی! »
  معرفی فیلم شهرزاد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان