امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دختر زیبا ی چینی که مردم برای دیدن او صف می کشیدند

Heart 
دختر فروشنده زیبای چینی باعث رونق فست فود مک دونالد در هنگ کونگ شد.به گزارش ایران ناز از جذابیتها و فاکتورهای افزایش خرید یک فروشگاه استفاده از دختران زیبا و جذاب برای فروشندگی  است.زیبایی یک نعمت است که می‌تواند به شانس بزرگی برای موفقیت در زندگی تبدیل شود. اگر با این عقیده موافق نیستید کافی است به فست فودی در تایوان بروید تاببینید مردم برای گرفتن سفارش غذا از یک دختر زیبا چه صف طولانی‌ای کشیده‌اند.

این صف طولانی به این فست فود امریکایی رونق زیادی داده است. این استقبال بعد از آنکه یک وبلاگ نویس در باره ی این دختر نوشت و تصاویرش را منتشر کرد اتفاق افتاد .

فست فود مک دونالد شعبه‌ی فست فود امریکایی در کشور تایوان است. دختر ۱۶ ساله‌ی زیبایی که در فصل تابستان و تعطیلی مدرسه‌اش برای کار به این فست فود آمده بود باعث افزایش چند برابری مشتریان ان شد. حالا روزانه چند صد نفر برای دیدن این دختر و سفارش غذا به فست فود مک دونالد می آیند. این دختر بجز زیبایی منحصر به فرش ، بسیار مهربان است و بهمین خاطر توانسته مردم را به خود علاقه مند کن.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دختر زیبا ی چینی که مردم برای دیدن او صف می کشیدند 1

صف کشیدن مردم برای تماشای این دختر (عکس)

“تین ایجر عروسکی تایوان” لقبی است که بر روی این دختر گذاشته شده است. این دختر تایوانی نیست و چینی می‌باشد. این مغازه جایگاه جالبی از ترکیب ملل شده است. فست فود امریکایی، کشور تایوان و فروشنده‌ی آن چینی است. این دختر به‌وسیله ی کارش شهرت زیادی هم به‌دست آورده و بعید نیست که به‌زودی کارگردان‌ها هم به سراغ او بروند و از او بخواهند در فیلمی بازی کند.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه دلم شکست  ... بدرک

فقط تو یکی کفش بپوش

تا شکسته هاش تو پات نره

پاسخ
 سپاس شده توسط mehraban m ، ÆMÆշЇÑζ ، girl of chaos ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، ყ_ʍ ، maryam goly ، نیلوفر 2000 ، *FARIBA-_- ، arash.a ، PARTO.18 ، み£∂ɨע£ ، ترنج 15 ، saba 3 ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ . ، یاشگین جون ، sarsar ، yegi200180 ، sahel azari ، m.s80 ، sardar20 ، مبینا جونی ، فرانه ، ѕтяong ، terf ، sana.v.d ، sama00 ، [χσℓσνєѕтєя] ، n.leito ، royayebarfi ، ستایش*** ، mahdi207 ، sa.sa79 ، ραтяιcια ، دخترعکاس
آگهی
Tongue اوهوم خوشگله
ولی بیشتر شبیه کره ای هاستاااااااااااا ولی به چشاش دقت کنی باز شبیه چینی هاست
پاسخ
Undecided ی سوال چرا شما همش از دخترای خوشگل کشورا میزاری؟
پاسخ
(21-09-2016، 15:09)نیلوفر شیطونه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Undecided   ی سوال چرا شما همش از دخترای خوشگل کشورا میزاری؟

اخه میدونی بقیه موضوعارو میزارم کسی نیگاهم نمی کنه چه برسه نظر بده اینارو میزارم نظرو سپاس میدن Big Grin Big Grin Big Grin
اگه دلم شکست  ... بدرک

فقط تو یکی کفش بپوش

تا شکسته هاش تو پات نره

پاسخ
 سپاس شده توسط Mohamad#Farahani
آره خدایی این دیگه خوشگله Heart

ممنون و سپاسSleepy
پاسخ
واقعا قشنگه توش حرفی نیس
پاسخ
آگهی
چ نازه

ولی کره آیه
پاسخ
خیلی نااااازه....!!!!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohamad#Farahani
خوشگله خیلی خوشگله Heart
دوستش دارم
خداییاااااا درسته خیلی گناه دارمp336
امااا گناه دارم....
پاسخ
چقدر نااازه اینننن
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Thumbs Up زشت ترین دختر دنیا
Tongue یه پدر دختر بامزه
  من که از خنده مردم شومارونمیدونم
  خودم که از تعجب مردم
  عجیب ترین اشیاء پیدا شده توسط مردم (عکس)
  عکسای زیبا از لورن گری زیباترین دختر امریکا
Exclamation دختر زیبا و 14 ساله نابغه ایرانی در آلمان + عکس
  شکلک هایی برای زیبا گردن پروفایل ووبلاگ
  وضعیت دختر ها یک روز قبل از عروسیشون! (فقط بخند)
Heart عکس نوشته های بسیار زیبا مخصوص زمستان :)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان