امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تاثیر عکس سلنا گومز و برد پیت بر تصمیم جدایی آنجلینا جولی

در این عکس ابداً چیز غیر عادی ای دیده نمی‍شود: برت پیت دارد با ستارۀ جوان فیلم ِ نامزد اسکارش (The Big Short) صحبت می‌کند.

اما روز چهارشنبه بعضی منابع اعلام کردند که این عکس که سلنا گومر آن را در ژانویه در اینستاگرام خود منتشر کرد، ممکن است بر تصمیم آنجلینا جولی برای جدایی از برد پیت تاگیزگزار بوده باشد. 

تاثیر عکس سلنا گومز و برد پیت بر تصمیم جدایی آنجلینا جولی 1

جولی در برگۀ دادخواست طلاق، اختلافات حل‌ناشدنی را به عنوان دلیل تصمیم خود برای جدایی ذکر کرده. این زوج که 12 سال است با هم زندگی می کنند، در سال 2014 ازدواج کرده اند و صاحب 6 فرزند هستند (سه فرزند خوانده).

جولی ظاهرا از عکسی که سلنا گومز و برد پیت را گرم صحبت در مراسم گلدن گلوب نشان می دهد سخت عصبانی شده است. سلنا گومر این عکس را با عنوان "تنها صحبت در باب ِ فیلم big short" منتشر کرده بود.

در سال 2013 هم سلنا گومز در یک برنامۀ تلوزیونی از نخستین دیدار خود با برد پیت در مراسم MTV صحبت کرده بود: «به من گفتند که برد پیت می‌خواهد بیاید داخل و من را ببیند. من هم دوست داشتم و گقتم می تواند بیاید. آن روز خیلی تلاش کردم که وجهۀ خوبی از خودم نشان بدهم و خوب به نظر بیایم» «همین که برد پیت از اتافم خارج شد پریدم زیر میز تدارکات پنهان شدم و دو دقیقه آنجا ماندم چون واقعا باورم نمی شدم که داشت چه اتفاقی می افتاد»

سلنا گومز در مراسم گولدن گلوپ امسال به خبرنگاران گفته بود که بخاطر حضوز برد پیت و رایان گازلینگ در فیلم the Big short او هم زیر ذره‌بین توجهات قرار گرفته است.

یک منبع به نشریه نشنال اینکوئرر گفته است که «وقتی جولی تصویر اینستاگرامی سلنا گومز را دیده و از طریق دوستان شنیده است که سلنا و پیت چه بی شرمانه با هم لاس می‌زده‌اند فیوز پرانده.»

The Telegraph
پاسخ
 سپاس شده توسط sa.sa79
آگهی
جـولی و بـرد رو شیـپ مـی کنـم و از ایتن جـدایی خوشـال نیسـدم Sad !
وضعيت منو فقط اون ماهي درك ميكنه كه بابا ننش بهش گفتن:
‏بايد پرواز كني !!
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سوچیل گومز به جمع بازیگران فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness پیوست
  ستاره سریال « تئوری بیگ بنگ » از دلایل جدایی اش از این سریال گفت!
  اکران فیلم دل‌بخواهی نیست/تصمیم صدرعاملی با هماهنگی شورای صنفی نبوده است
  نقد فیلم جولی و جولیا؛ یک آشپزی در دو زمان
  دولت هیچ جلسه‌ای برای هماهنگی و تصمیم‌گیری در زمینه چگونگی بازگشایی سینماها نداشته
  معرفی فیلم جدایی نادر از سیمین
  جدایی لری کینگ از هفتمین همسرش جنجالی شد!
  کمک مالی آنجلینا جولی برای مقابله با کرونا
  خالکوبی جالب فارسی بر روی دستان آنجلینا جولی!
  دلیل جدایی تام کروز از نیکول کیدمن در یک مستند اعلام شد / نحسی نیکول کیدمن!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان