گیفت کارت


امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شخصيت شناسي مدل مو

#1
موهای فر

افرادی  که موهای فر دارند، افرادی خلاق و روشنفکری اند که زیاد به قضاوت های دیگران اهمیتی نمی دهند و به سبک خودشان زندگی می کنند. این افراد برنامه های بلندپروازانه ای برای زندگی شان دارند و گمان می کنند موهایشان برگ برنده ای برای جلب توجه دیگران هستند. البته گاهی کسانی که چنین شخصیتی دارند، به طور طبیعی موهای فر ندارند و به دلیل آنکه ظاهرشان را با شخصیت درونی شان هماهنگ کنند، موهای خود را فر می کنند.مدل چتري
این افراد دوست دارند توجه را به خود جلب کنند. مهم نیست موهای آنها بلند است یا کوتاه، اندازه موها هرچه که باشد، چتری کردن جلوی مو می تواند توجه دیگران را به سمت آنها هدایت کند، زیرا افراد خواسته یا ناخواسته با نگاه کردن به آنها به چشم هایشان خیره می شوند و برقراری ارتباط چشمی، دریچه ای برای شروع یک ارتباط نزدیک تر است. این آدم ها به زیبایی طبیعی معتقدند و از آشنایی با آدم های تازه خوشحال می شوند. البته آنها این نظر را در مورد کسانی می دهند که چتری های صاف دارند، نه کسانی که به خاطر مدل موی کوتاهشان مجبورند موهای خود را در پیشانی بریزند.3- کچل های مرتب چه شخصیتی دارند

بررسی ها نشان می دهد، مردهایی که کم مو یا نیمه طاس هستند اما معدود تارهای باقیمانده روی سر خود را با دقت و وسواس شانه می زنند، آدم های خودخواهی هستند که به نگاه دیگران در مورد خودشان اهمیت زیادی می دهند. البته آنها این نظر را در مورد کسانی می دهند که به شکل افراطی به موهایشان می رسند، نه کسانی که تنها می خواهند آراسته و تمیز باشند.


موي كوتاه

محققان می گویند صاحبان موهای کوتاه، آدم های محافظه کاری هستند که می توانند خودشان را با محیط اطرافشان تطبیق دهند. البته آنها معتقدند موهای بیش از حد کوتاه می تواند تمایل افراد به ورزش کردن یا کارهای نظامی را نشان دهد یا از بیماری فرد خبر دهد. چراکه در این سه گروه، افراد ترجیح می دهند موهایی کوتاه داشته باشند. پس اگر فردی با موهای کوتاه را دیدید، اول در شیوه زندگی و شرایطش به دنبال دلیل انتخاب این مدل بگردید و بعد برچسب محافظه کار بودن را روی او بچسبانید.

موهای صاف

موی صاف یعنی جدیت؛ آدم هایی که چنین موهایی دارند، در زندگی شان یک خط ثابت را انتخاب کرده و از این شاخه به آن شاخه پریدن پرهیز می کنند و یک شاخه را با جدیت ادامه می دهند. آنها دوست دارند همان طور که هستند به نظر برسند. چنین آدم هایی در کارشان هم متخصص هستند و از پس چالش های زندگی شان به خوبی برمی آیند. این آدم ها اگر مسئولیتی را قبول کنند، تمام تلاش شان را برای انجام دادنش می کنند و شما می توانید به متعهد بودنشان اطمینان داشته باشید.موهای به هم ریخته و در هم پرهم

آدم های بی خیالی که به آسانی ناراحت نمی شوند و تنش های روزمره کمترین اثر را رویشان دارد، چنین موهایی دارند. البته بسیاری از کسانی که موهای به هم ریخته دارند، دوست دارند با مدهای عجیب و غریب روز پیش بروند. درست است که در چشم دیگران ممکن است خنده دار به نظر برسند، اما از طرف دیگر، جذاب و فریبنده هم هستند. از نگاه دیگر، آدم های بی قیدی که برای هیچ چیز احترام قائل نیستند، معمولا موهایی ژولیده و کثیف دارند و آخرین باری که به ظاهر موهایشان رسید ه اند را به یاد نمی آورند. پژوهشگران می گویند، اگر آنها به بیماری یا مشکل خاصی مبتلا نباشند، احتمالا به خاطر کاهلی شان چنین ظاهری را پیدا می کنند.موي مجعدمانند :هندي ها و هاليوودي ها بيشتر موهاي هندي
مخصوص آدم های مدرن است که دوست دارند بی همتا به نظر برسند. صاحبان این موها در یک زمان دوست دارند کنترل همه چیز را به دست بگیرند و در همان زمان از اینکه همه چیز را رها کنند و بی خیال آن شوند هم نمی ترسند. پس در ارتباط با آنها کمی محتاط تر عمل کنید تا قربانی تصمیمات ناگهانی شان نشوید.


موي بلند
خانم هایی که چنین موهای دارند، اشخاصی آرام هستند، مودبند و البته تا حدودی عجیب و غریب به نظر می رسند. اما در کنار همه این صفات، آنها آدمهای مطیعی هستند که می گذارند دیگران در موردشان تصمیم بگیرند. موی بلند برای زنان در اغلب فرهنگ ها نشانه زیبایی است. به همین دلیل محققان می گویند زنان بالای 40 سالی که موهایشان را بلند می کنند، دوست دارند جوانی از دست رفته شان را به دست بیاورند و مثل قبل زیبا به نظر برسند. در واقع آنها می خواهند در مقابل پیری ایستادگی کنند.
لطفا پس از خواندن مدل موي خودتون رو بنويسيد موي من:فر Smile
نبود
پيدا شد
دوست شد
عشق شد Heart
يارشد
بد شد
رد شد
بغض شد
Undecided  تمام شد
پاسخ
 سپاس شده توسط み£∂ɨע£ ، Zayn.Malik ، Mobi.32 ، آتوسا*-* ، ღZHRღ ، ѕтяong ، SABER
آگهی

 
#2
موهای کوتاه و بهم ریخته
خداییاااااا درسته خیلی گناه دارمp336
امااا گناه دارم....
پاسخ
 سپاس شده توسط ****katayon****
#3
چتری و Heart بلند
Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط ****katayon****
#4
خِـیلی کوتـآهـ ^^
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شخصيت شناسي مدل مو 1
پاسخ
#5
چتری Heart
من میگم آبانی ها بهترینن Heart عشقن مخصوصا یه آبانی که اسمش مونا باشه Heart
پاسخ
#6
بلند : )
پاسخ
#7
موهای به هم ریخته و در هم پرهم

آدم های بی خیالی که به آسانی ناراحت نمی شوند و تنش های روزمره کمترین اثر را رویشان دارد، چنین موهایی دارند. البته بسیاری از کسانی که موهای به هم ریخته دارند، دوست دارند با مدهای عجیب و غریب روز پیش بروند. درست است که در چشم دیگران ممکن است خنده دار به نظر برسند، اما از طرف دیگر، جذاب و فریبنده هم هستند. از نگاه دیگر، آدم های بی قیدی که برای هیچ چیز احترام قائل نیستند، معمولا موهایی ژولیده و کثیف دارند و آخرین باری که به ظاهر موهایشان رسید ه اند را به یاد نمی آورند. پژوهشگران می گویند، اگر آنها به بیماری یا مشکل خاصی مبتلا نباشند، احتمالا به خاطر کاهلی شان چنین ظاهری را پیدا می کنند.
ته چشمان تو خدا شیطنت میکند ته چشمان من شیطان خدایی
پاسخ
#8
موهای صاف

موی صاف یعنی جدیت؛ آدم هایی که چنین موهایی دارند، در زندگی شان یک خط ثابت را انتخاب کرده و از این شاخه به آن شاخه پریدن پرهیز می کنند و یک شاخه را با جدیت ادامه می دهند. آنها دوست دارند همان طور که هستند به نظر برسند. چنین آدم هایی در کارشان هم متخصص هستند و از پس چالش های زندگی شان به خوبی برمی آیند. این آدم ها اگر مسئولیتی را قبول کنند، تمام تلاش شان را برای انجام دادنش می کنند و شما می توانید به متعهد بودنشان اطمینان داشته باشید.
هیىىیى
همچی تموم شد
پاسخ
#9
موهای فر

افرادی که موهای فر دارند، افرادی خلاق و روشنفکری اند که زیاد به قضاوت های دیگران اهمیتی نمی دهند و به سبک خودشان زندگی می کنند. این افراد برنامه های بلندپروازانه ای برای زندگی شان دارند و گمان می کنند موهایشان برگ برنده ای برای جلب توجه دیگران هستند. البته گاهی کسانی که چنین شخصیتی دارند، به طور طبیعی موهای فر ندارند و به دلیل آنکه ظاهرشان را با شخصیت درونی شان هماهنگ کنند، موهای خود را فر می کنند.

ولی مال من خودش حالت داره نه زیاد فر نه زیاد صاف
  հօա ყօu lՁuցհ ահεռ ყօu liε  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شخصيت شناسي مدل مو 1

پاسخ
#10
موهای خیلی کوتاه
(: .Now, let's forget our troubles with a big bowl of strawberry ice cream
پاسخ


[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  شخصيت شناسي افراد از روي كتاب محبوبشان
  ✔ شخصيت شناسي با چند سوال كوتاه ✔
  فال وطالع بيني و تحليل شخصيت بر اساس سال تولد ( طالع بيني چيني )
  تست شخصيت شناسي عجيب غريب و جالب
  شناخت شخصيت از روي حرکات دست ها
Rainbow شخصيت شما بر اساس ساختار بدني
  سري مبارزات death battle (مبارزه هاي شخصيت ها خيالي)
  طالع بینی جالب شناخت شخصيت و نوع عشق
  شخصيت هاي كارتوني بدون ريش
  شخصيت هاي ديزني-اين شماره:اسكروچ ، عموي ثروتمند

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان