امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اسم بچه های آیندتون کدومه؟بیاین بگین

من واسه پسر اسم کاوه رو دوست دارم
خانوم آینده هم واسه اسم دختر پارمیدا رو دوست داره.
حالا هر چی خدا بخواد
درد های واقعی
میسازه مردهای واقعی
نترس های واقعی...
پاسخ
 سپاس شده توسط ⓩⓐⓗⓡⓐ
آگهی
رایان و نیلوفر
من اصن از اسم نیلوفر خوشم نمیاد ولی رایان و دوس دارم خوبه ای جااااان ننشون به قربانشان ????
پاسخ
 سپاس شده توسط ⓩⓐⓗⓡⓐ
امیر-رهام

Big Grin 2 Heart

شایدم ماعده Shy
پاسخ
یادش بخیر قدیم دوران راهنمایی و دبیرستان تا حدود سه الا چهار تا بچه واسه آینده نام رزو کرده بودم. هر چند وقت یک بار هم دوره شم ی کردم و کیف می کردم. 

لیست من تا جایی یادم هست این بود:

محمد علی
محمد حسین
محمد مهدی

یادم می یاد بزرگترین دقدقه م توی این مواقع این بود که حسابی از حجالت ائمه در بیام و طوری تصمیم بگیرم که کاملا حق اون بزرگ و معروفاش رعایت بشه. 

الان که دیگه کلا وجود خودم رو هم دارم به زور تحمل می کنم. واقعا دوران پیش از هیجده سالگی دوره خوشی و رهایی بود. هععی 

(20-09-2018، 16:54)s.macany نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیر-رهام

Big Grin  2  Heart

شایدم ماعده Shy

اون موقع ها که یک شیخ عالی مقام بودم واسه خواهرم یک استخاره قرآن واسه اسم بچه ش گرفتم مائده اومد. البته آخرش یک اسم دیگه انتخاب کردن اما خب از من به شما نصیحت. شیخ درونم روزی مائده رو در آورد. روح خدا داره حرف می زنه
پاسخ
(20-09-2018، 20:55)Actinium نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یادش بخیر قدیم دوران راهنمایی و دبیرستان تا حدود سه الا چهار تا بچه واسه آینده نام رزو کرده بودم. هر چند وقت یک بار هم دوره شم ی کردم و کیف می کردم. 

لیست من تا جایی یادم هست این بود:

محمد علی
محمد حسین
محمد مهدی

یادم می یاد بزرگترین دقدقه م توی این مواقع این بود که حسابی از حجالت ائمه در بیام و طوری تصمیم بگیرم که کاملا حق اون بزرگ و معروفاش رعایت بشه. 

الان که دیگه کلا وجود خودم رو هم دارم به زور تحمل می کنم. واقعا دوران پیش از هیجده سالگی دوره خوشی و رهایی بود. هععی 

(20-09-2018، 16:54)s.macany نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیر-رهام

Big Grin  2  Heart

شایدم ماعده Shy

اون موقع ها که یک شیخ عالی مقام بودم واسه خواهرم یک استخاره قرآن واسه اسم بچه ش گرفتم مائده اومد. البته آخرش یک اسم دیگه انتخاب کردن اما خب از من به شما نصیحت. شیخ درونم روزی مائده رو در آورد. روح خدا داره حرف می زنه

ممنون Shy
حالا تا اون موقع... Big Grin Telegh_26Telegh_01Telegh_01Telegh_05
پاسخ
 سپاس شده توسط Actinium
سپهراد و ارمیا
بانویی از جنش تابستان کوچه شهریور پلاک 23
اینجا دنبال من بگرد
پاسخ
آگهی
همایون زشته هانیه خوبه
اولین بار نیست که
گریه میکنم...
اما
اولین بار است که گریه ارامم نمیکند...
پاسخ
آرمين و رها
پاسخ
آرتین و رها D:
..

. 가끔 기적 같은 침묵 아니에요 항상 환호 되는 필드
پاسخ
(11-01-2019، 14:51)Aesthetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آرتین و رها D:

خخخخ اسم دختره منو دزديدي هاااا D-:
پاسخ
 سپاس شده توسط Aesthetic

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کدام نژاد هستین ؟؟؟؟؟؟؟؟بیاین بگین
Question به چی معتادی؟! (جدید جدید زوووود بیاین)
  کدوم نوع مدرسه میرین؟(جان مادرتون راست بگین)
  سوال سوال سوال همه بیاین جواب بدید
  یه سوال که جوابشو از ته دل بگین
  بچه هاااا ی بازی رقابتی دخترااا و پسرااای انجمن بیاین ببینیم کدوم گروه برنده میشه؟؟؟؟
  کی بزرگ تره ؟؟؟کی کوچیک تره؟؟؟؟بیاین تو از دستش ندید.2020
Wink شغل ماه تولدتون چیه؟؟؟؟ با یه یاالله بیاین تو
Question دخترا یه دقیقه بیاین یه سوال
  بیا فال نفر قبلیت رو بگیر!! ( همه بیاین ... ! )

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان