امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

راه های مخ زدن دخترا

مگه میشه نوشتی دخترا از ته دل نمیخندن اتفاقا زیاد از ته دل میخندن حداقل من این طور دیدم!

پاسخ
 سپاس شده توسط Joker..alon
آگهی
واسه این روش هات تضمین میدی؟
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
پاسخ

(16-09-2019، 19:19)mahyan13 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حاجی ما واسه جلب توجه هیچ کاری نمیکنیم اون شما پسرایید که واسه جلب توجه چنان با موتور تک چرخ میزنین ادم میگه الاناست که باسنتون متلاشی شه Undecided  Undecided

هرچی باشه 1 کیلو 1کیلو ارایش نمیکنیم
اهویی که به کفتارچشمک میزنه جاش زیر سایه شیرنیست
پاسخ
 سپاس شده توسط mohamadamin00
........

پاسخ
(16-12-2019، 12:17)امیرعلی2212 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-09-2019، 19:19)mahyan13 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حاجی ما واسه جلب توجه هیچ کاری نمیکنیم اون شما پسرایید که واسه جلب توجه چنان با موتور تک چرخ میزنین ادم میگه الاناست که باسنتون متلاشی شه Undecided  Undecided

من که هیچ وقت ارایش نمیکنم چون خوشم نمیاد واسه رل زدن با دو تا پسر مثه تو هر غلطی کنم
اما جالبش اینه که تو خودتم قبول داری وقتی تک چرخ میزنید اونم واس جلب توجه
پاسخ
 سپاس شده توسط Joker..alon
واوووووووو
پاسخ
آگهی
(17-12-2019، 15:53)mahyan13 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-12-2019، 12:17)امیرعلی2212 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من که هیچ وقت ارایش نمیکنم چون خوشم نمیاد واسه رل زدن با دو تا پسر مثه تو هر غلطی کنم

داری میسوزی نمیتونی موتور سواری کنی؟؟Telegh_06Telegh_06
پاسخ
(19-12-2019، 11:16)امیرعلی2212 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-12-2019، 15:53)mahyan13 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داری میسوزی نمیتونی موتور سواری کنی؟؟Telegh_06Telegh_06

حاجیییییییییییییییییی
ینی تو ام داری میسوزی نمیتونی ارایش کنی Big Grin
پاسخ
این مطب خوب می تونه ما دخترارو وقتی پسرا در حال استفاده از این کار ها هستن اگاه کنه
پاسخ
خب اینا که گفتی همش به نفعه دختراا بود که پسرا هرکاری میکننن Dodgy Huh

ولی خداییش بگم این کارا فایده ندارع Sleepy
 مهم احساس قلبی دو نفر که بهم نزدیک بشن

فهمیدی Sleepy 

عاره  Wink
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
The truth of love is living in heaven with you
پاسخ
 سپاس شده توسط mohamadamin00

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  فرق پسرا و دخترا دقیقا تو همین مسئله هس !!! باز شمام نظرتون رو بدید
Heart روش حال گیری از دخترا .. پسرا بدویین بیایین تو تا دیر نشده ...
  طرز فکر دخترا ها و پسرا:|
  قابل توجه کسانی که میگن تنها راه تشخیص دخترا و پسرا کلیپسه!
Heart دخترا از چه پسرایی خوششون میاد ؟؟
Big Grin عکس العمل دخترا بعد از دیدن نمره ی امتحانشون...(اخر خنده..)
Heart اگه دخترا نبودن چی میشد ؟؟؟؟؟؟؟
  کیف و کفش دخترا و پسرا تو مواقع مختلف چجوریه؟
Star ∞∞∞ سوتی دخترا تو مکانها ی عمومی ∞∞∞
  بیچاره دخترا چقدر مشکل دارند! !!!!(طنز)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان