امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

می خواهی خوشبخت شی ؟ خوشبخت نیستی ؟ بیا تو خوشبخت شوووو ... فقط با فلورانس عزیز من !!

Lightbulb 
سلام ... خوبین  یا نه ؟
خوشبخت نیستی ؟
شاید با دیدن اسم تایپکم فکر کنی جادو جنبل برات دارم ...
نه ... جادو جنبلی در کار نیست ..
همه تون آوازه پرفسور معروف فلورانس اسکاول  شین رو شنیدید..
شاید نشنیدید !
مهم نیست
من اینجا با این زن فوق العاده و راه هایی که باهاش خوشبختی رو به کمال رسوند آشناتون می کنم ...
در ادامه همراهم باشین ...
هر کسی هم سر این پستم سپاس نده  ... بی خیال ... سپاس بدین .

اول بیوگرافی ... باید کم کم باهاش آشناتون کنم !

فلورانس اسکاول شین ... زنی که بر تمام حقایق می تاخت لزوم یک خانواده قدیمی فیلادلفیایی بود ... در خانواده پر جمعیتی چشم گشود و نخستین کسی بود که با آگاهی کامل بر قانون معنویت توانست بر سرنوشتش بتازد و خودش آن رقم بزند ... کتابهایش در همین عرصه به چاپ های سرسام آور رسیدند و این زن ... موفق ترین زن جهان نامیده شد ... شما هم می خواهید مثل فلورانس باشید ... ادامه مطلب رو از دست ندین!
پاسخ
 سپاس شده توسط *faraay* ، ÆMÆշЇÑζ ، فرانه ، ☆☆¤~●•♡☆ VENOOS ☆♡•●~¤☆☆ ، A lover ، The moon ، هان هه جین ، αԃηєѕ
آگهی
اعتقاد :
فلورانس در همه کتاب های ایمان را می ستود ...
اعتقاد عجیبی به گفتار داشت " گفتار شما سحر آمیز است ! "
فلورانس طی یک مصاحبه حضوری در رابطه با نفوذ کلام گفت : بخواهید که داده شود .... بگویید تا خواسته شود !
وی می گوید : شخصی را می شناختم که همیشه مدعی بود دیر به اتوبوس میرسد .. و دقیقا همانی شد که می گفت ! او همیشه دیر به اتوبوس میرسید ... این در حالی بود که دختر او که همیشه اعتقاد داشت زود به اتوبوس میرسد و می گفت : جان لایتناهی هیچگاه دیر نمی کند ! همیشه زود به اتوبوس میرسید ...
می بینید ؟ یک نثر ساده و وانمود ساده دنیای تان را تغییر می دهد !
در ادامه با شما خواهم بود با مباحث تازه تر !
پاسخ
 سپاس شده توسط Actinium ، ☆☆¤~●•♡☆ VENOOS ☆♡•●~¤☆☆ ، The moon ، ستایش***
بقيش چي ؟؟
پاسخ
گام به گام میریم جلو .... Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط ☆☆¤~●•♡☆ VENOOS ☆♡•●~¤☆☆ ، The moon
مبحث جدید : " دل به دریا بزنید !"

فلورانس اسکاول شین می گوید : سرچشمه همه موفقیت ها تجربه است ...
این یعنی چی ؟؟
این سوال متداول خیلی از ما ها هستش ...
دل به دریا بزنید ، به خدا توکل کنید ... یقیناً خدا جز خوبی برای شما نمی خواهد !
یاد بگیرید با ترس خود مقابله کنید !
فلورانس در این رابطه می گوید : از هر آنچه بگریزید به سوی خود جذبش خواهید کرد !
فردی را می شناختم که سخت از مریضی شایع و بدی در آن دوره می ترسید ... به او گفتم : با خودت تکرار کن : پروردگارم جز خیر و خوشی و سلامتی بر من نمی خواهد ...
سخت بر گفته ام پرخاش کرد که تو جادوگری !
او نمی دانست که دارد چه امواج منفی را بر خود فرا می خواند !*
و سر انجام خودش به همان بیماری مبتلا شد ... ولی پشیمانی دیگر سودی نداشت!

* برگرفته از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین !
در ادامه با مباحث تازه تر ....
پاسخ
 سپاس شده توسط ☆☆¤~●•♡☆ VENOOS ☆♡•●~¤☆☆ ، The moon ، ستایش***
سپاس ها کوشن پس ؟؟؟؟؟ Dodgy

مبحث جدید : فقط خدا !

سلام دوستان بخاطر نزاشتن پست جدید عذر می خوام ‌.. به کل یادم رفته بود !!

خب .. فقط خدا ! شاید جالب باشه فلورانس به همه شاگردانش می گفت فقط خدا !
فلورانس عقیده داشت : اگر در ابتدای هر جمله بگویید فقط خدا .. معجزاتی باور نکردنی برایتان رخ می دهد !
برای مثال : فقط خدا کاری می کند که من همه نمره را در شیمی برآورم...

خدا دیر نمی کند !

با وجود خدا هر غیر ممکنی ممکن می شود ..
ببینید ؟ اینجاست که جملات شفا بخش می شوند !!
پاسخ
 سپاس شده توسط ☆☆¤~●•♡☆ VENOOS ☆♡•●~¤☆☆ ، A lover ، The moon ، ستایش***
آگهی
قانون اولش جالب بود و قبول دارم .اما قوانین بعدی بخصوصی این مورد آخر رو تجربه ها و دیده های شخصی خودم تایید نمی کنه. تا جایی که فهمیدم کسایی که به قدرت شخصِ خودشون اعتماد داشتن و کمتر تمرکزشون رو از توانایی های خودشون منحرف کردن، عملکردهای بهتری داشتند. ذهن بازتر و خلاق تری داشتن و مسئولیت پذیری بیشتر به تصمیمگری های بهترشون در زندگی منجر شده.

مثلا الان بهترین مدیران دنیا تو موفق ترین شرکت های جهان رو ببیند. واقعا فکر می کنید کدومشون دم به دقیقه ذکر می گفتن و به نیروی ماورائی متوسل می شدن؟ هیچ کدوم. توی زندگینامه شون هم چنین چیزی نمیشه پیدا کرد.
پاسخ
 سپاس شده توسط ☆☆¤~●•♡☆ VENOOS ☆♡•●~¤☆☆ ، * MASIHA *
(27-04-2017، 22:31)actinium نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قانون اولش جالب بود و قبول دارم .اما قوانین بعدی بخصوصی این مورد آخر رو تجربه ها و دیده های شخصی خودم تایید نمی کنه. تا جایی که فهمیدم کسایی که به قدرت شخصِ خودشون اعتماد داشتن و کمتر تمرکزشون رو از توانایی های خودشون منحرف کردن، عملکردهای بهتری داشتند. ذهن بازتر و خلاق تری داشتن و مسئولیت پذیری بیشتر به تصمیمگری های بهترشون در زندگی منجر شده.

مثلا الان بهترین مدیران دنیا تو موفق ترین شرکت های جهان رو ببیند. واقعا فکر می کنید کدومشون دم به دقیقه ذکر می گفتن و به نیروی ماورائی متوسل می شدن؟ هیچ کدوم. توی زندگینامه شون هم چنین چیزی نمیشه پیدا کرد.

خب ... اولا از نقد زیباتون سپاس گذارم !
دوما نظر شخصی من که با فلورانس مشترکه اینه که قانون ماوراء توی طبیعت خداوندی وجه مشترکی نداره !
فلورانس تونست با قانون تلقین زندگی خودش رو متحول کنه ...این در مورد قوانین ماوراء صدق نمی کنه ..
فلورانس معتقد بود که خدا همیشه باهاشه ‌.. کمکش میکنه ... فلورانس می گفت تا بتونه !!
منم اولش که این مطالب رو می خوندم واقعا فکر می کردم فلورانس عزیز دیوونه ای که وابسته به جادو شده .. ولی وقتی به پایان کتاب هاش رسیدم هیچوقت خودم رو بخاطر توهینی که بهش کردم نبخشیدم !!
من هر کتاب فلورانس رو هفت بار خوندم تا بفهمم چی به چیه !
لطفا در ادامه همراه باشید ... یقین دارم به چیزی که انتظارش رو دارید می رسید ...
پاسخ
 سپاس شده توسط ☆☆¤~●•♡☆ VENOOS ☆♡•●~¤☆☆ ، Actinium ، A lover
مسیحا جون متن هایی که از فلورانس می زاری فوق العاد آن...
مرسی عزیزم .. ♡♡♡
پاسخ
 سپاس شده توسط * MASIHA *
(27-04-2017، 23:09)* MASIHA * نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2017، 22:31)actinium نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب ... اولا از نقد زیباتون سپاس گذارم !
دوما نظر شخصی من که با فلورانس مشترکه اینه که قانون ماوراء توی طبیعت خداوندی وجه مشترکی نداره !
فلورانس تونست با قانون تلقین زندگی خودش رو متحول کنه ...این در مورد قوانین ماوراء صدق نمی کنه ..
فلورانس معتقد بود که خدا همیشه باهاشه ‌.. کمکش میکنه ... فلورانس می گفت تا بتونه !!
منم اولش که این مطالب رو می خوندم واقعا فکر می کردم فلورانس عزیز دیوونه ای که وابسته به جادو شده .. ولی وقتی به پایان کتاب هاش رسیدم هیچوقت خودم رو بخاطر توهینی که بهش کردم نبخشیدم !!
من هر کتاب فلورانس رو هفت بار خوندم تا بفهمم چی به چیه !
لطفا در ادامه همراه باشید ... یقین دارم به چیزی که انتظارش رو دارید می رسید ...

اوهوم. یعنی معتقد بود کمکی در کار نیست و کسی صداش رو نمی شنوه اما صرفا به خودش تلقین می کرد که حتما کمکش می کنه. مورد جالبی هست اما تصورش سخته. یعنی قلباً به چیزی باور نداشته باشی اما به خودت تلقین که اتفاق می یفته. مشتاقم بیشتر درباره تفکراتش بدونم. سپاس از زحمتت. Confuseds32:
پاسخ
 سپاس شده توسط ☆☆¤~●•♡☆ VENOOS ☆♡•●~¤☆☆ ، * MASIHA *

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان