امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

به چه چیز ماوراعی اعتقاد داری ؟ تا حالا دیدی ؟ ترسناک ! جنی ها بیان ! ☆☆

Exclamation 
چیزای ترسناک !
ای جانم !
تاحالا موجود ماوراعی واقعی دیدی ؟
به کدومشون اعتقاد داری ؟
بیا اینجا بگو ...
جو ترسناک بچه سوسولا نیان !

قوانین :
چت روم نیست پس چت نکنید !
دعوا هم همینطور ..
بی ادب نباشید ..
بچه های خوبی باشید !
مرسی ..
سپاس ندادی شرکت نکن ! والسلام ! : )
پاسخ
 سپاس شده توسط مهدی1381 ، Actinium ، فرانه ، The moon ، نیلوفر 2000 ، A lover ، Mr. Potato Head ، [ SouL ] ، _.miss_.em ، ѕтяong ، sogol.gl ، Berserk ، All out of love ، دریا17 ، *مونا* ، رפּـانے شیطـפּـטּ ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، @ساحل@ ، βάરãɲ ، _Strawberry_
آگهی
والا اصلا به ماوراء اعتقادی ندارم. یعنی معنویت رو صرفا توی ماوراء نمی دونم.
به معنویت اعتقاد دارم اما ماوراء نه.
اگر دقت کنیم معنویت توی خود دین هم اکثرا با مشاهدۀ پدیده های مادی و طبیعی توصیف شده.
مثلا بارش بارون، طلوع خورشید، وزش بادها و رعدها و برق ها.
معنویتِ اصیل درستش همین ها ست.
وگرنه باقیش نوعی هراس و فانتزی ذهنی می تونه باشه که نه تنها انسان ساز نیست که باعث انفعال و سستی هم هست.

این نظرمن بود... fol
پاسخ
 سپاس شده توسط * MASIHA * ، All out of love ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
کلی رفتم درباره ی جن تحقیق کردم
در آخرم به این نتیجه رسیدم که وجود ندارن
پاسخ
 سپاس شده توسط * MASIHA * ، sogol.gl ، All out of love
اوم یکی که نیس! کُلـآ عـآشق موضوعـآت ماوراییَـم #_#Heart
البتـه بیشتَـر دوست دارم تو ذهنم چیزای ماورایی خلق کنم...و بـآورشون دارم دگ^__^
(تـآ حـآلا چیز خـآصی ندیدم..!)

(14-05-2017، 0:03)فرانه خانوم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امـا تو قـرآن هم دربـآرشون نوشتهـ...
دلـیل نمیشه وُجـود هرچیـزی که "نمیبینیمُو" انکآر کنیم (^_^ )
.La mort est le remède
پاسخ
 سپاس شده توسط Maryam Farrokhy ، * MASIHA * ، _.miss_.em ، بهره ، All out of love
قدیم فکر می کردن بیماران روانی "جن زده" هستن.
واسه همین توی قرآن هم جایی در توصیف مجانین به "لمس شده توسط شیاطین" اشاره شده.
اما الان دیگه مشخص شده که نقایص مغزی باعثش هست و معمولا با داروی شیمیایی یا خوب میشه یا کنترل می شه.
نتیجاً جنی که تحت تاثیر دارو هست فقط می تونه یک نیروی درونی باشه که از بیماری ناشی شده.

به واژه "مجنون" تا حالا دقت کردید؟
این کلمه صفت مفعولی از کلمۀ "جن" هست. 735
پاسخ
 سپاس شده توسط * MASIHA * ، All out of love
منم زیاد اعتقاد نداشتم به جن و اینا ..
ولی یه بار وقتی که دوستم به دیوار خیره شد و تشنج کرد تو مدرسه و وقتی بهوش اومد گفتش که جن دیده و چون ما باور نکردیم دستش و گذاشت رو قرآن ... دیگه باور کردیم !
از اون موقع هر وقت تنها باشه و به دیوار خیره بشه تشنج می کنه و حالت شوک بهش دست میده ..
یه بارم از خواب پریدم .. کابوس دیده بودم ولی شنیدم که از توی تراس اتاقم صدای جیغ بچه می یاد ....
من تک بچه هستم !
به نظرتون اسم این رو چی میشه گذاشت ؟؟
+

از همتون بابت نظراتتون متشکرم ! Heart Heart Heart Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط Actinium ، All out of love ، βάરãɲ
آگهی
والا از این کیس ها زیاده. یعنی افرادی که چشمشون خیره میشه و برای مدت ها گاهی این طوری باقی می مونن. قدیم همون طور که گقتم تصور این بود که جن زده هستند. الان هم خب طبیعتا نمیشه گفت جن نیست. ولی چیزی که مشخصه اینه که افراد به خاطر مشکلات مغزی که کاملا مادی هست این طوری میشن چون معمولا با دارو حالشون تغییر می کنه. گاهی هم مشکلات زندگی باعثش هست. اضطراب. فشار زیاد. تنش و غیره. بعضی روانگردان ها هم چنین حالت هایی را به وجود می یاره.

توی کتاب های روانپزشکی از این موارد زیاد توضیح داده شده. من توی دادگستری که دوستان مشاورم هستند زیاد از این موارد رو دیدم و از خودشون شنیدم.  یعنی صد در صد ریشه مادی توی مغز داره. حالا اینکه بگیم جن توی ادبیات قدیم استعاره بوده از نیروی های درونی، این هم یه حرفی هست!
پاسخ
 سپاس شده توسط * MASIHA * ، بهره ، All out of love
(14-05-2017، 16:38)actinium نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

والا از این کیس ها زیاده. یعنی افرادی که چشمشون خیره میشه و برای مدت ها گاهی این طوری باقی می مونن. قدیم همون طور که گقتم تصور این بود که جن زده هستند. الان هم خب طبیعتا نمیشه گفت جن نیست. ولی چیزی که مشخصه اینه که افراد به خاطر مشکلات مغزی که کاملا مادی هست این طوری میشن چون معمولا با دارو حالشون تغییر می کنه. گاهی هم مشکلات زندگی باعثش هست. اضطراب. فشار زیاد. تنش و غیره. بعضی روانگردان ها هم چنین حالت هایی را به وجود می یاره.

توی کتاب های روانپزشکی از این موارد زیاد توضیح داده شده. من توی دادگستری که دوستان مشاورم هستند زیاد از این موارد رو دیدم و از خودشون شنیدم.  یعنی صد در صد ریشه مادی توی مغز داره. حالا اینکه بگیم جن توی ادبیات قدیم استعاره بوده از نیروی های درونی، این هم یه حرفی هست!

درسته ولی به عقیده من : همیشه غیر ممکن غیر ممکنه !
شاید قبولش سخت باشه ولی باید قبول کنیم که اونا هم هستن !
شاید اگه تجربه اش نمی کردم منم می گفتم جن نیروی درونیه !.
ولی ...

(14-05-2017، 0:03)فرانه خانوم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خسته نباشی عزیزم ! : |
مگه میشه وجود نداشته باشن ؟ پس من رو هوا تایپک زدم ؟؟؟
عجیبه !
من که سرچ کردم تو گوگل قبض روح شدم !
پاسخ
 سپاس شده توسط Actinium ، All out of love
(14-05-2017، 16:41)* MASIHA * نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

actinium

ولی ...

شما گفتی صدای جبغش رو شنیدی: خب فرض می گیریم واقعا شما صدای موجودی رو که وجود خارجی داره  شنیدی: چطوری موجود ماورائی صدای مادی تولید کرده که تو بشنوی؟ اگر غیر مادی هست که تو با گوشت نمی تونستی بشنوی؟ اگر غیر مادی هست که خب همون حرف ماست که یک تصور درونی و ذهنی و درونی هست.

در هر حال دو سر قضیه یه نتیجه رو می رسونه.
پاسخ
 سپاس شده توسط All out of love
(14-05-2017، 16:50)actinium نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2017، 16:41)* MASIHA * نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

actinium

ولی ...

شما گفتی صدای جبغش رو شنیدی: خب فرض می گیریم واقعا شما صدای موجودی رو که وجود خارجی داره  شنیدی: چطوری موجود ماورائی صدای مادی تولید کرده که تو بشنوی؟ اگر غیر مادی هست که تو با گوشت نمی تونستی بشنوی؟ اگر غیر مادی هست که خب همون حرف ماست که یک تصور درونی و ذهنی و درونی هست.

در هر حال دو سر قضیه یه نتیجه رو می رسونه.

ده سالم بود !
همه می دونن صدای جیغ شنیدن امری عادی نیست !
هر کسی هم این صدا رو نمی شنوه .‌... حالا چطوری شنیدم رو نمیدونم ! ولی من شنیدم ..
و مطمعنم صدا عادی نبود !
کسی هم باور نکرد .. ولی من خودم رو باور دارم !
پاسخ
 سپاس شده توسط Actinium ، All out of love

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  اگه همین الان گوشیت زنگ بزنه دوست داری کی باشه
  غذایی که نفر قبلی میگه دوست داری یا نه???
  دوس داری نفرقبلیت رو چی صدا کنی؟
  دوست داری با چی بیوفتی به جون نفر قبلیت ؟! سوال تصویری
Tongue دوست داری به سمت نفر قبلی چی پرت کنی؟
  اگه نفر قبلی یه وسیله تو کمدت باشه دوست داری کدوم یکی از این وسیله ها باشه ؟؟
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  بـآ نفـر قبلیـت چـه خـآطـره ای داری ؟؟ ^ـــ^
  دوس داری با نفر قبلی سوار چی بشی؟؟؟؟
  اگه بگن 10 دقیقه از زندگیت مونده دوست داری کدومو ببینی؟؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان