امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

یه لحضه بیا تو این سری فرق داره حتما باید +18 باشه تا بیای!

Sad 
هر سری واس اهنگ واس خنده واس سوال تاپیک زدیم ولی چرا کسی حواسش به فقیرا و بیچاره ها نیس؟
اونقدر همه غرق زندگیشونن که فقرا رو فراموش کردن
همه ما اکثرا هرچی خاستیم تا الان داشتیم از لحاظ مالی مشکلی نداشتیم اکثرا ولی چرا قدر این پولا و زندگی خوبی که داریمو نمیدونیم؟
تا حالا به نیازمندی کمک کردین؟ یا حداقل بش روحیه دادین؟
من سعی میکنم هروقت تونستم کمک مالی کنم به فقرا شماهم وقتی که تونستید حتی اگه مالی نبود بشون کمک کنید
همه ما انسانیم بیاین انسانیت به خرج بدیم همه رو خدا تو یه حد افریده پس چرا یکی باید بخاطر پولش سرور باشه یکی بخاطر بی پولی برده؟؟
ماها که پول داریم زندگی خوب داریم نباس مغرور بشیم همه چی تو یه لحضه میتونه به فنا بره و تو یه لحضه یکی از ارش به فرش برسه
وقتی راحت تو جایه گرم خوابیدی وقتی داری تو رستوران شیک غذا میخوری یاد اونایی بیوفت که از گشنگی میمیرن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه لحضه بیا تو این سری فرق داره حتما باید +18 باشه تا بیای! 1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدایی سپاس یادت نره Heart
خلاف قوانین!
پاسخ
 سپاس شده توسط امیر0012 ، n.leito ، عسل 19 ، mnhh ، فرانه ، rozhin❤ ، sogol.bf ، ÆMÆշЇÑζ ، [ SouL ] ، ßяɪcε ، ѕтяong ، بهره ، Mïņ̃†êR ، ali.... ، _.miss_.em ، sama00 ، royayebarfi ، †ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† ، Amir Mohammad18 ، seedni ، باحال خوش ، sajedehh ، mih ، n-e-g-i-n ، Queen Riham ، s.macany ، bekhion
آگهی
خب این فقط مربوط به فقر نیست و اینکه من ترجیح میدم اگه کاری هم میکنم به زبون نیارم که ریا نشه و دوم این کهاو عکاس پدرسگ عوض اینکه عکس بگیره بچه رو بغل کنه و ببره به مرکز پخش غذا هه
این سرنوشت منه،بهم لبخند نزن،بهم بتاب...
پاسخ
 سپاس شده توسط A lover ، mnhh
من نمیگم که بگید فقط هرجور شده بشون کمک کنید
از کجا میدونی شاید بعد از اینکه عکس گرفته کمکشون کرده نمیشه قضاوت کرد
خلاف قوانین!
پاسخ
 سپاس شده توسط sogol.bf ، mnhh
کسی که واقعا دلسوز باشه پنج ساعت وقت نمیزاره عکس بگیره و میره سراغ کمک کردن.اون ها دنبال منافع و شهرت خودشونن
این سرنوشت منه،بهم لبخند نزن،بهم بتاب...
پاسخ
 سپاس شده توسط A lover ، sogol.bf ، mnhh
عااااااالیه عزیزم
سپاس Heart
خدایی چجوری عکاسادلشون اومده عکس بگیرن؟؟!
پاسخ
 سپاس شده توسط A lover
(28-05-2017، 11:12)n.leito نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسی که واقعا دلسوز باشه پنج ساعت وقت نمیزاره عکس بگیره و میره سراغ کمک کردن.اون ها دنبال منافع و شهرت خودشونن

خو اونا عکس میگیرن تا ما ها از وضعیتشون خبردار بشیم و بهشون کمک کنیم. تو از کجا میدونی؟شاید بهشون هم کمک کرده
لطفا زود قضاوت نکن
پاسخ
آگهی
من عاشق کمک کردن به فقرام آخه این کار مثل صدقه دادنه و صدقه دادن یعنی خداوند مرگ رو واسه ما آسون میکنه و رهایی از هفتاد نوع بلاستBlush
خدا جونم!
میشه ورقم رو بدم؟؟
میدونم وقت امتحان تموم نشده!!...
ولی....
خسته شدم...
پاسخ
عکاس ها شاید کمک کردن شاید هم نکردن ما نمیتونم قضاوت کنیم ولی بهشت و جهنم اون به ما ربطی نداره ما با این عکسا باید متحول شیم و به فقرا کمک کنیم
خلاف قوانین!
پاسخ
 سپاس شده توسط mnhh
(28-05-2017، 11:12)n.leito نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پنج ساعت ؟ ی عکس ؟ فوقش نیم ساعت بخوای همه چیو راست و ریست کنی 
باشه ازین ب بد عکاسا میرن سوریه و اینجو جاها .. دوربینشونو کنار میزارن ب درک اگه خونواده ای هم دارن، پولشونو صرف سوژه های عکاسیشون میکنن وقتی هم ک ته کشید میشن ی بدبخت آواره تو کشور جنگ زده و منتظر عکاس بعدی میشن تا این چرخه رو ادامه بده 
طرف اسمش روشه .. عکاس ! وظیفه نداره کمک کنه ب اون بچه .. دقیقا مث‌ من و تو ک راحت تو خونه لم دادیم و داریم اظهار نظر میکنیم 
پاسخ
 سپاس شده توسط A lover
(29-05-2017، 22:05)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پنج ساعت ؟ ی عکس ؟ فوقش نیم ساعت بخوای همه چیو راست و ریست کنی 
باشه ازین ب بد عکاسا میرن سوریه و اینجو جاها .. دوربینشونو کنار میزارن ب درک اگه خونواده ای هم دارن، پولشونو صرف سوژه های عکاسیشون میکنن وقتی هم ک ته کشید میشن ی بدبخت آواره تو کشور جنگ زده و منتظر عکاس بعدی میشن تا این چرخه رو ادامه بده 
طرف اسمش روشه .. عکاس ! وظیفه نداره کمک کنه ب اون بچه .. دقیقا مث‌ من و تو ک راحت تو خونه لم دادیم و داریم اظهار نظر میکنیم 
اره دقیقا عکاس عکس گرفتن شغلشه تا وجدان مارو بیدار کنه ما کاری نداریم خودش کمک میکنه یا نه مهم اینکه ما با دیدن عکسا چقدر تغییر میکنیم
خلاف قوانین!
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  اگه همین الان گوشیت زنگ بزنه دوست داری کی باشه
  نفرقبلي به چي احتياج داره به نظرت؟ /;
  اگه نفر قبلی یه وسیله تو کمدت باشه دوست داری کدوم یکی از این وسیله ها باشه ؟؟
Wink نفر قبلیت کدومش روباید داشته باشه...!_!
  ܨاگه قرار باشه نفر قبلی رو خوشحال کنی واسش چیکار میکنی؟ ܓܨنسخه"6"
  به نفر قبلیت میخوره کدوم از این تیپا باشه؟ (نسخه ی دو)
  یه کلمه بگو که توش یه عدد باشه!
Smile اگه حکم اعدام قبلیتو بدن و بگن تو باید اجراش کنی چجوری میکشتیش ؟
Question نصفه شب تشنه از خواب بیدار شی بری آب بخوری بیای ببینی...؟؟؟
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان