امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اخبار باشگاه پرسپولیس تهران(بروز رسانی میشه)

پرسپولیس خشن ترین تیم لیگ شانزدهم شد

براساس آمار پرسپولیس خشن ترین و ذوب آهن با اخلاق ترین تیم لیگ ‏شانزدهم شدند.‏

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از سایت سازمان لیگ فوتبال ایران، خشن ترین تیم به ‏لحاظ دریافت کارت تیم پرسپولیس با 88 امتیاز منفی و با اخلاق ترین ‏تیم ذوب آهن اصفهان با 43 امتیاز منفی است.‏

هر کارت زرد یک امتیاز، زرد دوم( کارت قرمز غیر مستقیم) دو ‏امتیاز و کارت قرمز مستقیم سه امتیاز منفی دارد.‏

شایان مصلح در جریان تمرین دیروز پرسپولیس دچار مصدومیت از ناحیه پا شد. مدافع چپ تازه وارد سرخپوشان پایتخت درباره آسیب دیدگی اش، گفت:

از ناحیه عضله چهارسر احساس درد کردم و تشخیص داده شد تا تمرین را ادامه ندهم. استراحت کردم و فکر می کنم مشکل خاصی برای حضور در تمرین امروز نداشته باشم. امیدوارم بتوانم دوباره با تیم تمرین کنم.

به نقل از مهر، او در ادامه گفتگوی کوتاهی را در هم درباره حضورش در پرسپولیس داشت و گفت:

خیلی خوشحالم که انتخابم پرسپولیس بوده است و از حضور در این تیم لذت می برم. امیدوارم لطف خدا شامل حالمان شود تا بتوانیم دل هواداران تیم را با عملکردمان شاد کنیم.

مهدی طارمی در موقعیت ترنسفر ریکوئست 
در فوتبال اروپا، از چند سال پیش پدیده‌ای شکل‌گرفته به نام "ترنسفر ریکوئست" یعنی "درخواست جدایی".
به گزارش "ورزش سه"، از مهمترین نمونه ها میتوان به ترنسفر ریکوئست بنتکه در تابستان ۲۰۱۳ اشاره کرد؛ زمانی که مهاجم بلژیکی یک فصل عالی را با استون ویلا به پایان رسانده بود و میخواست به دنبال پیشنهاد رسمی لیورپول، به این تیم برود. اما باشگاه استون ویلا با پیشنهاد رسمی لیورپول موافقت نمی کرد. همین ماجرا در پرونده انتقال فلینی از اورتون به منچستریونایتد هم رخ داد.اورتون حاضر نبود هافبک بلژیکی را حتا با پیشنهاد رسمی‌۲۵ میلیون پوندی به یونایتد بفرستد. فلینی اما ترنسفر ریکوئست داد و فقط دقایقی پیش از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات، با رقم ۲۷ میلیون پوندی راهی اولدترافورد شد.
فوتبال اروپا هر تابستان پُر است از این موقعیت: بازیکنی که خریدار رسمی آن هم با پیشنهاد مالی معقول دارد و میخواهد از تیم کنونی اش جدا شود، اما باشگاه طرف قراردادش، چه برای حفظ آن ستاره و چه به قصد بالا بردن قیمت فروش او، مقاومت میکند و مجوز انتقال را صادر نمیکند.
در این شرایط بازیکن به طور رسمی‌ترنسفر ریکوئست میدهد. حتا پس از این کار، باشگاه میتواند بازیکن را نگه دارد اما دادن ترنسفر ریکوئست از سوی بازیکن به باشگاه، یک حرکت روانی برای تحت تاثیر قرار دادن رسانه ها و هواداران تیم کنونی و تیم مقصد است. این کار مدیریت باشگاه طرف قرارداد را زیر فشار میگذارد تا پیشنهاد باشگاه خریدار را بپذیرد.
در ماجرای طارمی اما مساله جور دیگری دارد پیش میرود: ستاره پرسپولیس عملا درخواست جدا شدن دارد و به نوعی دارد از همان حربه ترنسفر ریکوئست استفاده میکند اما درحالی این کار را میکند که اولا معلوم نیست باشگاه خواهان او، کدام باشگاه است و دوم اینکه (ظاهرا)هیچ باشگاهی حاضر نیست قیمت متناسب با ارزش طارمی را به پرسپولیس بپردازد.
یعنی یک حلقه مفقوده در این میان است: ستاره پرسپولیس، پیش از انکه باشگاهی پیشنهاد رسمی‌ متناسب با ارزش او را رسما به پرسپولیس داشته باشد، خواهان جدایی از تیمش است.از یک سو باشگاه پرسپولیس حق دارد برای مهاجمی‌که دو فصل پیاپی اقای گل لیگ برتر ایران شده و مدتهاست در ترکیب اصلی تیم ملی قرار دارد، درخواست حداقل یک میلیون دلار برای صدور مجوز انتقال اش داشته باشدو از سوی دیگر مهدی طارمی متاثر از تضعیف صنعت فوتبال ایران در صادرات ستاره های باکیفیت اش به لیگ های بزرگ اروپا، پیشنهاد حرفه یی و مالی خوب متناسب با رزومه اش ندارد.
چه کسی میتواند ادعا کند که طارمی در حال حاضر کیفیت بازی در بوندسلیگا یا سری آ را ندارد؟ در حال حاضر تعدادی بازیکن کره ای و ژاپنی در لیگ های سطح اول اروپا ‌بازی میکنند که بیش از انکه نتیجه کیفیت فردی شان را دیده باشند، دارند بهره تثبیت فوتبال کشورشان در پیوند با لیگ های معتبر را می بینند.
در این شرایط، یک موقعیت پیچیده ایجاد شده: باشگاه پرسپولیس، طاهری و برانکو میخواهند به طارمی‌کمک کنند اما جدایی طارمی باید پرسپولیس را از نظر مالی متناسب با ارزش طارمی منتفع کند و از سوی دیگر خود طارمی باید یک پیشنهاد مالی و کاری متناسب با رزومه و جایگاه کنونی اش داشته باشد. فعلا که حرف از یک تیم یونانی است و معلوم نیست در 24 ساعت اینده قرار است چه اتفاقات تازه یی رخ دهد. درعین حال خود طارمی هم می داند که این بار اگر اردوی اوکراین را از دست بدهد و بعد تصمیم به ماندن در پرسپولیس بگیرد، شاید به سختی بتواند به ترکیب اصلی پرسپولیس برگردد. این رویکردی است که برانکو به تدریج در پرسپولیس جا انداخته؛ اینکه بازیکن باید در تمرینات برنده شود تا جایگاه ثابت در ترکیب اصلی را ببرد.
در اوج این موقعیت گیج کننده اما یک موضوع خوشحال کننده در کار است؛ اینکه طارمی دارد عاقلانه تر از تابستان سال پیش رفتار میکند و ارزش رفتار حرفه یی برانکو و طاهری را هم درک کرده و خودش اعلام میکند که سرمربی و مدیر باشگاه نمیخواهند مانع پیشرفت اش شوند. در این شرایط اگر طارمی رفتنی شود، کسی از او ناراحتی نخواهد داشت و اگر هم ماندنی شود، رابطه میان اقای گل لیگ و موفق ترین مربی پرسپولیس در ۱۰ سال اخیر، بدون خدشه خواهد ماند و هیچکس‌نگران نخواهد بود که مبادا رابطه طارمی و برانکو مثل رابطه رامین رضاییان و برانکو در طول فصل گذشته شود.
حمید ابراهیمی
زمانی که زمین می‌خوریم و شکست می‌خوریم مهم نیست، مهم این است که دوباره بلند شویم و از جای‌مان برخیزیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط ⓩⓐⓗⓡⓐ
آگهی
حرف های منشا پس از ثبت قرارداد با پرسپولیس

مهاجم نیجریه ای تازه پرسپولیسی ها می گوید در آمادگی کامل به سر می برم و با تمرینات پرفشاری که این روزها پشت سر می گذاریم امید زیادی دارم تا بتوانم خودم را به عنوان آقای گل جدید فوتبال ایران معرفی کنم.

به گزارش "ورزش سه"، گادوین منشا که یکی از اولین خریدهای پرسپولیسی ها در بازار نقل و انتقالات محسوب می شود امروز با حضور در هیات فوتبال استان تهران اقدام به ثبت قرارداد خود کرد، او به پرسپولیس خوشبین است و می گوید امسال یکی از جام هایی که در آن حضور داریم را به دست می آوریم. منشا در گفتگویی با خبرنگار "ورزش سه"، در رابطه با شرایط این روزهای خود و پرسپولیس به صحبت پرداخت.

پله پله به سوی سه جام می رویم

پرسپولیس در فصل پیش رو در سه جام خواهد جنگید با توجه به این موضوع بازی هایی که ما در آنها حضور پیدا می کنیم از اهمیت زیادی برخوردار است، ما برای رسیدن به حداقل یکی از این سه جام، پله پله پیش برویم و در نهایت موفق به برتری شویم، در صورتی که بازی های پیش روی خود را با موفقیت به پایان برسانیم می توانیم آماده به دست آوردن موفقیت نهایی شویم، من و تمام بازیکنان تلاش خود را به کار می بندیم تا بتوانیم حداقل به یکی از این سه جام دست پیدا کنیم.

حرفه ای ترین تیم ها در جمع 8 تیم آسیا حضور دارند

البته ما در لیگ قهرمانان آسیا 2017 نیز حضور داریم، با توجه به اینکه اکنون در جمع 8 تیم برتر آسیا قرار داریم باید تلاش بیشتری برای رسیدن به مراحل بالاتر داشته باشیم، اکنون کیفیت این بازی ها به شدت بالا رفته و بهترین تیم های آسیا حضور دارند و باید برای رسیدن به عنوان قهرمانی آسیا بازی های بسیار سختی را با حرفه ای ترین تیم ها پشت سر بگذاریم.

کیفیت طارمی بالاست

من هم مانند تمام بازیکنان پرسپولیس دوست دارم بهترین نتایج را به دست بیاوریم، برای این موضوع باید خط حمله ای قوی داشته باشیم تا از توپ های به دست آمده بهترین استفاده را ببریم، مهدی طارمی بازیکن باکیفیتی است و حدودا یک سالی که در ایران هستم از او شناخت پیدا کردم و می دانم از جمله مهاجمان مهم فوتبال ایران محسوب می شود، در صورتی که وی در تیم باقی بماند می توانیم با یکدیگر زوج خطرناکی را تشکیل دهیم اما در صورتی هم که وی در تیم نماند قطعا سرمربی بهترین شرایط را برای خط حمله به وجود خواهد آورد.

برانکو یکی از بادانش ترین مربیانی است که دیده ام

برانکو یکی از مربیان بسیار با دانش فوتبال ایران است، واقعا نمی توانم خوشحالی خودم را از تمرینات بسیار حرفه ای که انجام می دهیم پنهان کنم، او برای تمام روزهای و لحظه های تمرین برنامه دارد و این من را خوشحال می کند که دوران آماده سازی خود را کاملا هدفمند پشت سر می گذاریم. تمرینات بسیار سخت و البته باکیفیتی داریم و امیدوارم بتوانیم با این تمرینات آغازی توفانی در لیگ داشته باشیم.

دربی هیچوقت دوستانه نمی شود

نمی دانم چرا می گویند به زودی یک دیدار دوستانه با تیم استقلال خواهیم داشت، از نظر من دربی دوستانه نمی شود، دربی یعنی دو تیم مهم یک شهر به دیدار یکدیگر بروند، تیم هایی که رقیب هم هستند و با این وجود نمی توان به آن لقب دوستانه داد، دربی همیشه مهم است و من این را خوب می دانم.

هر بازیکنی پاس بدهد گل می زنم

سال گذشته با سیامک نعمتی هم بازی بودم، او بازیکن خوبی است که می تواند برای تیم موثر باشد، من هم در آمادگی کامل به سر می برم، فرقی نمی کند نعمتی یا هر بازیکن دیگری برایم پاس گل بفرستد از آن بهترین استفاده را خواهم برد، اکنون همه تلاشم را به کار بستم تا بتوانم با گل های فراوانی که برای پرسپولیس به ثمر می رسانم خودم را به عنوان آقای گل جدید فوتبال ایران معرفی کنم.

همیشه شماره 90 می پوشم

پس از حضور در پرسپولیس شماره 90 را انتخاب کردم، همیشه نسبت به این شماره احساس خوبی داشته ام و به همین دلیل وقتی با پرسپولیسی ها به توافق رسیدم گفتم شماره 90 را می خواهم و در نهایت نیز همین اتفاق افتاد، من در تیم پیکان نیز با همین شماره موفق شدم گل های فراوانی به ثمر برسانم.

ممنون همه هواداران هستم

از همه هواداران پرسپولیس ممنونم، آنها حضور فوق العاده ای در تمرینات دارند و با تشویق های خود ما را حمایت می کنند، از همه آنها ممنونم و می خواهم بدانند که من به عنوان یکی از بازیکنان پرسپولیس همه سعی خود را می کنم تا بهترین بازی هایم را به نمایش بگذارم و در مجموع با نتایج موفقی که تیم می گیرد بتوانیم حداقل یک جام به آنها هدیه دهیم.
زمانی که زمین می‌خوریم و شکست می‌خوریم مهم نیست، مهم این است که دوباره بلند شویم و از جای‌مان برخیزیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط ⓩⓐⓗⓡⓐ
برانکو جانشین طارمی را انتخاب کرد

برانکو ایوانکوویچ تاکید دارد هواداران نباید از غیبت مهدی طارمی احساس نگرانی کنند.

به گزارش "ورزش سه"، درشرایطی که موضوع مهدی طارمی و جدایی او از پرسپولیس یک چالش بزرگ در سرنوشت تیمی است که تابه حال بدون اقای گل دو فصل گذشته به میدان نرفته برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین امروز پرسپولیس موضع روشنی در این قبال اتخاذ کرد .

برانکو که با خبرنگارورزش سه حرف می زد در پاسخ به آنها گفت : منشا جایگزین خوبی برای طارمی خواهد بود. منشا تکنیکی و قدرتمند است و با توجه به این که طارمی قصد جدایی از پرسپولیس و پیشرفت را دارد ، باید خود را آماده پذیرش مسئولیت بیشتری کند .

او تاکید کرد که ناراحتی خاصی از طارمی و میل او به جدایی ندارد، چرا که پیشرفت و منفعت بخش های جدانشدنی فوتبال هستند . سرمربی پرسپولیس گفت : من نمی دانم بین بازیکن و باشگاه چه گذشته . طبیعی است طارمی بعد از بازی های خوب در پرسپولیس و تیم ملی پیشنهادات زیادی داشته باشد و باشگاه‌های زیادی دنبالش باشند.همچنین طبیعی است که باشگاه هم به دنبال منافع خودش است و این مسئله بین دو طرف ادامه خواهد داشت تا به نتیجه برسد .

برانکو درباره لیگ امسال هم نظر جالبی دارد و می گوید مسابقات امسال دشوار تر از پارسال خواهد بود . او به خبرنگاران گفت : امسال تیم‌های استقلال، سپاهان و ذوب آهن تقویت شده‌اند و قبول دارم کارمان سخت‌تر شده است اما ما هم بازیکنان خوبی گرفته‌ایم. منشا، شجاع خلیل‌زاده، سیامک نعمتی و مصلح قطعا کیفیتی دارند که می‌توانند به ما کمک کنند. با این حال فصل سختی پیش روی ماست و ما باید کاملا جدی باشیم و برخی اشتباهات گذشته را تکرار نکنیم .

از برانکو درباره احتمال حضور بازیکنان جدید هم سئوال شد که او مثل دیروز گفت : فعلا همین نفراتی را داریم که می بینید.

او البته در انتظار پایان مذاکرات طارمی و باشگاه است . این که جدایی احتمالی و شرایط مبهم کی روشن می شود. برانکو هنوز نمی داند آیا طارمی در اردوی اوکراین قطعا بازیکن پرسپولیس خواهد بود یا نه.برای او بهتر است طارمی بماند اما اگر رای به جدایی طارمی بود زندگی ادامه خواهدداشت .
پاسخ
 سپاس شده توسط ⓩⓐⓗⓡⓐ
توافق اولیه ستاره عراقی با پرسپولیس

با اعلام رسانه های ورزشی عراق، هافبک جوان باشگاه نیروی هوایی عراق با پرسپولیسی ها به توافق رسید و طی دو روز آینده به تمرینات این تیم می پیوندد.

به گزارش "ورزش سه"، بشار رسن یکی از بازیکنان مورد پرسپولیسی ها پیش از آغاز لیگ هفدهم بود که زمزمه های مبنی بر پیوستن وی به این تیم بر سر زبان بود، این هافبک عراقی که به همراه تیم ملی این کشور نیز برای برگزاری بازی مقدماتی جام جهانی راهی تهران شده بود مذاکراتی را با پرسپولیسی ها داشت اما در نهایت توافق نهایی منوط به زمان دیگری شد.

تعدادی از رسانه های فوتبال عراق همچون فوتبال عراق، شبکه ورزشی عراق و روزنامه الملاعب، در این رابطه خبر از توافق اولیه این هافبک 20 ساله با پرسپولیسی ها خبر دادند و در این باره عنوان شده است بشار رسن در دو روز آینده ضمن حضور در تهران و عقد قرارداد با این تیم، در تمرینات پرسپولیسی ها حضور پیدا خواهد کرد.

این اتفاق در حالی می افتد که برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیسی ها در مصاحبه روز قبل عنوان کرده بود تا 48 ساعت آینده تکلیف این بازیکن عراقی مشخص خواهد شد.

تنها مشکل این بازیکن برای جدایی از تیم نیروی هوایی عراق، یک بازی باقی مانده این تیم در لیگ عراق است، تیم عراقی اصرار دارد تا این بازیکن در بازی پایانی این تیم در فصل پیش رو حضور داشته باشد اما پرسپولیسی ها می گویند این بازیکن باید طی یکی دو روز آینده به تمرینات اضافه شود در غیر اینصورت و با دوری این بازیکن از تمرینات آماده سازی این تیم، رسن نمی تواند به جمع بپیوندد. این تنها مشکل جدایی هافبک عراقی از نیروی هوایی و پیوستن او به پرسپولیس بود که گویا حل شده است و وی با رضایت باشگاه نیروی هوایی با سرخ پوشان به توافق اولیه دست پیدا کرده است.

بشار رسن که در تمام تیم های پایه ای عراق حضور داشته است تاکنون 10 بازی برای تیم ملی بزرگسالان این کشور به انجام رسانده است.
پاسخ
 سپاس شده توسط ⓩⓐⓗⓡⓐ
رسمی؛ طارمی در پرسپولیس ماندنی شد

با اعلام مسوول نقل و انتقالات پرسپولیس جدایی مهدی طارمی از این تیم منتفی شد.

به گزارش "ورزش سه"، در حالی که قرار بود مهدی طارمی تا پایان امروز اعلام نهایی خود در راستای پیشنهادات تیم های خواهانش و درخواست پرسپولیس به مسوولان این تیم اعلام کند، ترکاشوند از ادامه همکاری این بازیکن با سرخپوشان و حضورش در تمرینات از فردا خبر داد.

ترکاشوند با اعلام اینکه طبق تصمیم‌گیری سابق این بازیکن تا امروز فرصت داشته تا مسائل مربوط به پیشنهادات خود را با باشگاه هماهنگ کند ادامه داد: همانطور که گفته شد این بازیکن تا امروز با فرصت 14 روزه از باشگاه می‌توانست در تمرینات غایب باشد. با توجه به اینکه تا این لحظه هیچ اتفاق جدیدی رخ نداده، این بازیکن باید از فردا در تمرین حاضر شود.

با تمام این مسائل اما هنوز نمی‌توان به طور قطع مهدی طارمی را با توجه به باقی ماندن یک فصل دیگر از قرارداد عضو تیم فصل آینده پرسپولیس دانست و او هنوز تا پایان وقت امروز فرصت دارد تا آخرین پیشنهاد خود را به مسوولان این تیم ارائه دهد. در صورتی که این بازیکن تا پایان وقت امروز پیشنهادی ارائه ندهد موضوع جدایی و لژیونر شدن او تا پایان نیم فصل حداقل منتفی خواهد شد و به جمع شاگردان برانکو ایوانکوویچ اضافه خواهد شد.
پاسخ
 سپاس شده توسط ⓩⓐⓗⓡⓐ
رسمی؛ بشار رسن به پرسپولیس پیوست
بازیکن جوان تیم ملی عراق با سرخپوشان به توافق دوساله دست یافت و به زودی به اردوی این تیم اضافه خواهد شد.

به گزارش "ورزش سه"، بشار رسن، هافبک تیم ملی عراق که از چندی پیش زمزمه حضورش در جمع پرسپولیس به گوش می رسید با اعلام مسوولان این تیم قرارداد دوساله خود را با سرخپوشان به امضا رساند و به زودی به اردوی این تیم اضافه خواهد شد.

هافبک تهاجمی تیم ملی عراق که سابقه حضور در تیم نیروی هوایی این کشور را دارد در پایان اردوی خارجی این تیم به تهران خواهد آمد تا رسما به عضویت سرخپوشان در بیاید.

پاسخ
 سپاس شده توسط Mr. Potato Head ، ⓩⓐⓗⓡⓐ
آگهی
اخبار باشگاه پرسپولیس تهران(بروز رسانی میشه) 3

ترکیب پرسپولیس به انتخاب خودم
پاسخ
 سپاس شده توسط ⓩⓐⓗⓡⓐ
پرسپولیس 6- امید پرسپولیس 2
دیدار تدارکاتى؛ پرسپولیس شیش تایى شد
تیم فوتبال پرسپولیس در اولین بازی این فصل خود مقابل تیم امیدش صف آرایی کرده تا یک دیدار تدارکاتی سبک را پشت سر بگذارد.
به گزارش "ورزش سه"، هم اکنون خبرنگار ما در ورزشگاه شهیدکاظمی حضور دارد و لحظه به لحظه این دیدار را برای شما گزارش خواهد کرد. 
لحظات حساس و تصاویر اختصاصی بازی را در ورزش سه ببینید.

ترکیب پرسپولیس:

علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینى، شجاع خلیل زاده، صادق محرمى، حسین ماهینى، محسن ربیع خواه، فرشاد احمدزاده، محسن مسلمان، وحید امیرى، على علیپور و گادوین منشا

[img=1039x692]http://static2.varzesh3.com/files/picture/watermark/01207699.jpg[/img]

شرح گل ها:

پرسپولیس 0- امید پرسپولیس 1 (دقیقه 35) : روى اشتباه خط دفاعى مهاجم امیدها دو بار صاحب موقعیت شد که ابتدا ضربه اش با تکل ماهینى بلوکه شد و در ادامه روى دفع اشتباه محرمى، احمد بهاروند ضربه اش را دور از دستان بیرانوند به گل اول امیدها تبدیل کرد.

پرسپولیس 1- امید پرسپولیس 1 (دقیقه 43): روى ارسال زمینى صادق محرمى پشت محوطه جریمه، مسلمان با کنترل توپ و ضربه اى زمینى گل تساوى تیمش را به ثمر رساند.

[img=1040x693]http://static2.varzesh3.com/files/picture/watermark/01207696.jpg[/img]

پرسپولیس 1- امیدهاى پرسپولیس 2 (دقیقه 44): بهاروند که به ستاره ى امیدها تبدیل شده، ثانیه هایى بعد از گل تساوى بزرگسالان موفق شد روى کات بک عالى هم تیمى خود با ضربه اى دقیق از شش قدم بیرانوند را تسلیم کند.

پرسپولیس 2- امید پرسپولیس 2 (دقیقه53): حرکت تکنیکى سیامک نعمتى در سمت راست و ارسال زمینى او با شوت محکم على علیپور بازى را به تساوى کشاند.

پرسپولیس 3- امید پرسپولیس 2 (دقیقه 60): حرکت فوق العاده و پا به توپ سعید حسین پور، هافبک دفاعى جوان و تازه وارد پرسپولیس با ضربه دیدنى از پشت محوطه جریمه به گل برترى شاگردان برانکو تبدیل شد.

پرسپولیس 4-  امید پرسپولیس 2 (دقیقه 66): اینبار احسان علوان زاده با دریبل هاى خود بازیکنان حریف را از پیش رو برداشت و در نهایت بعد از یک و دو با علیپور با ضربه اى دقیق گل چهارم تیمش را ثبت کرد.

پرسپولیس 5-  امید پرسپولیس 2 (دقیقه 82): پاس تودر على علیپور و فرار طاهرخانى با ضربه این بازیکن که با عبور توپ از میان پاى دروازه بان همراه بود گل پنجم را رقم زد.

پرسپولیس 6- امید پرسپولیس 2(دقیقه 84): اینبار نوبت سیامک نعمتى بود تا با پرشى بلند و ضربه سر روى ارسال طاهرخانى گل ششم تیمش را به ثمر رسانده و هواداران این تیم را به وجد بیاورد.

دقایق حساس

دقیقه 4: ارسال دیدنى وحید امیرى با ضربه سر عجیب علیپور راهى به دروازه نیافت.
دقیقه 7: فرار دیدنى بازیکن امید پرسپولیس با خروج موفق بیرانوند و تکل این دروازه بان موقعیت گلزنى را از آنها گرفت.
دقیقه 10: ارسال محسن مسلمان از روى ضربه ایستگاهى با ضربه سر ناقص شجاع راهى به دروازه امیدها نیافت.

دقیقه 19: روى فرار منشا و ارسال او پشت محوطه جریمه، دروازه بان امیدها به خوبى شوت فرشاد احمدزاده را دفع کرد و مانع از باز شدن دروازه اش شد.
دقیقه 27: بازیکنان پرسپولیس در دو صحنه پیاپى قصد داشتند توسط ماهینى و فرشاد احمدزاده با ضربات آکروباتیک به گل برسند که در نهایت ضربه احمدزاده با برخورد به تیرک دروازه راهى اوت شد.
دقیقه 33: فرار احمدزاده از سمت راست و حضورش در محوطه جریمه با پاس مناسبى براى امیرى همراه شد که این بازیکن در دو مرحله اى که به توپ ضربه زد، از باز کردن دروازه ناکام ماند و توپش در نهایت راهى اوت شد.
دقیقه 63: محمد امین اسدى در شرایط تک به تک با گلر امیدها قصد داشت ضربه چیپ خود را وارد دروازه کند که توپش با اختلاف کمى به بیرون رفت.
دقیقه 65: ضربه سر شایان مصلح با برخورد به تیرک دروازه راهى اوت شد تا خرید تازه سرخپوشان از گلزنى ناکام بماند.

در حاشیه

* بازیکنان از ساعت ١٧:٣٠ دقیقه با حضور در چمن به گرم کردن خود مشغول هستند.
* مهدى طارمى که ظهر امروز براى مذاکره مجدد با مسوولان راهى باشگاه شده بود، در تمرین بعداز ظهر که اختصاص به بازى تدارکاتى دارد نیز غایب است.
* حدود ٥٠٠ هوادار پیش از شروع بازى در استادیوم شهید کاظمى حاضر شده اند و به تشویق هر دو تیم مشغولند.
* محمد انصارى به دلیل مصدومیت در این دیدار تدارکاتى با مجوز از برانکو غایب است.
* کمال کامیابى نیا که دوران نقاهت بعد از مصدومیت را پشت سر مى گذارد، در زمان گرم کردن بازیکنان به دویدن دور زمین پرداخت.
* شاهین عباسیان که روى نیمکت پرسپولیس بزرگسال حاضر بود به درخواست امیدهاى این تیم به جمع بازیکنان رقیب امروز سرخپوشان رفت.
* فرشاد احمدزاده پیش از شروع بازى به سمت نیمکت حریف رفت و به خوش و بش با منوچهر عبدالله نژاد و دیگر نیمکت نشینان پرداخت.
* وحید امیرى در مراسم عکس تیمى پیش از شروع بازى موسى سلامت، جانباز هوادار این تیم را در جمع بازیکنان حاضر کرد.
* حسین ماهینى در این بازى کاپیتانى سفیدپوشان را برعهده دارد و در مراسم ابتدایى حضور یافت.
* در غیاب محمد انصارى و مهدى طارمى، دو خرید جدید پرسپولیس در خط دفاع و حمله فرصت بازى یافتند و از شجاع خلیل زاده و گادوین منشا رونمایى شد.
* محمد ترکاشوند، معاون باشگاه پرسپولیس در اواخر نیمه اول در استادیوم حضور یافت و به تماشاى این دیدار نشست.
* ترکاشوند در خلال این دیدار دوستانه مجبور به پاسخگویى در خصوص آخرین وضعیت طارمى شد و عنوان کرد این مهاجم قصد جدایى از سرخپوشان را دارد.
* یکى از هواداران در زمان خروج احمدزاده گوشى خود را به سمت او پرت کرد تا او را مجبور به گرفتن عکس با گوشى اش کند که برخورد آن با زمین باعث خاموش شدنش شد.
* هواداران در زمان خروج احمدزاده شعار منشورى که این روزها براى شماره ١٠ حاشیه ساز شده است را سر دادند که با واکنش لیدرها و درخواست آنها براى احترام به استقلال همراه شد.
* بازیکنانى که در نیمه اول به میدان رفته بودند بعد از دوش و تعویض لباس هاى شان راهى منازل شان شدند.
* سیامک نعمتى در دقایق پایانى دچار مصدومیت شد که با درخواست داور کادرپزشکى به مداواى او پرداخت.
* برانکو ایوانکوویچ و منوچهر عبدالله نژاد در پایان بازى جلسه اى کوتاه در میانه زمین برگزار کردند و سرمربى کروات سرخپوشان به همتاى خود در تیم امید این باشگاه خسته نباشید و تشکر کرد.
پاسخ
 سپاس شده توسط *yoksel* ، ⓩⓐⓗⓡⓐ
خبر خوش وکیل طارمی برای پرسپولیسی ها؛ مهدی می‌ماند
با وجود گذشت چند روز از پایان مهلت مهدی طارمی برای تعیین وضعیت انتقالش به تیم‌های اروپایی، این اتفاق نیفتاده است و البته طارمی در تمرینات پرسپولیس هم غیبت دارد. عبدالصمد ابراهیمی وکیل طارمی دربراه آخرین اتفاقاتی که افتاده توضیحاتی داده که نشان می‌دهد طارمی در پرسپولیس خواهد ماند.

وکیل طارمی گفته: «الغرافه، هلند، آلمان، چین. روزی یک خبر در خصوص رفتن طارمی به این تیم‌ها و کشورها منتشر می‌شود که هیچ یک مبنای مشخص و درستی ندارد. ظهر دیروز برای امور مالیاتی حسین ماهینی و احمد نوراللهی به باشگاه رفتم و نشستی با دکتر طاهری و آقای گرشاسبی داشتم. در مورد مهدی هم صحبت‌هایی شد و مواضع باشگاه با توجه به آخرین مذاکرات و تماس فاضلی مدیر برنامه مهدی، همان مواضع قبل بود.

با عنایت به جمیع شرایط صحبت‌هایی با مهدی طارمی هم داشتم. تصور من این است که بحث انتقال منتفی است و البته امروز همه چیز نهایی می شود. تصمیم گیرنده در خصوص همه مسائل مدیریت باشگاه است و امروز احتمالا به باشگاه می‌روم تا شرایط نهایی را مدیریت باشگاه اعلام کند و اگر صلاح بدانند مهدی روانه اردوی اوکراین خواهد شد. همه اخباری که غیر از این باشد را تایید نمی‌کنم و بحث تیم‌هایی که مطرح است هیچگاه به مرحله مذاکره جدی کشیده نشده است.»
پاسخ
مهاجم نیجریه‌ای تیم پرسپولیس عمل جراحی کرد.

طرفداری- گادوین منشا، مهاجم نیجریه‌ای تیم فوتبال پرسپولیس که دچار یک بیماری شده بود، امروز صبح (چهارشنبه) در بیمارستان خاتم الانبیا تهران مورد عمل جراحی قرار گرفت.

البته عمل انجام شده سبک بود و منشا به زودی با تجویز پزشک مرخص خواهد شد اما به گفته برانکو حدود 20 روز از پرسپولیس دور خواهد بود.
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  برتری پرسپولیس در اولین بازی دوستانه فصل
  کوین یامگا هفته آینده به تهران برمی‌گردد
Exclamation ادامه بدعهدی مدیران پرسپولیس
  ذوالفقارنسب: دکترهای زیادی در پرسپولیس هستند!
  اخبار کوتاه ورزشی!
  استقلال و پرسپولیس با این دو جای خالی چه می‌کنند؟
  باقری صفحه پرسپولیس را فالو نکرده بود
Subarrow بیانیه باشگاه پرسپولیس علیه مدیرعامل استقلال
  سیمئونه: می دانستم این باشگاه آینده بزرگی دارد
  بازگشت سجاد به گلزنی پیش از نبرد با پرسپولیس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان