امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

- گفت و گو آزاد نسخه ۳۰۸

(23-06-2017، 20:37)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-06-2017، 20:35)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-06-2017، 20:34)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-06-2017، 20:32)✠LEGENDARY. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اول سپاس بودی بعد دستُ پا درآوردی <:
نه یدوران ک امتحاناتم سخت بود فقط میومدم پست میزدم میرفتم اون موقه نمیتونستم بزنم
به صابر پیشنهاد دادم مسابقه بصورت بازی راه بندازه!
از عکس پروفایلُ افطارُ  اینا بهتره :|
جذاب تره!
داشتیم قبلا من مسابقه هامو بعد از مسابقه بازی ها شروع کردم 
+
بازی ها قدیمین بنظرم و صابرم وقت نمیکنه بررسی کنع واسه نتایج باید دسترسی جدا بده 
+
اون الان کاربر واسه انجمنش میخواد ن بازی 
+
یسری مسابقع خیلی جذاب داشتم یادم نمیاد باید برم پیداشون کنم

با مسابقه کاربر جذب کنه!
اینُ بهش گفتم <:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://game.digikala.com/?utm_medium=CPM&utm_campaign=jame-ramezan&utm_source=DMC_Adtube&utm_content=MTA1OQ ==#
دیجی کالا یه مسابقه فوتبال دستی آنلاین راه انداخته!
صابرم از این کارا میتونه بکنه :|
 سپاس شده توسط ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، ѕтяong ، _Lσѕт_ ، Mïņ̃†êR
آگهی
(23-06-2017، 20:36)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان فاز هیپ هاپی تونو اینجا نیارید D:

دارم سعی می کنم فکر کنم هدفت فان بود الان !
 سپاس شده توسط Sмαяту Gιяℓ ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، ѕтяong ، _Lσѕт_
بزنید بزنید حرف بزنید یه صفه دیگه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط ☆ mahak ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، ѕтяong ، _Lσѕт_
(23-06-2017، 20:36)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-06-2017، 20:35)Sмαяту Gιяℓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-06-2017، 20:33)☆ mahak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فلن تتلو بگوش ۰_۰
آهنگاش تکراری نمیشه به نظرم ..
من که فلن ترکیه ای گوش میدم فقط .. الانم دارم بورای می گوشم .

آهنگ شهریوریشو دوس دآرم :|
چون خودم شهریورم .-.
اوه شت دومین شهریوری امروز ک باهاش اشنا شدم

از تکی دراومدم .-.
тнey тooĸ yoυr мoney and yoυr ғreedoм and yoυr тιмe
тнey alмoѕт тooĸ ιт all вυт тнey'll never тaĸe yoυr мιnd...
 سپاس شده توسط Sмαяту Gιяℓ ، ѕтяong ، _Lσѕт_ ، Mïņ̃†êR
(23-06-2017، 20:39)☆ mahak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-06-2017، 20:36)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان فاز هیپ هاپی تونو اینجا نیارید D:

دارم سعی می کنم فکر کنم هدفت فان بود الان !
اگه نبود چیکار میخواستی بکنی؟
 سپاس شده توسط ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، ☆ mahak ، _Lσѕт_ ، ѕтяong
(23-06-2017، 20:40)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-06-2017، 20:36)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-06-2017، 20:35)Sмαяту Gιяℓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-06-2017، 20:33)☆ mahak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فلن تتلو بگوش ۰_۰
آهنگاش تکراری نمیشه به نظرم ..
من که فلن ترکیه ای گوش میدم فقط .. الانم دارم بورای می گوشم .

آهنگ شهریوریشو دوس دآرم :|
چون خودم شهریورم .-.
اوه شت دومین شهریوری امروز ک باهاش اشنا شدم

از تکی دراومدم .-.

توام شهریوری؟ *-*
 سپاس شده توسط ѕтяong ، _Lσѕт_ ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، Mïņ̃†êR
آگهی
حـــرفـــــ .... :|
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR ، ѕтяong ، -Demoniac-
Hey u.-.
Channel
 سپاس شده توسط ѕтяong ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان