امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تعیین تکلیف اخباری در جلسه با مدیرعامل سایپا

دروازه بان ملی پوش سایپا برای تعیین تکلیفش با مدیرعامل سایپا دیدار می کند.

به گزارش "ورزش‌سه"، محمدرضا اخباری دروازه‌بان فصل گذشته تراکتورسازی به واسطه قراردادش با سایپا اکنون بازیکن این تیم محسوب می شود. این دروازه بان ملی پوش بعد از پایان اردوی تیم ملی این روزها مشغول استراحت است اما وضعیتش برای فصل هفدهم فوتبال هنوز مشخص نیست.

مسئولان تراکتورسازی خواهان دریافت رضایتنامه اخباری از سایپا و تمدید قرارداد با این دروازه بان هستند اما هنوز نتوانستند نظر مدیران این باشگاه را جلب کنند. از سوی دیگر یحیی گل محمدی سرمربی تراکتورسازی نیز قصد دارد شخصا از طریق علی دایی پیگیر رضایتنامه اش شود.

گل محمدی روز گذشته در این خصوص گفت: « از طرف باشگاه تراکتورسازی به سایپا نامه‌زدیم و سعی می‌کنیم رضایت آنها را برای صدور رضایت‌نامه محمدرضا اخباری جلب کنیم. من در روزهای گذشته تلاش کردم که با علی‌آقا (دایی) صحبت کنم اما موفق نشدم. امیدوارم رضایت باشگاه سایپا را جلب کنیم و اخباری را با توجه به شرایط سختی که داریم برای یک سال دیگر در تراکتورسازی نگه داریم.»

همچنین قرار است اخباری برای تعیین تکلیف خود طی یکی، دو روز آینده به دیدار مدیرعامل باشگاه سایپا برود و پای میز مذاکره بنشیند. باید دید ظرف روزهای آینده چه اتفاقی پیرامون این دروازه بان ملی پوش رخ می دهد.
زمانی که زمین می‌خوریم و شکست می‌خوریم مهم نیست، مهم این است که دوباره بلند شویم و از جای‌مان برخیزیم.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Subarrow بیانیه باشگاه پرسپولیس علیه مدیرعامل استقلال
  دورتموند قیمت ارلینگ هالند را تعیین کرد (عکس)
  سنگ تمام اخباری برای تراکتور
  پورموسوی و سایپا؛ اتفاقی که نخواهد افتاد
  محرومیت دو جلسه ای نیمار از همراهی پاری سن ژرمن
  شروع دوباره؛ تکلیف سردار مشخص شد
  جلسه عجیب فکری با بازیکنان؛ می‌روم تا پول بگیرید!
  حرف‌های شگفت‌انگیز مدیرعامل استقلال (متن کامل)
  پورعلی فرد دفترش را تحویل داد/ فدراسیون بدنسازی در انتظار تعیین سرپرست
  تعیین قوانین سلامت برگزاری لیگ فوتبال

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان