امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

50 تا از بهترین های راک اند رول

به نام خدا.سلام دوستان عزیز.بنده عضو تازه وارد این فرومم.امرو قصد دارم که 50 تا از بهترین های راک اند رول (البته موزیک هایی که خودم گوش کردم و واقعا ازشون لذت بردم) رو برای دانلود شما عزیزان قرار بدم.به واقع این موزیک ها ارزش شنیدن رو دارن و نباید از دستشون داد.تو این پکیجی که من قرار می دم شما موزیک بدی رو پیدا نمی کنید و با کیفیت فوق عالی قرار گرفته اند.

موزیسین ها و گروه های خواننده موسیقی ها در این پک : بیتلز - ACDC - ارواسمیث - آلیس کوپر - بن جووی - چاک بری - کلدپلی - دیوید بویی - دف لپارد - گانز ان روزز - لد زاپلین - متالیکا - مایکل جکسون - نیروانا - فیل کالینز - پینک فلوید - کویین

البته دوستان عزیز من این موزیک ها رو با کلی گشت و گذار پیدا کردم (با کیفیت تمام) و اونا رو تو بهترین آپلود سنتر ایران یعنی پیکوفایل آپلود کردم.بنده برای این کار فقط مبلغ 500 تومان رو گذاشتم.لطفا دوستان عزیز حمایت کنید تا بتونیم بخش های بعدی یا بهترین های سبک های دیگه رو هم قرار بدم.دوست دار شما.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لینک دانلود پکیج بهترین های موسیقی راک
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
 سپاس شده توسط Sam77
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  اسم بهترین و بدترین اهنگ رپی رو که تاحالا گوش دادی بنویس
Music بهترین فیت ترک های رپ فارسی نسخه 2
Music اسم خواننده مورد علاقت رو بگو بهترین اهنگی که خونده هم زیرش بنویس
  بهترین نوازندگان سنتور ایران
  بهترین گیتاریست های تاریخ به انتخاب رولینگ استون
  بهترین قطعات تاریخ موسیقی
Rainbow عده‌ای نمی‌گذارند موسیقی رشد کند ، بهترین اثرم را نساخته‌ام!
  بهترین فیت ترک های تاریخ در رپ فارسی
  بهترین اهنگ خارجی (از نظر شما) ♫♫ ^____^
Music بهترین خواننده ی خارجی کدام است ؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان