امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تولده عشقم مبارک :-)

Heart 
23  23  23  23  23  23  23  23  23  23  23  23  23  23  23  23  23  23  23  23  23  23  23  23  23  23  23  23  23  23  23  23  23  

سلام به همه دوستان 29  امروز یعنی 13 مرداد تولد زندگیمههههههههههههه 25

دلتون بره 2 شما که از این عشقا ندارین 25

عشقم  Telegh_41

تولدت    Telegh_48

مبااااااااااااااااااااااااااااارکککککک pill  fly2  6gd  Telegh_23  Telegh_23

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تولده عشقم مبارک :-) 1

خیلی دوستت دارم عشقمممممممممممممممممم 20

امروز قشنگترین روز زندگیمه چون تولد بهترین مرد زندگیمه Telegh_03

ایشالا صد و بیست ساله بشی  Telegh_41

زودتر اون سربازیت تموم بشه من خیالم راحت بشه Telegh_26

کسب کارت درست پیش بره و یه اقای موفق تو لحظه لحظه زندگیت باشی Telegh_20

و زودتر بیای منو ببری سر خونه زندگیمون Telegh_00 پروام خودتی  Telegh_01

بقیه حرفامونم که خصوصیه  Telegh_40 متاسفم دیگه  Telegh_16

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تولده عشقم مبارک :-) 1[/url

ولی چقد جالب که روز تولد عشقم با روز کنکور  یکیه  Telegh_26

برام دعا کنین Telegh_55

عشقم توهم دعا کن میگن دعای نی نیا زود مستجاب میشه Telegh_41 هنوز کوشولویی دیگه Telegh_42  

دست مامان بابا هم درد نکنه Telegh_53

خو من برم که زیادی حرف زدم  Telegh_32

Bb6 حقارت واژه ها را وقتی دیدم که نتونستن مهربونیت رو توصیف کنند
                                                                                               به اندازه تمام خوبی های دنیا دوستت دارم . تولدت مبارک عزیزم . . . Bb6

[url=http://www.akskhor.ir/]تولده عشقم مبارک :-) 1

از دوستان ممنونم که وقتشونو گذاشتن...لطفا به عشقم تبریک بگین 4xv
 سپاس شده توسط ⓩⓐⓗⓡⓐ ، Bahar ♡ ، فرانه ، ❤nila❤
آگهی
48 24 23 Heart تولدت مبارککککککککککک داداشم رامییییییییییییییییین
انشاالله هزار سال زنده باشیییییییی
برات اروزی بهترینارو دارم
خیلی خوشحالم که تولدتتتتتتتتتتته داداشممممممممممم
امروز که 12 مرداده !
زمانی که زمین می‌خوریم و شکست می‌خوریم مهم نیست، مهم این است که دوباره بلند شویم و از جای‌مان برخیزیم.
16  1 تولد تولد تولدت مبارررررررررررررررررک داداشیییییییییییییییییییییییییی
بنظرت زیادی ذوق زده نشدی؟تولد تولده دیگه چیزی نیس باو
 سپاس شده توسط Mr. Potato Head
(03-08-2017، 20:30)s.f نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امروز که 12 مرداده !

من فردا تا 12 ظهر نیستم سر جلسم ... الان گذاشتم Undecided ...
حل شد؟
آگهی
(03-08-2017، 20:32)نیلوفر شیطونه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-08-2017، 20:30)s.f نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امروز که 12 مرداده !

من فردا تا 12 ظهر نیستم سر جلسم ... الان گذاشتم Undecided ...
حل شد؟

باشه حالا چرا میزنی!
زمانی که زمین می‌خوریم و شکست می‌خوریم مهم نیست، مهم این است که دوباره بلند شویم و از جای‌مان برخیزیم.
(03-08-2017، 20:31)یه دختر به نام لیانا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تولد با تولد فرق داره ....بعضی وقتا مهمترین شخص زندگیت تولدش میشه ...بعضی وقتا یه شخص معمولی ...
ااین تولد مهمترین شخص زندگیمه..
ممنون از تبریکاتون Telegh_59

(03-08-2017، 20:29)IM DINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

48  24  23  Heart تولدت مبارککککککککککک داداشم رامییییییییییییییییین
انشاالله هزار سال زنده باشیییییییی
برات اروزی بهترینارو دارم
خیلی خوشحالم که تولدتتتتتتتتتتته داداشممممممممممم

مرسی ابجیه خووووشگلم Heart Heart Heart Heart Heart Heart
ایشالا تولدت جبران کنم
 سپاس شده توسط ⓩⓐⓗⓡⓐ
(03-08-2017، 20:34)نیلوفر شیطونه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-08-2017، 20:31)یه دختر به نام لیانا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تولد با تولد فرق داره ....بعضی وقتا مهمترین شخص زندگیت تولدش میشه ...بعضی وقتا یه شخص معمولی ...

تولد خودمم مهم نیس چه برسه به بقیه اونم یه پسر
 سپاس شده توسط Mr. Potato Head
(03-08-2017، 20:35)یه دختر به نام لیانا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-08-2017، 20:34)نیلوفر شیطونه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تولد خودمم مهم نیس چه برسه به بقیه اونم یه پسر

این ی موضوع نمیخواین تبربگین پس شلوغ نکنید لطفا

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان