امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رأی 2012 مسی دستکاری شده بود؟

لیونل مسی توپ طلای چهارم دنیای فوتبال را برد و در این میان هم کسی از این اتفاق متعجب نشد اما یکی از خبرنگارهای شبکه الجزیره وقتی یکی دو روز بعد پرونده ای را رو کرد خیلی ها به صرافت افتادند که فیفا رأی ها را دستکاری کرده است!

این خبرنگار برای مثال به سراغ تیاگو سیلوا کاپیتان تیم ملی برزیل رفته بود: «من به کریستیانو رونالدو رأی داده بودم ولی رأی من به نام مسی ثبت شده بود. مایه تاسف است که چنین اتفاقی افتاده است.» این خبر را جان لوئیجی بوفون هم تایید کرد: «من به رونالدو رأی داده بودم.» توماس روسیچکی کاپیتان تیم ملی چک هم گفت: «من به ماریو بالوتلی رأی دادم، نه مسی!» لوکاس پیژک، دوارته و خوسه پکرمن همدیگر افرادی بودند که چنین ادعایی داشتند.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://upload.iranvij.ir/images_dey91/13219912424794687948.jpg

البته در این میان و به گزارش «یورو اسپرت» افراد دیگری هم این اشتباه را تایید کردند و ماجرا را به گونه دیگری تعریف کردند. وینی شفر، سرمربی آلمانی تایلند به «بیلد» گفته است: «من به مسی رأی داده بودم.» طبق لیست منتشر شده او به بوسکتس، اینیستا و رونالدو رأی داده بود. در زیمبابوه هم چنین اتفاقی رخ داده بود. رأی داده شده به اشتباه به نام کریس رونالدو ثبت شده بود.

در این میان فیفا دست به کار شد و ضمن رد کردن فرضیه دستکاری رأی ها اینچنین توضیح داد: «رأی کاپیتان ها و تیم های ملی در صورتی قابل قبول بوده که با مهر فدراسیون فوتبال مربوطه همراه باشد. از طرفی رأی های ارسالی کاملا سالم و دست نخورده باقی مانده است.»

این نهاد، کمیته تحقیقاتی هم تشکیل داد و به طور خاص به سراغ بوفون و روسیچکی، دو بازیکنی که الجزیره به آنها اشاره کرده بود رفت، بوفون سلامت رأی اش را که به پیرلو داده بود را تایید کرد و روسیچکی هم همینطور! یکی از مقامات فیفا در این مورد به «یورو اسپرت» گفت: «حالا وظیفه شماست بروید تحقیق کنید و ببینید چرا کاپیتان ها و مربیان تیم های ملی حافظه کوتاه مدتشان اینقدر خراب است؟!»
پاسخ
 سپاس شده توسط * AMIR* ، عليرضا1
آگهی
ممكن نيستAngry
پاسخ
 سپاس شده توسط عليرضا1
ابدا...

وقتــــــی "رفتــــــی" تا آخــــــر "بــــــرو"
وقتــــــی "مانــــــدی" تا آخــــر "بمــــان"
ایــــــن تــــــن.....خستــــــه ســــــت !
از نیــــــمه رفــــــتن ها.............
از نیــــــمه مانـــــدن ها.... .

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  المپیک 2012 لندن
  همه چیز در مورد المپیک 2012 لندن
  تصویر جالب از تونل ورودی ورزشگاه نو کمپ در سال 2012 میلادی
  دانلود مراسم قرعه کشی و گروه بندی یورو 2012
  ۱۱ بازیکن برتر یورو 2012 انتخاب شدند
  10 باشگاه محبوب فوتبال دنیا در فصل 2013-2012
  عکس های فوتبالی 2012
  المپیک 2012 لندن افتتاح شد+حاشیه*ها
  مدال طلای ایران در المپیک 2012 لندن
Thumbs Up » نتایج مسابقات پی پی وی نایت اف چمپیونز به تاریخ 16 سپتامبر 2012

پرش به انجمن: