امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ما داریم سـقـوط می کـنـیم!

Star 
ما داریم سـقـوط می کـنـیم! 1
"

دور زمین می دوم.آن قدر می دوم که سرش گیج می رود وچشم های درشتش سیاهی می رود و هی این ور و اون ور کج می شود .می ایستم.نفس نفس می زنم.از قیافه زمین خند ه ام می گیرد.هنوز سرش گیج می رود که یک دفعه می افتد و ما سقوط می کنیم.زمین جیغ می زند و من بلند بلند می خندم.از کنار ستاره ها به سرعت می گذریم ،برای شهاب سنگ ها دست تکان می دهیم واز منظومه شمسی خارج می شویم.

زمین وحشت کرده و من بلند بلند می خندم وبرای سیاه چاله ها  زبان درازی می کنم.زمین بغض کرده و دنبال مامان خورشیدش می گردد.ما همین طور داریم سقوط می کنیم و هیچ سیاه چاله یا شهاب سنگی جلو دار ما نیست. من می خندم و به ستاره های دنباله داری که از کنارمان می گذرند نگاه می کنم و زمین بلند بلند گریه می کند.

او خیلی لوس است و همین مامانی بودنش من را خسته می کند .او همیشه به اسمان" آبی" دل خوش می کرد و حتی یک بار هم ارزو نکرد  تا ابرهای دود گرفته، کنار بروند تا برای ستاره ها بوس بفرستد یا  یواشکی با ماه صحبت کند .او به اسمانی که دیگر آبی بودن را هم کم کم داشت فراموش می کرد عادت کرده بود.

ما داریم سقوط می کنیم و حالا من می توانم دم ستاره های دنباله دار را بگیرم و با انها همه جای این آسمان ها را بگردم، روی شهاب سنگ ها بشینم ، با نهایت سرعت حرکت کنم و هرچقدر دلم خواست جیغ بزنم .یا می توانم در یکی از همین سیاه چاله ها شیرجه بزنم و سر از دنیای دیگری در اورم.

ما داریم سقوط می کنیم و من خیلی خوشحالم...

+نوشته فرنوش
خانه را دزد می زند، کو خانه؟!
پاسخ
 سپاس شده توسط n.leito ، ßяɪcε
آگهی
Undecidedباید ادبی تر نیبود.نثلا جملات او خیلی لوس است یکم بچگانست
این سرنوشت منه،بهم لبخند نزن،بهم بتاب...
پاسخ
 سپاس شده توسط PhilosophiasScientiae
(31-08-2017، 15:31)n.leito نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در ابتدا ، ممنون بابت نظر پر ارزشتون

و این که ، نوشتن پر از سبک های متفاوت است، که توفیق این رو داشتم که در تمام سبک ها بنویسم، چه قدر موفق بوده ام را نمی دانم ولی تجربه خوبیه.
این سبک نوشتن هم می تونه برای افرادی جذاب و متفاوت باشه، و برای بعضی لوس و بچگانه.
ولی در نوشته های بعد سعی می کنم وجه های ادبی تر نوشته هایم را پست کنم.

بازم ممنون!
خانه را دزد می زند، کو خانه؟!
پاسخ
 سپاس شده توسط n.leito
(31-08-2017، 15:54)PhilosophiasScientiae نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-08-2017، 15:31)n.leito نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در ابتدا ، ممنون بابت نظر پر ارزشتون

و این که ، نوشتن پر از سبک های متفاوت است، که توفیق این رو داشتم که در تمام سبک ها بنویسم، چه قدر موفق بوده ام را نمی دانم ولی تجربه خوبیه.
این سبک نوشتن هم می تونه برای افرادی جذاب و متفاوت باشه، و برای بعضی لوس و بچگانه.
ولی در نوشته های بعد سعی می کنم وجه های ادبی تر نوشته هایم را پست کنم.

بازم ممنون!

متشکر از جنبه انتقاد پذیریتون
این سرنوشت منه،بهم لبخند نزن،بهم بتاب...
پاسخ
جندل خالق:|
زمین عم جیغ میزنع

براوو استعدادت خوبع ولی._.
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Exclamation رمان خوب داریم، تبلیغات نداریم
  خدایا به کجا داریم میریم؟؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان