امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

برکناری به خاطر چند عکس خصوصی

گلنار گیلانی رئیس برکنار شده فدراسیون چوگان:

افرادی بارها تهدیدم کردند و گفتند؛ استعفا بده. از ابزارهای ناجوانمردانه (انتشار عکس های خصوصی) علیه من استفاده کردند اما استعفا ندادم/ شهروند
تومرایاد کنی یانکنی...

باورت گر بشودگر نشود.....
حرفی نیست اما........
نفسم میگیرد درهوایی که نفس های تو نیست...... ! Heart
پاسخ
آگهی
طرفداری- گلنار وکیل گیلانی، رئیس فدراسیون چوگان به طرز عجیب و بدون هیچ دلیل موجهی از سمت ریاست فدراسیون چوگان برکنار شد. خبرهای ضد و نقیضی در رابطه با برکناری ایشان در پی انتشار عکس های خصوصی اش حکایت دارد اما مورد عجیب دیگر تناقض میان مصاحبه های وکیل گیلانی قبل و بعد از برکناری است.

گلنار وکیل گیلانی، رئیس برکنار شده فدراسیون چوگان قبل از برکناریش در مصاحبه ای که با میزان داشت صراحتاً از فشار وزارت ورزش برای استعفا گفت:

وزارت ورزش من را تحت فشار گذاشته که استعفا دهم اما من این کار انجام نخواهم داد. به طور حتم اگر بخواهند من را برکنار کنند این کار تبعات زیادی از طرف فدراسیون جهانی برای ما خواهد داشت.
وی در ادامه از انتشار عکس های خصوصی اش و بیان اینکه دسیسه ای در این کار وجود دارد گفت:

متاسفانه مسئولان ورزش کشور فقط در شعار از مدیریت جوانان یا بانوان صحبت می‌کنند اما در عمل این گونه نیست. عده‌ای ناجوانمردانه عکس‌های خصوصی من را منتشر کردند من می‌دانم این کار را چه کسی انجام داده اما نمی‌خواهم نامی از او ببرم. وزیر ورزش برای جلسه با ما وقت ندارد. آنچه مسلم است من هیچ کار خلافی انجام ندادم و تا روز آخر به وظیفه‌ام که توسعه چوگان است ادامه خواهم داد.
اما پس از برکناری، وکیل گیلانی در مصاحبه اش با تسنیم، در حالی که صراحتا عبارت فشار برای استعفا را در مصاحبه قبلی مطرح کرده بود از بی اطلاعی خود در رابطه با دلایل برکناری سخن گفت! :

گلنار وکیل گیلانی در خصوص دلایل برکناری از ریاست فدراسیون چوگان اظهار داشت:

من نیز دلیل این جا به جایی را نمی‌دانم و مثل شما تازه از برکناری‌ام اطلاع پیدا کردم اما حتما صلاح ورزش کشور تغییر من بوده است که وزیر ورزش چنین تصمیمی گرفته است.
رئیس پیشین فدراسیون چوگان تاکید کرد:

در مدت حضور در ریاست فدراسیون چوگان، مدرسه چوگان را راه‌اندازی کردم و در روستاها نیز به ترویج این رشته پرداختم. در کنار آن جام‌جهانی چوگان را برگزار کردم و پخش زنده را نیز برای این رشته فراهم کردم اما نمی‌دانم چه کوتاهی بوده که این تصمیم گرفته شده است. فقط امیدوارم برای این تغییر، وزارت ورزش دلیل قانع کننده‌ای داشته باشد.
رئیس برکنار شده فدراسیون چوگان که در مصاحبه قبلی صراحتاً از تبعات بعد از برکناریش سخن می گفت در مصاحبه بعد از برکناری از انتخاب سرپرست جدید فدراسیون چوگان حمایت کرد!

وی در خصوص انتصاب حمیرا اسدی به سمت سرپرست فدراسیون چوگان گفت:

اسدی خانم توانایی است و من قبلا توانایی ایشان را دیدم. صددرصد حضور او می‌تواند کارایی لازم را برای این رشته داشته باشد و فقط امیدوارم زمان لازم را برخلاف من به او بدهند.
وکیل گیلانی انتشار عکس های خصوصی اش را که در مصاحبه قبلی به آن صحه گذاشته بود یک شایعه خواند

وکیل گیلانی در پاسخ به این سوال که شنیده می‌شود برخی با انتشار عکس‌های خصوصی او در این اتفاق بی‌تاثیر نبودند، عنوان کرد:

متاسفانه شایعه پراکنی همیشه وجود داشته است و در حال حاضر نیز از فدراسیون رفتم و گذشت زمان مشخص خواهد کرد چه کسی مقصر بوده است.
رئیس پیشین فدراسیون چوگان در خصوص اینکه گفته می‌شود تیره و تار شدن رابطه او با ایلخانی، رئیس سابق این فدراسیون و فشارها او به وزارت در برکناری‌اش تاثیر گذار بوده است، گفت:

در آینده خیلی از مسائل مشخص خواهد شد و اگر من خیلی مسائل را نزد خود نگه‌دارم و از آنها صحبت نکنم بهتر است.
زمانی که زمین می‌خوریم و شکست می‌خوریم مهم نیست، مهم این است که دوباره بلند شویم و از جای‌مان برخیزیم.
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مورینیو: به خاطر کریم بنزما ناراحت شدم
  دربی را به خاطر رکورد سید جلال عقب بیاندازید.!
  افت قیمت ستاره های بوندسلیگا به خاطر کرونا
  قانونی که وعده خصوصی‌سازی را نقض می‌کند!
  اسبقیان: به خاطر بدهی‌ها فشار سنگینی را تحمل می‌کنیم
  قلعه‌نویی: به خاطر تعهدی که داشتم پیشنهاد تیم ملی را رد کردم
  عذرخواهی مدیر پرسپولیس به خاطر دعوای جنجالی‌اش
  دلیل برکناری رئیس فدراسیون بولینگ و بیلیارد چه بود؟
  کاهش دریافتی‌های بازیکنان و کادرفنی چلسی به خاطر کرونا
  جنجال جدید رونالدو به خاطر شرکت در یک مهمانی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان