امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد نسخه 316

(20-01-2018، 18:56)I r A n نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-01-2018، 16:44)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از دفه بعد :>
دمت گرم دگ , انقد راحت و بی ارزش شده بن کردن کاربرا .. بامرام !

تو دیگه چرا شوخی رو جدی میگیری؟!
من خودم بیشتر از این طرف حبس کشیدم .. بعید میدونم اینقد کاربر ازم دفاع کرده باشن ..!
این طنز بود ,  :|
 سپاس شده توسط Son of anarchy ، I r A n ، -Demoniac-
آگهی
(20-01-2018، 19:02)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-01-2018، 18:56)I r A n نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-01-2018، 16:44)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو دیگه چرا شوخی رو جدی میگیری؟!
من خودم بیشتر از این طرف حبس کشیدم .. بعید میدونم اینقد کاربر ازم دفاع کرده باشن ..!
این طنز بود ,  :|
بازم میگم من هیچگونه توهینی نکردم (برخلاف شما ها )
, الکی بن نشدی ! وقتی خودت قبول داری که با ی اخطار میشد حلش کرد , بازم دفاع میکنی از خودت ؟ نقض میکنی خودتو ولی اشتباه و قبول نمیکنی ؟
درش بیار از بن تموم شه قضیه عزیز من

@" دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Son of anarchy
" این دوستمونم اینجا مشکلی باهم نداشتیم تا اینکه اومد گف سرتو بکن تو ماتحتت :| در قبالش توهین شنید , ناراحت شد :دی
 سپاس شده توسط Son of anarchy ، -Demoniac-
(20-01-2018، 19:07)I r A n نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@" دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Son of anarchy
" این دوستمونم اینجا مشکلی باهم نداشتیم تا اینکه اومد گف سرتو بکن تو ماتحتت :| در قبالش توهین شنید , ناراحت شد :دی

:|||| 
ببین قیافه حق ب جانب نگیر اول شروع کردی منم جوابتو دادم:||
انگار من تو خیابون راه میرم الکی ب ملت میگم سرتو بکن تو ماتحتت:|| 
یحتمل دلیل داشت/:
 سپاس شده توسط I r A n ، ÆMÆշЇÑζ ، -Demoniac-

(20-01-2018، 17:36)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقص و ک همه داریم ولی این مهمه ک نقص دیگران و گنده نبینیم خودمونو اوکی یا بی نقص :V
(بی نقص و بی نقص تر / اگاه و اگاه تر )
:|

مشکل اینجاس ب قول یکی از بزرگان , میخوان دیده شن فقط مهم نیست چطوری !
ماهم خ کارا کردیم واسه دیده شدن , الان برمیگردم بهش پشیمونم :دی ولی ن دگ تا این حد میدونی :دی

(20-01-2018، 16:48)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تایید بشه،اجراش میکنیم!
این مشکلاتم دیگه پیش نمیاد!
چیزی ک از طرف شما بیاد بیرون مشکل که پیش نمیاد دگ هیچ چندین برابر میشه :| , چیو میخوای حل کنی وقتی مشکل خودتی :|

توصیه میکنم تو کار مدیریتی دخالت نکنی!
براچندمین بار ..
اینجا مدیرکل کل داره!

هر اتفاقی رخ داد مدیرکل رسیدگی میکنه!

تو یک اداره ای ارباب رجوع نمیتونه کارمند اون اداره رو جریمه کنه!

رئیس اون اداره خودش رسیدگی میکنه!

اگه قرار باشه برای هر واکنش مدیر که ربطی به شما نداره علم شنگه به پا کنید خودتون هم جریمه میشید ....

اینجا اخطارها،محرومیت ها و تمامی اعمال مدیران در بخش مدیریت ثبت و ظبط میشه! و در صورت نیاز مدیرکل خودش رسیدگی میکنه!

اگر فکر میکنی لیاقت مدیریت هم داری بی زحمت فعالیت کن که شاید با وجود شما تیم مدیریت بهتر بشه!

اگر نه،در کار سایر مدیران دخالت نکنید!
 سپاس شده توسط Son of anarchy ، ÆMÆշЇÑζ
سلام
چه بحثی شده اینجا.....
(20-01-2018، 19:13)Son of anarchy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-01-2018، 19:07)I r A n نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Son of anarchy

یحتمل دلیل داشت/:

دلیلش چی بود ؟:| چیزی بت نگفتم آخه :|
گفتم دیدی تورو خدا هر سری انجمن ی همچین آدمی داره :v غیر از این بود ؟:|
حالا کی قیافه حق ب جانب میگیره ؟-.-
آگهی
(20-01-2018، 19:15)I r A n نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-01-2018، 19:13)Son of anarchy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Son of anarchy

یحتمل دلیل داشت/:

اصن ب توچه ک انجمن هر سری ی همچین ادمی داره؟ |||:
دیدی دلیل داشت:||؟
لازم بود ک گفتم |||: 
تو:|
 سپاس شده توسط I r A n ، امیر‌حسین ، ÆMÆշЇÑζ ، -Demoniac-
(20-01-2018، 19:15)mohammad05 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
چه بحثی شده اینجا.....

ممد خودتی؟
(20-01-2018، 16:48)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا نمیدونم اداره , منظورت دقیقن اداره کجایه دنیاس :v , تا جایی که من فهمیدم "ارباب روجوع" معنیش با خودشه , کاملنم میتونه جریمه ک ی چیز کوچیکه و انجام بده :|
,, توی گ.آ جایی نیست واسه ارائه برنامه های مدیریتیت اگ توقع شنیدن نظرای دیگران و نداشته باشی :دی

(20-01-2018، 19:17)Son of anarchy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-01-2018، 19:15)I r A n نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-01-2018، 19:13)Son of anarchy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Son of anarchy

یحتمل دلیل داشت/:

لازم بود ک گفتم |||: 
25r30
اونجوری ج دادی در حد خودش لازم شد گذاشتم کف دستت :| دگ چته ؟:|
(20-01-2018، 19:20)I r A n نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا نمیدونم اداره , منظورت دقیقن اداره کجایه دنیاس :v , تا جایی که من فهمیدم "ارباب روجوع" معنیش با خودشه , کاملنم میتونه جریمه ک ی چیز کوچیکه و انجام بده :|
,, توی گ.آ جایی نیست واسه ارائه برنامه های مدیریتیت اگ توقع شنیدن نظرای دیگران و نداشته باشی :دی

(20-01-2018، 19:17)Son of anarchy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Son of anarchy

یحتمل دلیل داشت/:

لازم بود ک گفتم |||: 
اونجوری ج دادی در حد خودش لازم شد گذاشتم کف دستت :| دگ چته ؟:|

چیزی کف دستم نزاشتی:|| اخرشم عین دخترا ج دادی/:
چت تویی ک میای تگ میکنی بد میگی چته؟||:
 سپاس شده توسط I r A n ، امیر‌حسین ، -Demoniac-

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان