امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد نسخه 316

(01-02-2018، 21:07)fake نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-02-2018، 21:03)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-02-2018، 21:01)fake نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-02-2018، 20:58)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-02-2018، 20:54)fake نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم که مردا از خانومد سر ترن و مردا میتونن واسه خانوما تصمیم بگیرن هم از همینجا نشات گرفته 
از باور های قدیمی و پوسیده ای که به خوردمون دادن
و کم کم وارد قوانینومن هم متاسفانه شده
مثلا اینکه بک خانم حتی بدون تجازه شوهرش حق داشتن گورنامه هم تو ایران نداره شرم اوره
کاش حداقل اینجوری بود که یه اقا هم برای داشتن گذرنامه به امضای همسرش نیاز داشت
خوب اینجوری خیلی عادلانه تر بود

و این فقط یه نمونه کوچیکشه

اره متاسفانه همه داشتن کلاس روفقط به تریپ فشن واین جور مسائل ربط میدن کلاس
وپرستیژداشتن فکر بازه ...فکری که برابری توش اصل باشه نه ازروی احساسات
تاوقتی جهالت باشه وضع همینه

جهل 
چشانون بستیم و چسبیدیم به تمدن چهار هزار پونصد سال قبلمون
در حالی که اشتباه ما همینجا ما 4500 سال تمدن نداریم ما4500  سال قبل متمدن بودیم
....
مشکل اینجاست که درک درستی از تمدن نیست

الگو هامون مشکل داشتن 
خیلی از ماها الگو هامون مثلا بابا بزرگ یا ننه بزرگمونه
با یه سواد کم و درک کم تر از زندگی 
منظورم از شواد سواد مدرک نیس سواد و شعور زندگی کردن طریقه زندگی کردن
متوجخی منظورمو
به والله طرف میشناسم دکتری داره شعوربچه 2 ساله از بیشتره
حالا بگذریم حالا الگو این ننه بزرگا و بابا بزرگ های گرام 
کاری با با سواد ندارم 
که انگشت شمارن
کار به اون اکثر دارم اعراب کثیف و نجس ن 

ماهافقط میبینیم جلویی هامون چه طوری میرن ماهم همونو میریم نگاه نمیکنیمم شاید طرف داره تو چاه میره ....تقلید کورکورانه باعث اینهاست

(01-02-2018، 21:08)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-02-2018، 21:03)fake نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میشه لطف کنی جناب و نمونه هایی از این ازادی هایی که برای بانوان ذکر کردی و مدعی شدی که ازادیشون از پسرا بیشتره رو نام ببری؟

تازه تو عربستان رانندگی واس خانوما ازاد شده .. در حالی ک تو ایران خیلی وقته !
تو عراق و افغانستان و سوریه و غیره هنوزم حذب هایی هستن ک مخالف تحصیل دخترا هستن و میگن دختر سواد دار باعث ابرو ریزیه و ترور میکنن.. اما اینجا با خیال راحت دکترا بگیر  
شمام اگ تو عربستان و ابوظبی مجبورتون میکردن جوری راه برین ک فقط چشاتون دیده بشه متوجه میشی..
تو عربستان از ی ساعتی به بعد زن بیرون باشه محکوم میشه .. شما تو کلان شهر ها خودمون تا خود صبح رانندگی کن ..

و و و !!!!

الان طرف داره عربستانی؟؟؟؟
اینااز نظرت تمدن قرن 21هست؟؟؟
باورم نمیشه که دوست دارین مثله عربا رفتار کنین
الان اگه خترا بشینن خونه شما پسرا مشکلی ندارین؟؟
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ ، -Demoniac-
آگهی
(01-02-2018، 21:03)fake نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو الان عربستان زندگی میکنی ؟ :|
من خالم عمانه این خبرا نیس :|
دیدم ابوظبی و عربستان رو ...
امارات و عمان رو نگفتم !

دقت کنید !
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ
هعی |:
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ
+شقایق جان متوجه منظور من نشدی !
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ
(01-02-2018، 21:04)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-02-2018، 20:54)fake نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-02-2018، 20:51)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درساحق داره وقتی یه چیزی از بچگی تو گوش ادم بخونن که مرد گریه نمیکنه ادم احساس مسئولیتش بیشتر میشه فکر میکنه گریه کردن عیبه نشونه ی ضعفه همه ی فکرهای ادما ازبچگی شکل میگیره

اینم که مردا از خانومد سر ترن و مردا میتونن واسه خانوما تصمیم بگیرن هم از همینجا نشات گرفته 
از باور های قدیمی و پوسیده ای که به خوردمون دادن
و کم کم وارد قوانینومن هم متاسفانه شده
مثلا اینکه بک خانم حتی بدون تجازه شوهرش حق داشتن گورنامه هم تو ایران نداره شرم اوره
کاش حداقل اینجوری بود که یه اقا هم برای داشتن گذرنامه به امضای همسرش نیاز داشت
خوب اینجوری خیلی عادلانه تر بود

و این فقط یه نمونه کوچیکشه
خیلی چیزا هست !
ولی با حرف زدن درست نمیشه !
خیلی از همجنسای ما ب ظاهر فمینیسم هستن و دنبال برابری جنسی ولی پاش ک بیوفته پشت مردا قایم میشن ....
ولی در خارج از کشور چون خودشون اعتراض کردن و اینو خواستن اعتراضاشون جواب داده و حالا این شکلی ان !
مردم ما هم باید خودشون ب این درجه از فکر کردن برسن و خودشون اعتراض کنن تا نتیجه بده ولی پس زمینه فکر هر زن ایرانی رو مرد سالاری پر کرده :|
ب جز من :/
من از بچگی از مردا خوشم نمیومد و ذهنیتم این بود ک چرا اونا باید یه سری ازادی ها رو داشته باشن و ما ن ؟ چرا باید به اونا بیشتر اهمیت داد ؟D:
و هنوزم پاش هستم !

میشه لطف کنی جناب و نمونه هایی از این ازادی هایی که برای بانوان ذکر کردی و مدعی شدی که ازادیشون از پسرا بیشتره رو نام ببری؟

چرا میخوای با یه مرد سالار حرف بزنی ؟
بیخیال ....

بو این حرفت که میگی نباید به مرد ها اهمیت داد موافی نیستم عزیز جان داری میری بد تو فاز نژاد پرستی کل تو ارسال های قبل گفتم
بحث اینه بابا خوب داریم بد داریم
مرد خوب هم هست با وجود نامردا مرد هم هس کلی کمه 
دیدم کا میگم چون تو عمرم4تا مرد دیدم

اولی بابام که عاشقشم دیدم به خاطر من چه کار هایی کرده چه قدر از خود گذشتگی کرده تو دهن چند نفر کوبییده در عین حال در حق احدی نامردی نکرده چه نامردی هایی که در حقش شده رو دیده و دم نزده
2 یه جامعه شناسه
3 یه نویسنده ایرانیه مرتضی مودب پور پیشنهاد میکنم حتما اثارشو بخونی
و 4 یکی از دبیرامونه که بماند چه قد حرف های ناجور پش سرش زدن در صورتی که واقعا ادم خوبیه 
خود من چن بار بخ بد ترین شکل داشتم مسخرش میکردم و ااشو در میاوردم یهو دیدم داره نگا می کنه و یه لبخند زده و رد شدع و 
در حالی که کس دیگه ای بود میزد فکم هم خورد می کرد
و خیلی چیزای دیگه هم ازش دیدم که بماند

حرب من اینه همه رو با یه چوب نزن
اگه یه دختر ...ن..دس دلیل نمیشه همه دخترا خراب باشن

متوجهی
همونطور که دخترا خوب و بد دارن مردد هم خوب و بد دارن
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ ، ʜɪᴅᴅᴇɴ ، Đęąđ.ğïřł ، -Demoniac-
هععیی :}
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ ، Son of anarchy ، -Demoniac-
آگهی
(01-02-2018، 21:14)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

+شقایق جان متوجه منظور من نشدی !
ککلا شماهم مثله اون امید فکر میکنین
چرافکر میکنین بامحدودیت دخترا همه چی حل میشه؟؟؟؟؟
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ ، -Demoniac-
چه بحث اعصاب خورد کنی ای
тнey тooĸ yoυr мoney and yoυr ғreedoм and yoυr тιмe
тнey alмoѕт тooĸ ιт all вυт тнey'll never тaĸe yoυr мιnd...
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ ، Đęąđ.ğïřł ، ÆMÆշЇÑζ ، امیر‌حسین ، -Demoniac-
(01-02-2018، 21:08)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تازه تو عربستان رانندگی واس خانوما ازاد شده .. در حالی ک تو ایران خیلی وقته !
تو عراق و افغانستان و سوریه و غیره هنوزم حذب هایی هستن ک مخالف تحصیل دخترا هستن و میگن دختر سواد دار باعث ابرو ریزیه و ترور میکنن.. اما اینجا با خیال راحت دکترا بگیر  
شمام اگ تو عربستان و ابوظبی مجبورتون میکردن جوری راه برین ک فقط چشاتون دیده بشه متوجه میشی..
تو عربستان از ی ساعتی به بعد زن بیرون باشه محکوم میشه .. شما تو کلان شهر ها خودمون تا خود صبح رانندگی کن ..

و و و !!!!

جناب مقایسه بین یا دختر عرب و ایرانی نیس مقایسه بین حقوق زن و مرد تو ایرانه

متوجهی
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ ، Đęąđ.ğïřł ، ÆMÆշЇÑζ ، -Demoniac-
@ÆMÆշЇÑζ

اگه سیره قرآنی در پیش بگیری همه چیز حل میشه!

هم تبعیض جنسیتی هم هر چیز دیگه!

کافیه دو دور قرآن رو با معنی و تفسیر بخونی،بعد میفهمی خدا چه برنامه ای به ما داده!  برنامه ای که زن از زیر سایه مردش بودن لذت میبره،برنامه ای که مرد از حس مردانگیش لذت میبره!

ولی صد حیف...
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ ، Đęąđ.ğïřł ، ÆMÆշЇÑζ ، Son of anarchy ، ຖēŞค๑໓

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان