امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

معجزه

درود مجددا مشددا . من کسری وینستون هستم با درودی دیگرررررررررررررررررررر. امروز میخوام درباره ی معجزه ای که همین 4 شنبه هفته پیش اتفاق افتاد حرف بزنم . من برای اینکه تویه ماشین حوصلم سر نره تو ماشین خودمون اهنگ گوش میدم دوتا فلش دارم یکی اهنگ قدیمی مثل ابی گوگوش داریوش و...... و یکی فلش اهنگ های جدید مثل زدبازی پیشرو سپهر خلسه و................ یک روزی که این فلاشام رو داشتم با خودم میبردم گذاشتم تو جیبم . رفتم کلاس زبان دیدم هیچکدوم از فلاشام نیستن دو تا گم شده بودند و وافعا اعصابم خورد بود . شب که برگشتم با مامانم دعوا گرفتم و مامانم میگفت که چرا اون فلاشارو با خودت بوردی و از اینجور حرف ها که دیدم برادرم برگشته و هردو تا فلاشمم تو دستشه دیدم که اونا میخواد بده به من و این طور شد که دعوا بین مامانم و بابام تموم شد الان هردوتاشون رو وصل کردم به یه جاسویچی که گم نشن. ولی یه چیزی که خیلی خیلی خیلی منو متعجب کرد این بود که فلش ها افتاده بودن تو خیابون و برادرم اونارو روی میز ناهارخوریمون پیدا کرد من . من خودم یادمه که من اون فلش هارو به ماشین خودم وصل کرده بودم.

THE END

KASRA WINSTON
پاسخ
 سپاس شده توسط Actinium
آگهی
عجیبا غریبا Huh
پاسخ
حتما یادت رفته
جنا که نبردن
  عشق کشکه
پاسخ
نه نه واقعا همین طوره
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  دانلود اهنگ جدید پرهام ابراهیمی تقدیم به مرتضی پاشایی به نام معجزه کن راوی عشق+عکس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان