امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد نسخه 320

(29-04-2018، 18:53)sama00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2018، 18:17)²σηу نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی بچه ها درس بخونید ._.

جدی میگم

نمیذاره افسردگی بگیرید حس مفید بودن میده بهتون

ببخشید ولی ارزش و حس مفسد بودنی که بخواد به خاطر درس خوندن به دست بیاد؛ ارزش داره؟
خب آدم دو روز بعدش خسته میشه...ینی باید بیفته تو جوب و کارتون خواب بشه؟
قصد بی احترامی ندارم؛ فقط سوال بود برام...

خب شما درس نخونی به احتمال زیاد بیکار میشی |:

اون موقع میتونی حس کنی که مفیدی؟

(29-04-2018، 19:13)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2018، 0:04)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2018، 22:47)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از ما دارن تو مدرسه امتحان مستمر میگیرن فردا هم امتحان دیفرانسیل دارم :|
برم بخابم صب پاشم بخونم fly2fly2  کاری داشتی پی ام بده ._. شب بخیر 3>

فقط من باید با تو کار داشته باشم جیگر :>

بله بله ..  497cof

(29-04-2018، 19:10)hamid ♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هی جامونو دادیم ب جوونا
کسی هس از بچه های قدیم بشناستم یا بشناسمش
یا همه رفتن Huh

من هستم ولی نمیشناسمت !

(29-04-2018، 18:17)²σηу نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جدی میگم

اصلنم اینطوری نی :|
امسال ب شخصه مشاهده کردم دوستای نزدیکم سره همین کنکور چه بلاهایی ک سرشوون نیومد ! یکیشون مریضی خیلی بدی گرفته بود..
خیلی بد! سره همین استرس . اینا.. 

وقتی خوب بخونی افسردگی نمیگیری |:

استرس مال وقتیه که میدونی کارتو درست انجام ندادی
آگهی
(29-04-2018، 21:34)²σηу نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2018، 18:53)sama00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جدی میگم

ببخشید ولی ارزش و حس مفسد بودنی که بخواد به خاطر درس خوندن به دست بیاد؛ ارزش داره؟

(29-04-2018، 19:13)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2018، 0:04)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2018، 22:47)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله بله ..  497cof

(29-04-2018، 19:10)hamid ♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هی جامونو دادیم ب جوونا
یا همه رفتن Huh

من هستم ولی نمیشناسمت !

جدی میگم

امسال ب شخصه مشاهده کردم دوستای نزدیکم سره همین کنکور چه بلاهایی ک سرشوون نیومد ! یکیشون مریضی خیلی بدی گرفته بود..

پس چرا من گرفتم
(29-04-2018، 21:37)pesarebaad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2018، 21:34)²σηу نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جدی میگم

بله بله ..  497cof

هی جامونو دادیم ب جوونا
یا همه رفتن Huh

من هستم ولی نمیشناسمت !

جدی میگم

پس چرا من گرفتم

چی استرس؟
هر دوتاش
هم استرس هم افسردگی
:ngh:..
 سپاس شده توسط pesarebaad
نقل قول: وقتی خوب بخونی افسردگی نمیگیری |:

داداش :| من از رشته ی خودم همه چی میتونم بشم ولی تو مطمعنی 100 دکتر میشی ؟ cof
من یه هم مدرسه ای دارم اون صد در صد رتبه میشه تو تجربی.. از سال دوم داره واسه کنکور میخونه تو گزینه دو رتبه 4 عه :|  والا من با وجود چنین رقیبایی تو تجربی استرس میگیرم تورو نمیدونم :|
از هر 100 نفر تو تجربی 10 نفرشون سراسری روزانه قبول میشن پزشکی :|
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط sama00
آگهی
(29-04-2018، 21:41)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ابجی
(29-04-2018، 21:42)pesarebaad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2018، 21:41)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ابجی

سلام
دیدم سراغ رویارو گرفتی سراغ منو نگرفتی گفتم اعلام حضور کنم Rolleyes
 سپاس شده توسط pesarebaad
(29-04-2018، 21:42)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: وقتی خوب بخونی افسردگی نمیگیری |:

داداش :| من از رشته ی خودم همه چی میتونم بشم ولی تو مطمعنی 100 دکتر میشی ؟ cof
من یه هم مدرسه ای دارم اون صد در صد رتبه میشه تو تجربی.. از سال دوم داره واسه کنکور میخونه تو گزینه دو رتبه 4 عه :|  والا من با وجود چنین رقیبایی تو تجربی استرس میگیرم تورو نمیدونم :|
از هر 100 نفر تو تجربی 10 نفرشون سراسری روزانه قبول میشن پزشکی :|

من 4 ماه دیگه پذیرش دانشگاهم میاد |:

میرم اونور bathtime

ولی صرفا هیچ چیزی غیر ممکن نیست بخونی پزشکیم میشه اورد
 سپاس شده توسط Dead Silence
(29-04-2018، 21:43)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2018، 21:42)pesarebaad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ابجی

سلام
دیدم سراغ رویارو گرفتی سراغ منو نگرفتی گفتم اعلام حضور کنم Rolleyes

ببخشید اخه دیدم گفتی میرم اشپزی سراغتو نگرفتم غذات ته نگیره

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان