گیفت کارت


امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

يك داستان تكان دهنده

#1
مردی مشغول تمیز کردن ماشین نوی خودش بود.ناگهان پسر ۴ ساله اش سنگیبرداشت وبا آن چند خط روی بدنه ماشین کشید.مرد با عصبانیت دست پسرش راگرفت و چندین بار به آن ضربه زد. او بدون اینکه متوجه باشد، با آچارفرانسه ای که دردستش داشت، این کار را می کرد!در بیمارستان، پسرک بهدلیل شکستگی های متعدد، انگشتانش را ازدست دادوقتی پسرک پدرش را دید، با نگاهی دردناک پرسید: بابا!! کی انگشتانم دوباره رشد میکنند؟مرد بسیار غمگین شد و هیچ سخنی برزبان نیاورد.. او به سمت ماشینش برگشت واز روی عصبانیت چندین بار با لگد به آن ضربه زد. در حالی که ازکرده


خودبسیار ناراحت و پشیمان بود، جلوی ماشین نشست و به خطهایی که پسرش کشیده بود نگاه کرد پسرش نوشته بود: «« دوستت دارم بابایی»»


روز بعـــــد آن مــــــــرد خودکشـــــــــــی کــــــرد!!!!!عصبانیت ودوست داشتن هیچ حد وحدودی ندارند. دوست داشتن را انتخاب کنید تا همیشه یکزندگی زیبا و دوست داشتنی داشته باشید. این را نیز به یاد داشته باشیدکه: وسایل برای استفاده کردن هستند وانسانها برای دوست داشتن.امامشکل جهانامروزاینست که انسانهامورداستفاده واقع میشوندوبه وسایل عشق ورزیدهمیشود،بیاییدهمواره این گفته رابه یادداشته باشیم:وسایل برای استفادهکردن هستند،،انسانها برای دوست داشتن هستند.مواظب افکارتان باشید آنها بهکلمات تبدیل می شوند. مواظب کلماتی که به زبان می آورید ، باشید ،آنها بهرفتارتبدیل می شوند . مواظب رفتارتان باشید ، آنهابه عادت ها تبدیلمیشوند ، مواظب عادت هایتان باشید آنها شخصیت شما را شکل می دهند مواظبشخصیت تان باشید ، چون سرنوشت شما را می سازند.
زِندِگيـــــYـــــــــ...
ديــــگــGــــــه داريــ حوصـSـلمو سَرْ ميـــ بَريــــ...
كـKـــــاريـ نَكُن پـPـاشَم بيـــــام بــَـ?ـرات!
پاسخ
 سپاس شده توسط pesarebaad ، ღ ღ ẐÅℋℜÅ ღ ღ ، ❤nila❤ ، صباnafas ، sama00
آگهی

 
#2
گاهی یه کاری میکنیم که حتی یه عمر پشیمونی هم نمیتونه جبرانش کنه
پاسخ
 سپاس شده توسط ❤nila❤


[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان