امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

" בیالوگ هـاے مانـבگار "

کاش هیچوقت همدیگه رو ملاقات نمی‌کردیم؛ تو خیلی سخت فراموش می‌شی..

- دیالوگی از سریال پیکی بلایندرز
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
:}
پاسخ
 سپاس شده توسط Âɴɢ℮ℓ Evιℓ ، Prometheus
آگهی
فيبى: فقط بهم بگو موهاشو بو كردى يا نه؟

راس: موهاشو بو كرده باشم؟ خب مثلا اگه كرده باشم چى؟!

فيبى: نود درصد فرومون‌هاى يه زن از سرش خارج ميشه. واسه همينه كه زنا كوتاهترن! كه وقتى مردا بغلشون ميكنن عاشقشون بشن!

? Friends
پاسخ
 سپاس شده توسط Âɴɢ℮ℓ Evιℓ ، Prometheus
-هر صبح یک روز جدید در انتظار ماست. انسان ها می گویند که اگر خوش شانس باشی بهتر است. اما من ترجیح می دهم که هوشیار باشم چرا که وقتی شانس به سراغم بیاید از دستش نخواهم داد…

کتاب:پیرمرد و دریا
#ارنست_همینگوی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
به من نگو اونا پشت سرم چی گفتم به من بگو اونا چطور پیش تو انقدر راحت بودن که پشت سر من حرف بزنن!
پدر خوانده_مارلون براندو
"  בیالوگ هـاے مانـבگار " 29

ما روحمون به خون آلوده ست. ما هزارتا احساسو کشتیم.....
پاسخ
 سپاس شده توسط Prometheus
هميشه به اين فكر ‌مى‌كنم كه علت گريه چيست: در هنگام گريه، بدنمان در حال مبارزه با چيزی‌ است كه ذهن و قلبمان نمی‌توانند آن ‌را توجيه كنند.

کتاب :دور از خانه
- سارو برایرلی
پاسخ
 سپاس شده توسط Âɴɢ℮ℓ Evιℓ
این اصل اساسی را شروع کنید
که
شما نیازی به تایید کسی ندارید. درست است؟ بله، اگر کسی شما را دوست ندارد، زندگی شما نابود نمی شود.
شما می‌توانید شادمانه قدم بزنید، کتاب بخوانید، رمان بنویسید، ورزش کنید، روی چمن‌ها دراز بکشید، غروب را تماشا کنید، می‌توانید با شخص خودتان شاد باشید.
زمانی که به این درک برسید، از نگرانی اینکه دیگران در مورد شما چه فکر می کنند رها می‌شوید. زمانی که احساس‌های بد به سراغتان می‌آیند (خارج از کنترل ما)، درک کنید که این‌ها بوی خواستن تایید دیگران را می‌دهند و به یاد بیاورید که شما نیازی به تایید دیگران ندارید. بدون آن هم انسان خوبی هستید.
در شوق تایید دیگران، زندگی ما رنج آور می‌شود و ما نیازی به این رنج نداریم.
کتاب :کوچک رضایت
#لئو_بابوتا
پاسخ
آگهی
-هر صبح یک روز جدید در انتظار ماست. انسان ها می گویند که اگر خوش شانس باشی بهتر است. اما من ترجیح می دهم که هوشیار باشم چرا که وقتی شانس به سراغم بیاید از دستش نخواهم داد…
کتاب: پیرمرد و دریا
#ارنست_همینگوی
پاسخ
محمد علی کشاورز(خطاب به مادر) : ایـــن دنـــیــــا ایـــنـــقـــد کـــثــیفــه کـــه بـــا اشــک هـــای تـــو هـــم پـــاک نـــمـــیـــشــه …
Nashenas(:
پاسخ
ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. بگذار بگویند غیرمنطقی یا غير اجتماعی هستیم؛ اما به این می ارزد که خودمان باشیم.
تا زمانی که رفتار ما وتصميم های ما به کسی آسیبی نمیزند ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم؛
چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند.
- اریک فروم
کتاب:هنر عشق ورزیدن
پاسخ
هیوگو:«همیشه با خودم تصور می‌کردم کل دنیا یه ماشین خیلی بزرگه. ماشین‌ها هیچوقت با قطعاتِ اضافی تحویل داده نمیشن. دقیقا با همون تعداد قطعاتی که نیاز دارن ساخته میشن. برای همین با خودم فکر کردم از اونجایی که کل جهان یه ماشین خیلی بزرگه، نمیتونم براش مثل یه قطعه ی اضافی باشم. باید دلیلی وجود داشته باشه که من اینجا هستم. و این یعنی وجود تو هم در اینجا باید دلیل خاصی داشته باشه.»

#هیوگو
پاسخ
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان