امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد نسخه 322

(25-05-2018، 19:21)Dead Silence نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امتحان ندارین شما مگه..؟ 

چجوری انلاینید :|

جدیداً مد شده !
 سپاس شده توسط royayebarfi ، _Lσѕт_ ، Dead Silence ، ÆMÆշЇÑζ ، -Demoniac-
آگهی
اقا چ مدی....
ترکید مغزمون.... 17

هوووفففففف...چ خلوت kaffe2
R♥
 سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł ، Faust
(25-05-2018، 20:11)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقا چ مدی....
ترکید مغزمون.... 17

والا از وقتی که دیدم آنلاینید .

۵ دقیقه درس ۵۵ دقیقه استراحت ؟
 سپاس شده توسط royayebarfi ، Dead Silence ، ÆMÆշЇÑζ ، -Demoniac-
(25-05-2018، 20:30)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2018، 20:11)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقا چ مدی....
ترکید مغزمون.... 17

والا از وقتی که دیدم آنلاینید .

۵ دقیقه درس ۵۵ دقیقه استراحت ؟
نه دیگه..شما وقتی میاین ک ما انلاینیم....
نه بابا اینجوریام نیس..
R♥
 سپاس شده توسط Faust ، ÆMÆշЇÑζ
(25-05-2018، 19:29)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2018، 19:21)Dead Silence نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امتحان ندارین شما مگه..؟ 

جدیداً مد شده !

والا 2 روزه دارم دیفرانسیل میخونم هنوز تموم نشده :|
نمیدونم دیگه بقیه چجوری صب تا شب انلاینن :|
 سپاس شده توسط royayebarfi ، Faust ، ÆMÆշЇÑζ ، -Demoniac-
(25-05-2018، 20:48)Dead Silence نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2018، 19:29)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امتحان ندارین شما مگه..؟ 

جدیداً مد شده !

والا 2 روزه دارم دیفرانسیل میخونم هنوز تموم نشده :|
نمیدونم دیگه بقیه چجوری صب تا شب انلاینن :|
ما کار بلدیم به خاطر همون..خخخ
فرداام میوفتیم عزا میگیریم...البته خدانکنه..

مارفتیم...شبتون خوش.. ru1
R♥
 سپاس شده توسط Dead Silence ، Đęąđ.ğïřł
آگهی
بعضی ها هستن تادورشون خلوت میشه یاد ادم می افتن...:/
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ ، royayebarfi ، sama00
سلام خدمت همگی دوستان تازه وارد هستم مشکلی واسم پیش اومده در بازی آنلاین نینجا بنده مراحل زیادی رو طی کردم و غول های زیادی رو شکست دادم در یک روز ولی مشکل اینه که با اینکه سیو میکنم بازی رو هر وقت که خسته میشم و سیستم رو خاموش میکنم فرداش که میام روز از نو روزی از نو بازم باید از مرحله اول شروع کنم حساب کنید خودتون چندین غول مراحل رو شکست بدی ولی دوباره بیای سر خونه اول خب بازی کسل کننده میشه چون تایپک حل مشکلات رو پیدا نکردم اینجا مشکلم رو خدمت شما گفتم که شاید بتونید کمکی کنید این مشکل حل بشه با تشکر از همگی
قبل افطار حس فقرا رو درک میکنی
بعد افطار و سحر حس شیخ های حاشیه خلیج فارس

چرا اینقد حالمونو عوض میکنید خدایی ؟ :|

(25-05-2018، 23:40)salari9215 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام خدمت همگی دوستان تازه وارد هستم  مشکلی واسم پیش اومده در بازی آنلاین نینجا بنده مراحل زیادی رو طی کردم و غول های زیادی رو شکست دادم در یک روز ولی مشکل اینه که با اینکه سیو میکنم بازی رو هر وقت که خسته میشم و سیستم رو خاموش میکنم فرداش که میام روز از نو روزی از نو بازم باید از مرحله اول شروع کنم حساب کنید خودتون چندین غول مراحل رو شکست بدی ولی دوباره بیای سر خونه اول خب بازی کسل کننده میشه چون تایپک حل مشکلات رو پیدا نکردم اینجا مشکلم رو خدمت شما گفتم که شاید بتونید کمکی کنید این مشکل حل بشه با تشکر از همگی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=129
 سپاس شده توسط royayebarfi ، Faust ، Dead Silence ، -Demoniac- ، sama00
من رفتم امتحان بدم
موفق باشید
خسته کننده‌ترین برنامه کهکشان راه‌شیری:"انسان (زنده)، تکرار: هرروز"

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان