امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد نسخه 322

(12-05-2018، 19:29)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2018، 19:09)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علی جان ..
تخته گاز گرفتی میری ..
واسا با هم بریم..

ببین... تو طرفدار سروش یا گپ هستی افکار خودته..
ولی ن من تنها .. بلکه همه 40 ملیون کاربر ایرانی تلگرام همه ب اتفاق رای ب تلگرام میدیم حتی با فیلتر شکن !
چرا ؟ یه چند تا مثال ساده بزنم برات..

وقتی سروش نصب میکنی همون اول اجازه دسترسی به فایلات رو میخواد.. تلگرامم میخواد ! ولی.. من ترجیح میدم عکس خوانواده و ناموسم رو اگ قرار باشه کسی ببینه و دسترسی داشته باشه پاول دروف دسترسی داشته باشه تا سپاه و اطلاعات ! ( این موضوع رو ک دسترسی ندارن رو نزن جفتمون بچه نیسیم ! :|| )

درسته حرف شما .. ما ن حرف سیاسی میزنیم.. ن مخالف نظام..ن ضد دین .. همون ممد و صغرا no pv  .. ولی باید امنیت داشته باشی یا نه؟؟

بنده چند تا از رفیقام برنامه نویسن..
سروش رو زیر و رو کردن.. یه اسکی کامل و خیلیی ضعیف تر از تلگرام ! طوری ک شماره خود مدیر سروش پخش شده بود.. ب نظر شما این برنامه ها امنیت دارن ؟

از نظر فنی .. چرا 3 روزه سروش قطعه ؟ و چرا میگن 10 ملیون کاربر داره و این 10 ملیون نفهمیدن ینی 3 روزه قطعه؟ :V
با این ک همچین وام هایی از دولت میگیرن..
فقط کذب محض..

مردم خر نیسن .. میفهن تفاوت ها رو !

عقیده ها مختلفه..
شما و اون 5 ملیون این طرز فکر رو دارید..

امثال من و 40 ملیون کاربر ایرانی تلگرام یه فکر دیگه..!!
درسته..
من خودم تلگرام استفاده میکنم و طرفدار هیچ جناحی نیستم! حرفم اینه که به سود مردم و دولته که برن تو داخلی' 
اون منبعی ک من ازش تغذیه شدم خیلی حرفه ای و بالاست تو سطح برنامه نویسی و طراحی وب باتوجه به اینکه رشته من همینه! اگه خیلی پیگیر باشی میتونم راه ارتباطیشُ بدم بری پیشش قشنگ آدمُ ملتفت میکنه ((:
تو زمینه هاستینگ و گرافیکُ انواع برنامه نویسی ام فعالیت داره سایت رامند سرور ام مال اونه
اگه بحث اسکی ام باشه خود تله از واتس اپ اسکی رفده، سروش تشابُهی به اون صورت که بگی اسکی از تلگرامه درونش نمیشه دید به اون شکل! اگه تشابهی ام باشه برای اینه که مردمی که با تله آشنا هستن اینم دیگه از بَر باشن و براشون مشکلی نباشه از لحاظ رابطه کاربری!
اون ده میلیونی که میگی نفهمیدن قطعه یکین مث من که میدونن قضیه چیه ولی با توجه به اینکه ی سری دوستان هنوز تله هستن و سرور های سروش هنوز اونقدر قوی نشدن همون تلگرامُ استفاده میکنن فعلا با فندق شکن''
قعطی سروش بخاطر همون جمعیتیه که یهو بهش اضافه شد و سرور ها نکشیدنش!
برنامه نویسی اینجور برنامه ها خیلی سخت تر و پیچیده تر از این حرفاس ک بخوان هـکـش کنن از پروتکل های ریاضی استفاده میشه توشون! 
مشکل تو الان همونیه که گفتم ایرانیا ایراد میگیرن! ( آدم وقتی از یکی بدش میاد موز خوردنشم شبیه خیار میده)! قضیه همینه که باید بدون طرفداری از چیز خاصی بری بقیه رو زیر زره بین خودت یا یه آدم واقعا آگاه قرار بدی.. تا بفهمی چجوریاس
گوگل ام چیز خوبیه برای سرچ درباره نحوه کار این برنامه ها و اینکه امنیتشون به چه شکله #سایت معتبر
همیشه انتقاد کردن آسون تره تا دفاع

(12-05-2018، 19:12)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2018، 18:35)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

استفاده از پیام رسان ایرانی قطعا در آخر سودش به خودتون برمیگرده..
این بحث ها عم راجب امنیت همش غیر واقعیه هرچی شنیدینُ سریع باور نکنید، هرچند ایرانیا همیشه به خودشون شک دارن و خودزنی میکننُ دنبال ی بهانه هستن ک ایراد بگیرن از هرموجود زنده یا بی جان ایرانی #فقد خارجی خوبه [!]
فیلتر تلگرام خیلی آماتوری بود بجاش صدا سیما و رسانه ها میتونستن  مردمُ کلی تر آشنا کنن با اصل ماجرا هایی ک بعدا رُخ میده که همشون خوب خواهد بود
هزینه سرور میلیاردیه و سروش ک از 4 ملیون یهو رسید به 13 میل اعضاش، کُنده ناجور! که با اون وامایی ک گرفتن باید زودتر ردیفش میکردن کـه نشده هنوز..
برنامه هایی مث ایتا که کُپی پیست تلگرامن یا برنامه گپ که جوری نوشته شده  حتی خود مدیر کل نمیتونه پیامایِ خصوصی تونو بخونه ک این یعنی امنیت بالاتر از تلگرام ..
بعضیا میگن امنیت نداره عم حتی اگه فرض کنیم نداره باید گفت از چی میترسه؟ و واقعا چیز مهمی جز چت با ممد و صُغرا no pv چیز مهمی داره ک نخواد فاش شه؟ |:
تنها مشکل همینایی ان ک میگن بده و همینجوری کانالای تلگرام پست ضِد پیام رسان های ایرانی میزارن چون میدونن بازار تبلیغاتشون اونجا گرمه، و این باعث میشه وقتی میری اونجا کسی از مخاطبات اون برنامه رو نداشته باشه و اونجا تنها باشیُ قطعا حال نمیده!!
نتشم ک رایگانه حتی دوستان میگن کانال فیلماش بعضیاشون بدون سانسورم میزارن فیلمارو..  که اهلِ دلا ام بطلَبَن ''
دیگه چیزی برای گفتن نموند ک آخه (;

(12-05-2018، 18:21)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه جذاب:/

(12-05-2018، 17:28)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چی کار کردی مگه ک انقد خسته ای :| ¿
غیب گفتن نداره ک ادمای تپل همیشه خستن :|

علی از اون فضای مجازی چه خبر
دیگه دختری روت شمشیر نکشید؟:v
بَه سلام :V
چیز؟ عه تیم اسپیک؟ D:
ن دیگه آشنا ک نباشه حال نمیده اونجام.. 
احساس غربت میکنی بین خارجیا البته اینکه انگلیسی صحبت میکن و تُند و 98 درصد حرفاشونو نمیفهمی ام بی تأثیر نبوده! <:

سلامSmile
هرچی گفتن عقط تایید نکن ابرومونو می بری یهو:v
هرچی گفتن فقط بگو اسپیک افترTelegh_01
یاهاعاها باعشه ((;
ی هدفون داشته باشی حله..

اصلا حس خوبی به اونجا ندارم:/
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ ، -Demoniac-

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: گفتگوی آزاد نسخه 322 - Đęąđ.ğïřł - 12-05-2018، 19:53

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان