امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ باشعوریسم ]

زشته از کسی بدت میاد تو روش نگی
پاسخ
 سپاس شده توسط *VENUS* ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، Ɗєя_Mσηɗ ، شـــقآیــق ، Emmɑ ، [ SouL ] ، βάરãɲ ، Prometheus ، Mohlek ، Medusa
آگهی
صبح یکي زنگ زد خواب‌آلود رفتم درو باز کردم گفت با آقای فلانی کار دارم ، گفتم آقای فلانی با شما کاری نداره ، گرفتم خوابیدم :|
پاسخ
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، *VENUS* ، ▪неизвестный▪ ، امیر‌حسین ، •ДmịrHoSsiŋ• ، [ SouL ] ، βάરãɲ ، Prometheus ، آمین ، Mohlek ، Medusa
به طرف میگی باشعور باش
میگه الان مشکل مملکت بیشعوری منه ؟
همینقدر بیشعور (:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس برام بنویس (:

«آن غار تاریکی که از ورود به آن می ترسید، همان گنجی را در خودش پنهان کرده که به دنبالش میگردید.»

کارل گوستاو یونگ
پاسخ
 سپاس شده توسط Emmɑ ، امیر‌حسین ، Ɗєя_Mσηɗ ، Волшебник ، آمین ، [ SouL ] ، Prometheus ، Mohlek ، شـــقآیــق ، Medusa ، _sehun_
دزدای دریایی بجای ((((((((: میگن ((((((((./
پاسخ
 سپاس شده توسط امیر‌حسین ، *VENUS* ، [ SouL ] ، βάરãɲ ، Prometheus ، Mohlek ، شـــقآیــق ، Medusa ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
اگه شعور خریدنی بود ، برای بعضیا از جیب خودم مایه میذاشتم
پاسخ
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Prometheus ، Ɗєя_Mσηɗ ، Mohlek ، βάરãɲ ، Medusa ، امیر‌حسین
فرق منی ک سوم راهنمایی جغرافیارو بیست شدم بارفیقم ک 10 شد ، اینه ک من میدونم نیوزلند کجای کره ی زمینه و اون الان اونجاست (:
[ باشعوریسم ] 18
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohlek ، Ɗєя_Mσηɗ ، شـــقآیــق ، βάરãɲ ، Medusa ، امیر‌حسین
آگهی
‏روانشناسم گفت بخاطر وسواس فکریت بهتره افکارتو یادداشت کنی.
گفتم با خودکار یا مداد؟ ((:
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohlek ، شـــقآیــق ، ᴀʀмɪss ، آمین ، *VENUS* ، βάરãɲ ، سهَ‌ند ، Medusa ، Prometheus ، امیر‌حسین
رام‌ترین نوع بی‌شعورها، بی‌شعورهای آب‌زیرکاهند. البته منظور این نیست که این نوع بی‌شعورها کم‌خطرتر از بقیه بی‌شعورهایند، بلکه منظور این است که زیاد به چشم نمی‌آیند.

بی‌شعورهای آب‌زیرکاه با مشاهده واکنش جامعه نسبت به بی‌شعورهای تمام‌عیار، ترجیح می‌دهند که پشت نقابی از مهربانی و خونسردی پنهان شوند، اما در عین حال همواره می‌دانند که چگونه این خنجر غلاف‌شده را به‌موقع بیرون بکشند و بدون اینکه هیچ‌کس تصورش را بکند، کار خودشان را بکنند.

•بی‌شعوری_خاویر کرمنت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
:}
پاسخ
 سپاس شده توسط βάરãɲ ، Medusa ، *VENUS* ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، امیر‌حسین ، Mohlek
‏زلزله که مهم نیست ؛ یه حیوون معرفی کنین که قبل قطع شدن برق متوجه بشه خبرم کنه :||
پاسخ
 سپاس شده توسط _sehun_ ، βάરãɲ ، امیر‌حسین ، Mohlek
اگه زمان زدن واکسن فلج اطفال ما همین مسولین بودن ؛ الان هممون رو ویلچر نشسته بودیم
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
پاسخ
 سپاس شده توسط βάરãɲ ، امیر‌حسین ، Ɗєя_Mσηɗ ، Mohlek

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان