امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آموزش بافت دستبندباطرح زیگزاگ

در همه تصاویر ؛هر مرحله و قرار گرفتن نخ ها در مرحله ی بعدی رو نشان داده ایم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.zibasho.com/wp-content/uploads/2012/11/1.jpg
ین طرح ۸ نخ لازم دارد و با ۶ رج هم بافته میشود؛اصل بافت این دستبند ها با نخ دمسه هست با نخ بافتنی کاموا یا قلاب بافی هم بافته میشه که در اینجا برای اینکه به وضوح گره ها مشخص باشه از کاموا استفاده کردیم،۸ نخ رو با رنگهایی که سلیقه ی خودتون هست جدا کنید و دوتا دوتا نخ هایی که کنار هم هستند رو جدا کنید و دوتا دوتا گره از سمت راست بزنید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.zibasho.com/wp-content/uploads/2012/11/2.jpg
در تصویر مرحله یاول که دسته ای و به ترتیب گره از راست خوردند رو مشاهده میکنید و همینطور طرز قرار گرفتن نخها در مرحله ی بعدی ؛همانطور که در تصویر هم مشاهده میکنید نخ سر را رها میکنیم البته دقت کنید که به ترتیب نخها قرار نگرفته اند و گره از زیر داریم یعنی همه ی نخ ها را نخ زیر آنها رو گرفته و همه گی را گره از سمت چپ می زنیم.
*بیشتر:همانطور که در تصویر بالا میبینید نخ سر قرمز است که نخ رها شده ی ما نیست نخ رها شده نخ مجاور یا زیری نخ قرمز است یهنی نخ نارنجی را رها میکنیم همینطور نخ قرمز با نه مجاورش که آبی روشن است گره نخورده و با نخ زیریه آبی روشن گره خورده یعنی همام نخ آبی تیره و آبی روشن با نخ مجاورش که بنفش است گره نخورده و با نخ صورتی گره خورده است و آخرین دسته نخ بنفش با نخ مجاورش که نارنجی است گره نخورده و با سبز گره خورده است.
http://www.zibasho.com/wp-content/uploads/2012/11/3.jpg
همانطور که در تصویر هم مشاهده میکنید مرحله ی دوم که دقت زیادی هم لازم داشت گره خورده و نحوه ی قرار گرفتن نخ ها در مرحله یا رج سوم را مشاهده میکنید همه نخها دسته ای قرار گرفتند و گره از سمت چپ می خورند
http://www.zibasho.com/wp-content/uploads/2012/11/4.jpg
در تصویر گره های رج چهارم را میبینید و همینطور قرار گرتن نخ ها در رج پنجم که دسته ای قرار گرفتند و هر نخ با نخ مجاورش گره از سمت چپ میخورد
http://www.zibasho.com/wp-content/uploads/2012/11/6.jpg
به رج یا مرحله ی آخر می رسیم این مرحله نیز مانند مرحله ی دوم همه ی با نخ مجاور کاری ندارند و با نخ زیر یا رو مجاور کار دارند در اینجا همانطور که در تصویر هم مشاهده می کنید نخ روی سر و ته رو جدا میکنیم و بقیه ی نخ ها را همینطور گره از رو و از راست گره داریم.
*بیشتر:همانطور که در تصویر هم میبینید نخ سر صورتیست که آن را رها نکرده ایم و نخ روی آن که آبی تیره است را رها کرده ایم و بعد برای دسته اول میبینید که نخ صورتی را با نخ مجاورش که سبز است گره نزدیم و با نخ رویی سبز که نارنجی است گره از سمت راست زدیم،دسته ی بعدی سبز با نخ مجاورش که نارنجی است گره نخورده و با نخ رویی نارنجی که قرمز است گره از راست میخورد و دسته آخر نارنجی با نخ مجاورش که بنفش است گره نخورده و با نخ رویی آن که آبیست گره می خورد
http://www.zibasho.com/wp-content/uploads/2012/11/8.jpg
گره های رج ششم را نیز میتوانید مشاهده کنید،به همین صوزت دوباره این ۶ رج یا مرحله را تکرار کنید تا دستبند دوستی با طرح زیگراگتان را بسازی
پاسخ
 سپاس شده توسط علی جوکر ، رزمی کار ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، Mσηѕтєя Gιяℓ ، jinora
آگهی
مرسی که زحمت کشیدی حوصله نداشتم بخونم یعنی به دردم هم نمیخورد ولی در کل ممنونSmile
آموزش بافت دستبندباطرح زیگزاگ 1
پاسخ
 سپاس شده توسط سیندرلاخانم
(20-11-2012، 15:21)frozen✘girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من از این دست بندا بلدم ببافم دوتا تاحالا بافتم فقط خیلی صبرو حوصله میخوادش...ConfusedConfusedBig Grin

هرکی میخواد براش میبافما 497

اصلا صبر و حوصله نمی خواد من 19 مدل بلدم
if I'm not back again this time tomorrow carry on carry on as if nothing really matters.
پاسخ
ممنون...!!!
بعضیــآ مثــل ســُس خـــرســی مهــرآم میمونـــن !

فقط تــِــر تــِـر میکنـن ..

بــدون اینـــکه بــآزدهــی دآشتــه بـآشــن .. !!
پاسخ
عکساش نمیاد!
آیه جان میشه برای من یه مدل خوشگل درس کنی؟؟؟؟؟
 من برای سالها بعد مینویسم،
وقتی که چشمان تو عاشق میشوند،
آه که داستان های مادربزرگ درست بود،
همیشه،یکی بود و یکی نبود!
پاسخ
عکس هاشو دوباره آپلود کن
ممنون
پاسخ
آگهی
متونیدازآدرس زیباشودات کام عکسشوببنید
پاسخ
(07-03-2013، 9:20)***star girl*** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-11-2012، 15:21)frozen✘girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من از این دست بندا بلدم ببافم دوتا تاحالا بافتم فقط خیلی صبرو حوصله میخوادش...ConfusedConfusedBig Grin

هرکی میخواد براش میبافما 497

اصلا صبر و حوصله نمی خواد من 19 مدل بلدم

زحمت کشیدی من 20مدل بلدم
پاسخ
مرسی HeartHeart
پاسخ
(07-03-2013، 9:47)رزمی کار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عکساش نمیاد!
آیه جان میشه برای من یه مدل خوشگل درس کنی؟؟؟؟؟

چه طوری بدم بهت؟
if I'm not back again this time tomorrow carry on carry on as if nothing really matters.
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آموزش نشان دادن FPS در بازی Call of Duty Modern Warfare 3 برای PC و کنسول
  آموزش مخ زدن در ۱۰ دقيقه !
  آموزش زبان انگلیسی:کلمات انگلیسی با پیشوند dis
  آموزش زبان *ترکی و انگلیسی*
  رنگ های بافت دار مومنتو (Momento)
  آموزش جامع و کامل گرفتن فال به وسیله ی تاس
  آموزش رقص آذربایجانی آشیقلار
  آموزش خارج کردن روح از بدن(برون فکنی)
  راهنمایی برای کلاس آموزش فست فود در تهران
  آموزش ساخت انجمن روی هاست رایگان

پرش به انجمن: