امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

- گفتگو آزاد نسخه 327

(29-09-2018، 17:32)ღ ღ ẐÅℋℜÅ ღ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نسخه نمیزدین سنگین تر نبودین؟ /:
آخه خیلی فس فس میکنه تا بره جلو نسخه اش!
موافقم Telegh_40 
R♥
 سپاس شده توسط ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱
آگهی
دومین باره که هیشکی لنݪاین نیست یا هنه خوابن یا دارن میرن مدرسه
ساعت  ۶:۳۲  صبح
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آب کم است
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

(30-09-2018، 21:42)۸۸084۸۸۸۸4۱0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بحث کوزت رو ول کنید بیاین درباره تیم مورد علاقمون بحث کنیم تاپیک زودتر پرشه!!!

عشق فقط تراکتور

تراکتور تیم قهرمانیست که تابحال قهرمان نشده :|
زمانی که زمین می‌خوریم و شکست می‌خوریم مهم نیست، مهم این است که دوباره بلند شویم و از جای‌مان برخیزیم.
 سپاس شده توسط م‍حمّد
(30-09-2018، 20:22)ღZHRღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جرا بعضیا سعی دارن نشون بدن شاخن؟! Telegh_26

؟؟؟؟4
(30-09-2018، 19:34)ღZHRღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-09-2018، 18:20)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چقد کاربرا جدید بی ادب شدن -_-
ما عضو شده بودیم به همه یا الله میکردیم  Telegh_20

یاالله! جدی؟!
من از اون موقعی ک عضو شدم فق سلام میکردن اونم نه همه فق یکی:/
امیر^^فق میومد میگف سلام خواهران گرامی! بعد غیبش میزدD:
بقیه بدون هیچ سلام و یاالله ای وارد بحث میشدن!
بعد اینجا اینقد خلوت شده میترسی بگی سلام ضایع شی اخه 6 سال بعدمیبینن اونم جوابتو بدن یا ندن:|

اره
خب تو بی تربیت بودی :^

الان همه دوستان فهمیدین داستان چیه یا واضح تر جلو اسم امیر استیکر بزاره D:

دگ شما دهه هشتادیا همینین دگ (شوخی) , ما زمان 57 یادش بخیر با امیر اینا عضو شده بودیم صحنه ی چیز دگ بود :>

ن , خیلیا رفتن و خیلیا اومدن به جاش..
همیشه همین بوده روند فلش.. فقط شدتش مثل قبل نیس ولی همون داستان هست
 سپاس شده توسط Faust
(01-10-2018، 20:19)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-09-2018، 19:34)ღZHRღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-09-2018، 18:20)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چقد کاربرا جدید بی ادب شدن -_-
ما عضو شده بودیم به همه یا الله میکردیم  Telegh_20

یاالله! جدی؟!
من از اون موقعی ک عضو شدم فق سلام میکردن اونم نه همه فق یکی:/
امیر^^فق میومد میگف سلام خواهران گرامی! بعد غیبش میزدD:
بقیه بدون هیچ سلام و یاالله ای وارد بحث میشدن!
بعد اینجا اینقد خلوت شده میترسی بگی سلام ضایع شی اخه 6 سال بعدمیبینن اونم جوابتو بدن یا ندن:|

اره
خب تو بی تربیت بودی :^

الان همه دوستان فهمیدین داستان چیه یا واضح تر جلو اسم امیر استیکر بزاره D:

دگ شما دهه هشتادیا همینین دگ (شوخی) , ما زمان 57 یادش بخیر با امیر اینا عضو شده بودیم صحنه ی چیز دگ بود :>

ن , خیلیا رفتن و خیلیا اومدن به جاش..
همیشه همین بوده روند فلش.. فقط شدتش مثل قبل نیس ولی همون داستان هست

چ ربطی ب بی تربیتی من داشت :|
دلم خاست گذاشتم واسه اعلام چیزی نبود..اصن میدونی چیه ناخوداگاه اسم امیر میاد دستام روانه میشه ب سمت این شکل^^
دست من نبوده دهه هشتادی شدم.اوه یعس!
فلش جای خوبیه دوسش دارم!
 سپاس شده توسط امیر‌حسین
آگهی
صلوات !
کل کل نمیکنم بات رو حساب یکی دگ , ولی خودت دیدی تو بحث ها من بخوام شروع کنم چجوری کلمه ها رو رگبار میکنم ! :^
اره اره ادامه بده  Telegh_01
خراب کردی امیر  Telegh_01
 سپاس شده توسط امیر‌حسین
کسی شماره مجازی نمیخره؟
بدون ریپورت
تو تلگرام و... هم کار میکنه !

اونایی که گوشی و سیم کارت ندارن !
میتون تلگرام رو تو کامپیوتر نصب بعد با شماره مجازی بیان تلگرام !

اوناییم ک گوشی دارن میخان اکانت های بیشتری داشته باشم باهمین شماره مجازی میتونم بیان !

قیمت: ۴۰۰۰ تومن

هرکی خاست پ.خ بده !
 سپاس شده توسط s.macany
اِهِه اِهِه( crying crying )بچه ها من دیگه نمیام(خخ میدونم دلتون خیلی برام تنگ میشه و بدون من اصن اینجا صفا نداره Telegh_01 25r30 )میخوام خودکشی کنم دارم دیوونه میشم 15 بای 45
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
الکی مثلن من شکست عقشی خوردم و حالم خیلی بده میخوام خود کشی کنم شمام ضایم نکنین دیگه بگین دو دیقه بودی حالا کجا میری تو بی ما منم یه کوشولو ناز میکنم بعدش میگم حالا که انقد براتون مهمم میمونم 25r30
ضایه نکنین دیگه جبران میکنم 25r30
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ ، sama00

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان