امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

- گفتگو آزاد نسخه 327

(04-12-2018، 8:22)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-12-2018، 5:54)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-12-2018، 23:13)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-12-2018، 23:02)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-12-2018، 22:02)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عه چه جالب:/
خوبه اینجا یه فضایی ایجاد شد که اخلاق بچگانه و دل نازک بودنتون از شخصیتتون کم شه^_^

همه ی ما اصولا از هم تقلید میکنیم..البته بهتره بگیم یادگیری تا تقلید
مرسی که اشتباهمو گفتین(:
متوجه حرفتون نشدم ! این ربطی به افکار بچگانه اون حرفتون داشت یا موضوع دیگه ؟

اصولا کسایی مثل من و تعدادی از دوستان حداقل اینجا تو فضا مجازی سعی کردیم تقلید نکنیم و لفظ ها و تیکه کلاما شخص رو به خودش نزنیم :>
Telegh_01اصلا تو خوبی
عاعD:
سلام مارا به دوستان برسونیدD;

تنهایی به این نتیجه رسیدی یا با دوستات ؟! شک نکن !

دوستان ما نیاز به سلام امثال شما ندارن :^ اسکی تلقی میشه طبق معمول :>

@ChaRisMa
یا حتی فرهنگ فضا مجازی!
ok

خیلی جالبه حتی بهتون یک کلمه بهتون توهین نکردم شما خیلی راحت توهین میکنین Telegh_01 اصلا حرفاتون مهم نیست عاقا بافرهنگ مجازیTelegh_01
روز خوش

حرفای من و سهند باعث دلخوری نشد اما دخالت بی جای شما باعث این همه بحث بیمفهوم شد عاقای بافرهنگ مجازیTelegh_05

من توهین کردم ؟ تو فرهنگ لغت شما واژه افکار کودکانه یا اسکی توهینه ؟! :>

باور کنید اگر ذره ای واسه من مهم باشه که حرف من رو شما قبول دارید یا نه :^ واسه ما
فقط مهم اینه ک حرفمون رو شما اجرا کنین که کردین مهم همینه وگرنه نظر شخصی شما اصلا مهم نیست واسه شخص خاصی , بلکه اجرا قوانینه که مهمه :>

فرهنگ مجازی رو کسی داره که ارامش برقرار میکنه و اینجور بحثا غیرمفید رو تموم میکنه , نه کسایی که تازه به اینترنت و فضا مجازی از شهرستان دسترسی پیدا کردن و فرهنگ فضا مجازی رو ندارن :>

دخالت بی جا ؟ چقد دگ باید توضیح بدیم من و بقیه همکارا؟ زبون فارسی متوجه نمیشید مثل اینکه
همون حرفی ک همکارم زد , درک شما همینقده :>
دوست دارین دوباره هم بحث بی نتیجه و غید مفید انجام بدین اونم تو تاپیک گ.ا تا اونجا با روش های دگ وارد بشیم !
بسلامت :>
 سپاس شده توسط امیر‌حسین
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: - گفتگو آزاد نسخه 327 - ÆMÆշЇÑζ - 04-12-2018، 12:11

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان