امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عاشقانه های پاپ اسفند ماه کنسرت برگزار می کند/ دوست دارم رابطه خوانندگان را با هم بهت

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عاشقانه های پاپ اسفند ماه کنسرت برگزار می کند/ دوست دارم رابطه خوانندگان را با هم بهت 1

اسفند ماه کنسرت عاشقانه های پاپ با ترکیب خوانندگان سنتی، پاپ و کلاسیک به روی صحنه می رود.
به گزارش خبرنگار حوزه موسیقی گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان ، کنسرت «عاشقانه های پاپ» با حضور امیرعباس گلاب، رضا صادقی، روزبه نعمت اللهی، سیامک عباسی، حمید حامی و مهدی یراحی ۲۴ اردیبهشت ۹۷ در دو سانس در سالن وزارت کشور برگزار شد. کنسرتی که شاید حرکتی نو در عرصه ی اجرای کنسرتِ موسیقی بود. چراکه خوانندگان مشهور و محبوبِ موسیقی پاپ در یک کنسرت کنار هم به اجرای موسیقی پرداختند. دو قطعه از این کنسرت، به شکل مشترک اجرا شد. نکته ی دیگر در این اجرا، نوازندگی ارکستر سمفونیک تهران بود.

رضا تاجبخش رهبر ارکستر حمید حامی، بابک جهانبخش و چند خواننده دیگر، ایده پرداز، آهنگساز و رهبر ارکستر کنسرت «عاشقانه های پاپ» بود. او در گفتگو با خبرنگار موسیقی گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان ، با اشاره به برگزاری این کنسرت در اسفند ماه امسال گفت: ما بهار امسال یک اجرا با ۶ خواننده داشتیم. چون تجربه نخستمان در چنین سبکی بود، مشکلاتی پیش رویمان بود و به قول معروف یک جای کار می لنگید. ما نقاط ضعف را در می آوریم و در اجرای اسفند ماه با کیفیت بهتری در سالن وزارت کشور روی صحنه می رویم.

وی در خصوص ایجاد پیوند میان سبک های متفاوت خوانندگان این کنسرت اظهار کرد: وظیفه من پیوند میان سبک های متفاوت این خواننده هاست. البته که قرار نیست همه خوانندگان به هم بخورند. اتفاقا ما در کنسرت بعدی عاشقانه های پاپ، یک خواننده مشهور کلاسیک-سنتی ، یک خواننده پاپ-سنتی و یک خواننده الکترونیک بِه روز خواهیم داشت. این خوانندگان همه سبک های متفاوتی با هم دارند و خط مشی آنها ارتباطی با هم ندارد.

این رهبر ارکستر ادامه داد: ارکستر سمفونیک تهران نقش پیوند این خوانندگان و موزیک هایشان را بر عهده دارد. مدیریت ارکستر برای تمامی این سبک ها بر عهده من است. این کنار هم بودن با وجود تفاوت خواننندگان جذاب است. مثلا من خوانندگی حمید حامی با امیر عباس گلاب را خیلی دوست داشتم. همچنین امیر عباس گلاب با سیامک عباسی یک تک آهنگ مشترک اجرا کردند که قابل توجه بود.

تاجبخش با اشاره به افزایش همخوانی خوانندگان در کنسرت پیش روی «عاشقانه های پاپ» بیان کرد: متاسفانه در کنسرت قبلی، ترک دو تایی کم بود. ما می خواستیم بیشتر این قطعه های دو تایی را ادامه دهیم. در کنسرت پیش روی خوانندگان پاپ این همخوانی خوانندگان بیشتر اتفاق می افتد. سعی می کنیم که در بیشتر قطعات همه با هم بخوانند تا اینکه قطعات به صورت تک خواننده مانند اجرای قبل روی صحنه برود.

رهبر ارکستر حمید حامی کمبود همخوانی را نتیجه حسادت میان خوانندگان دانست و گفت: این اتفاق جذابی است که خوانندگان بدون حسودی کردن کنار هم قرار بگیرند. من تمام تلاشم این است که علاقه و محبت میان خوانندگان را افزایش بدهم؛ چراکه این روز ها متاسفانه رابطه ی خوبی میان موزیسین ها و خوانندگان حاکم نیست.

تاجبخش در ادامه به خوانندگان کنسرت عاشقانه های پاپ اشاره کرد و گفت: همان طور که گفتم خوانندگان تلفیقی و سنتی در اجرای جدید به ما اضافه خواهند شد. چون می خواهم مخاطبان موسیقی را سورپرایز کنم، اسامی آن ها را نمی گویم؛ اما یکی از دوستانم که حتما خواهد بود، حمید حامی است.

این موزیسین در ادامه در خصوص کنسرتی که ابتدای آذرماه با رهبری ارکستر در گروه «ضرب و فوت» در فرهنگسرای نیاوران برگزار شد، گفت: من رهبری ارکستری که همگی از دوستانم بودند را بر عهده داشتم. از این اجرا ها کمتر برگزار شده است؛ چراکه این اجرا بی کلام بود. نوازنده ها در پس پرده اجرا ها هستند. ما در گروه «ضرب و فوت» موسیقی الکترونیک و جاز و سازهای کوبه ای و بادی را با هم ترکیب کردیم. این سبکِ بسیار نوینی است و هر روز در دنیا پیشرفت می کند. شرایط برای برگزاری کنسرت این گروه ها سخت است؛ چراکه کنسرت های با کلام همیشه با استقبال بیشتری مواجه می شوند. گروه ضرب و فوت ۱۸ دی ماه در برج آزادی نیز به روی صحنه می رود.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
00:01
BFF#
View this post on Instagram

A post shared by امپراطور کوزکو | زینب موسوی (@iamkuzcooo)

پاسخ
 سپاس شده توسط **Maria** ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، ßяɪcε
آگهی
Heart Smile
بزن گیتار به یاد اون که دنیامو پر از غم کرد
به یاد اون که منو با غصه همدرد کرد7
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کدوم اهنگو بیشتر از همه دوست داری و تاحالا ازش خسته نشدی؟
Thumbsup کدوم خواننده رو بیشتر دوست داری ؟اسمشو بگو با اهنگی که خونده !
  دوست داشتی کدوم خواننده رو از نزدیک ببینی{{نظر سنجی}}
  اخبار و چارت های Taylor Swift و خوانندگان خارجی
  لیست کامل دوست پسر های تیلور و آهنگ هایی که از آنها الهام گرفته
Question کدوم خواننده؟ بهتره؟ بیا تو ! بیا ! از اونی که دوست داری طرفداری کن! نظر سنجی+نظر
  افشاگری دنیا جهانبخت از رابطه اش با مهراد جم !
Rainbow مجمع عمومی انجمن موسیقی ایران برگزار شد ، بررسی عملکرد یک ساله !
  سیروان خسروی در اعتراض به وضعیت اقتصادی مردم کنسرت هایش را لغو کرد / 150 میلیون خسارت
Rainbow سالار عقیلی و یک کنسرت خانوادگی !

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان