امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد نسخه یلدا 97 (328)

ولی باید قبول کنیم فضای اینجا باعث کم شدن کاربرا شد نه تلگرام و اینستا:|

فضای دشمنی شده ..همش منتظریم یکی یه چی بگه همه سرش خراب شیم:/

مدیریت هم( تواین یه سالی که اینجام )تویه دوره بچه بازی شده بود و به جای انجام وظیفه دشمنی های شخصیشونو قاطی میکردن..البته یه مدت که حل شده خدا وشکر:|

دوست باشیم تا کامروا شویمD:
 سپاس شده توسط saba 3 ، ÆMÆշЇÑζ ، Faust
آگهی
(19-02-2019، 14:09)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-02-2019، 13:54)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-02-2019، 13:41)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته بماند که منی که دارم این حرفو میزنم از همه اینجا کودی ترو فاز بای فاز ترم
و یه وقتایی رفتار و حرفم خیلی تند میشه#_#
پس از همه واسه اون لحظه ها معذرت میخوامSmile
چقد سوییت شده اخلاقت نسبت به قبلا +_+
یجا خوندم نشونه تفکر منطقی و بزرگ فکر کردن اعتراف به اشتباهاته ._.
یکی این نشونه بزرگ فکر کردن و رفتار منطقیه یکی بیخیال بودن و کلا دایورت حرفا بقیه(حرفا منفی), یادمه یبار یه کار منبت زدم به استادم گفتم اگه مردم بگن زشته چی؟  اگه خوششون نیاد چی میگن پیش خودشون؟  بعد استادم ی حرفی زد هیچوقت یادم نمیره , گف کسایی ک پشت سر خودت یا کارت حرف میزنن کسایی هستن ک قدرتشون در همین حده , پس وقتی قدرت اینو ندارن جلوت بیان ایراد بگیرن ازت راحت باش و تمرکزت رو بیشتر رو کارت بزار
امیدوارم خاطره مفیدی بوده باشد *_*
مرسی کوروش جان 
لطف داری
فقط من نه خیلیهامون عوض شدیم شما هم خیلی عوض شدی
مرسی حرفت خیلی مفید بود
راستی کاراتو تو عکس های خلاقانه دیدم
واقعا با تبریک میگم و واست خوشحالم
معرکه بود استاد
همیشه موفق باشی
هم شیرینه هم تلخ..  دوستات (مجازی و حقیقی) بزرگ میشن و مثل یه اقا/خانم بالغ رفتار میکنن و مثل گذشتشون نیستن .. یادت میاد صباجان یکی دوسال پیش چه کل کل ها و دعواهایی داشتیم؟ یادم نمیاد سر چی بود ولی یادمه خیلی بیخود ولی درعین حال با نمک بود , یادش بخیر +_+
خیلی خیلی میسی ^^ یه سریا مثل شما و شقایق و محمد و بقیه دوستان جاها دیگه امیدواری میدن و امید واسه کارهای قوی تر.. ولی شاید باورکردنی نباشه ولی هنوز یه سریا هستن میگن چوب بر و نمیدونم نجاری چه ربطی به هنر داره و غیره , به هرنحوی تخریبت کنن , در حالی که هنوز فرق هنر چوبی منبت و معرق و سازه های چوبی و نجاری رو نمیدونن ..

استاد چیه , نگو -_- من هنوز قطره ام تو دریای هنر.. استاد برازنده کسایی مث استاد فرشچیانه , استاد شجریان و غیره
تابلو های نقاشی استاد فرشچیان رو دیدی؟  همکار استادم تو اصفهان تابلو استاد فرشچیان رو تمام و کمال با چوب ساخته جوری ک استاد فرشچیان براش دست زد..  رفت کل دنیا رو گشت چوب های مختلف رنگی رو برای کارش پیدا کرد و ساخت..
اون شبی ک کلیپ رو دیدم خیلی داغون شدم :> ولی خب استادم گف اون 50 سالشه ولی من با این سطح کار هنوز 19 ام
واسه همه تو دنیا هنر جا هست +_+
امیدوارم حرفام مفید بوده باشه ب جا پرحرفی و حاشیه وار بودن *_*
 سپاس شده توسط saba 3 ، Đęąđ.ğïřł
(19-02-2019، 14:48)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-02-2019، 14:09)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-02-2019، 13:54)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-02-2019، 13:41)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته بماند که منی که دارم این حرفو میزنم از همه اینجا کودی ترو فاز بای فاز ترم
و یه وقتایی رفتار و حرفم خیلی تند میشه#_#
پس از همه واسه اون لحظه ها معذرت میخوامSmile
چقد سوییت شده اخلاقت نسبت به قبلا +_+
یجا خوندم نشونه تفکر منطقی و بزرگ فکر کردن اعتراف به اشتباهاته ._.
یکی این نشونه بزرگ فکر کردن و رفتار منطقیه یکی بیخیال بودن و کلا دایورت حرفا بقیه(حرفا منفی), یادمه یبار یه کار منبت زدم به استادم گفتم اگه مردم بگن زشته چی؟  اگه خوششون نیاد چی میگن پیش خودشون؟  بعد استادم ی حرفی زد هیچوقت یادم نمیره , گف کسایی ک پشت سر خودت یا کارت حرف میزنن کسایی هستن ک قدرتشون در همین حده , پس وقتی قدرت اینو ندارن جلوت بیان ایراد بگیرن ازت راحت باش و تمرکزت رو بیشتر رو کارت بزار
امیدوارم خاطره مفیدی بوده باشد *_*
مرسی کوروش جان 
لطف داری
فقط من نه خیلیهامون عوض شدیم شما هم خیلی عوض شدی
مرسی حرفت خیلی مفید بود
راستی کاراتو تو عکس های خلاقانه دیدم
واقعا با تبریک میگم و واست خوشحالم
معرکه بود استاد
همیشه موفق باشی
هم شیرینه هم تلخ..  دوستات (مجازی و حقیقی) بزرگ میشن و مثل یه اقا/خانم بالغ رفتار میکنن و مثل گذشتشون نیستن .. یادت میاد صباجان یکی دوسال پیش چه کل کل ها و دعواهایی داشتیم؟ یادم نمیاد سر چی بود ولی یادمه خیلی بیخود ولی درعین حال با نمک بود , یادش بخیر +_+
خیلی خیلی میسی ^^ یه سریا مثل شما و شقایق و محمد و بقیه دوستان جاها دیگه امیدواری میدن و امید واسه کارهای قوی تر.. ولی شاید باورکردنی نباشه ولی هنوز یه سریا هستن میگن چوب بر و نمیدونم نجاری چه ربطی به هنر داره و غیره , به هرنحوی تخریبت کنن , در حالی که هنوز فرق هنر چوبی منبت و معرق و سازه های چوبی و نجاری رو نمیدونن ..

استاد چیه , نگو -_- من هنوز قطره ام تو دریای هنر.. استاد برازنده کسایی مث استاد فرشچیانه , استاد شجریان و غیره
تابلو های نقاشی استاد فرشچیان رو دیدی؟  همکار استادم تو اصفهان تابلو استاد فرشچیان رو تمام و کمال با چوب ساخته جوری ک استاد فرشچیان براش دست زد..  رفت کل دنیا رو گشت چوب های مختلف رنگی رو برای کارش پیدا کرد و ساخت..
اون شبی ک کلیپ رو دیدم خیلی داغون شدم :> ولی خب استادم گف اون 50 سالشه ولی من با این سطح کار هنوز 19 ام
واسه همه تو دنیا هنر جا هست +_+
امیدوارم حرفام مفید بوده باشه ب جا پرحرفی *_*

آره یادمه
هه یادش به خیر
ولی میدونی چیه من اون موقع هاروخیلی بیشتر دوست داشتم
یه سادگی و بی‌خیالی خاصی داشتیم
یه وقتایی ندونستن و خام بودن خیلی بهتره
میدونی اون موقع ها کوچیکه بودیم و دنیامون بزرگ
الا بقیه رد نمیدونم ولی بزرگ شدم و دنیا م کوچیکه
حداقلی اینه که فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست
میدونی چیه خیلی شخصیت تو دوس دارم و واست ارزش قاعلم خیلی چون حرفیو میزنی که از ته دل بهش ایمان داری ولی اکثر آدمایی که این روزا دیدم حرفاشون خیلی قشنگ بودو عملشون دقیقا نقطه مقابلش زشت زشت
خیلی وقت بود که نیومده بودم اینجا دلم واقعا واسه  اینجا تنگ شده بود واسه گ.ا 
واسه کلکلا واسه این حرفهای قشنگ
شاید باز تا یه مدت نتونم بیام  چون خیلی درگیرم ولی ازت خیلی ممنونم واسه حرفهای امروزه
واقعا واقعا با اولین باری که دیده بودمت قابل قیاس نیستی خیلی بزرگ شدی کامل شدی 
در مورد دیگران هم ببین مهم نیس که اونا درموردت چی میگن اونا با نظری که در مورد تو میدن حدود حدود شخصیتی و ارزش کارای تورو تعیین نمیکنن بلکه میزان سطح شعور و دیدگاهشونو نشون میدن Wink
همیشه به حرکت ادامه بده Telegh_30
برای ادامه مسیر هیچ بن بستی نیست Telegh_51
واقعا از صمیم قلب برات آرزوی موفقیت میکنم^_^
بدون هیچ ادعایی از خیلی از مدعی ها بالاتری*_*
 سپاس شده توسط Faust ، Đęąđ.ğïřł ، ÆMÆշЇÑζ
(19-02-2019، 16:44)I r A n نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-02-2019، 23:16)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-02-2019، 23:14)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسی بالاسر انجمنم مگه هس؟ .-.

اره بابا ، مورد داریم طرف شب میخوابه صبح میره مدرسه امتحان املا میده برمیگرده میاد فلشخور فکر میکنه مملکت دستشه ((((:
2x شت ((((((((:

:V 
 سپاس شده توسط I r A n ، saba 3
دزدآی کثییییف :v
مال حروممم خورااااااااااااا :v 
مخاطب نداره به خودتون نگیرید لطفا
با سپاس.
 سپاس شده توسط Faust ، eɴιɢмαтιc ، T A R A
(19-02-2019، 17:04)I r A n نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سپاس.

شما به جرم حرف زدن محکوم به دو سال بن شده اید :> 
 سپاس شده توسط I r A n ، saba 3
آگهی
(19-02-2019، 17:09)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-02-2019، 17:04)I r A n نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سپاس.

شما به جرم حرف زدن محکوم به دو سال بن شده اید :> 

جرم سنگینیههه باید به نوبت همه ی کسایی و که حرف زدن دست راست پای چپ نفر بعدی دست چپ پای راستشون و قطع کرد اعدام عمل وحشیانه ای که درخور فلش خور نیست Smile)))
 سپاس شده توسط Faust ، eɴιɢмαтιc ، T A R A
جدی محروم شد؟13
 سپاس شده توسط Faust ، saba 3 ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱
(19-02-2019، 17:16)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جدی محروم شد؟13

آره فرزام حق حرف زدن نداره تا حرف میزنه محروم میشه !!
 سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł ، saba 3
(19-02-2019، 17:17)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-02-2019، 17:16)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جدی محروم شد؟13

آره فرزام حق حرف زدن نداره تا حرف میزنه محروم میشه !!

چرا؟13
 سپاس شده توسط Faust ، saba 3

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان